Jump to content


Photo

Radio Aparat


  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1 mozzer

mozzer
  • Members
  • 6,471 posts

Posted 13 October 2017 - 12:58

Da li slusate Radio Aparat?

 

Odlican domaci web radio, muzika, emisije, voditelji i ljudi koji prate i poznaju oblast kojom se bave i koju prezentuju. nesto sto je, nakon ukidanja izvornog B92 i Studia B strasno nedostajalo u Beogradu i Srbiji.

 

Ceca Djolovic, Gordan Paunovic, Skoca i jos puno izuzetno strucnih i ozbiljnih ljudi...

 

Licni favoriti Brokolage, sjajno Teglino Popodne i, naravno - emisija o domacoj muzici - Sunce (Pajsor na Mixcloudu). Ali - sve, zaista sve je dobro i kvalitetno.

 

Svaka preporuka i BRAVO za osnivace Radija i one koji rade na njemu i cine ovaj izvanredan program.


  • 3

#2 Atreid

Atreid
  • Banned
  • 8,210 posts

Posted 16 October 2017 - 11:48

Da li slusate Radio Aparat?

 

Ponekad. Odlicni su. Preporuka. :+1:


  • 2

#3 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 16 October 2017 - 12:34

Fali društveno angažovanih emisija (pri tome ne mislim na dnevno- političko mrsomuđenje) i da se ne bude samo još jedan u nizu striktno BeGe medijskih projekata.
  • 0

#4 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 16 October 2017 - 18:46

Zaista nije los, par drugara mi tamo radi.


  • 2

#5 mozzer

mozzer
  • Members
  • 6,471 posts

Posted 17 October 2017 - 08:53

Zaista nije los, par drugara mi tamo radi.

:)


  • 0

#6 Gloria<3

Gloria<3
  • Members
  • 38 posts

Posted 18 October 2017 - 19:09

odlican :)
  • 0

#7 GoldenMich

GoldenMich
  • Members
  • 120 posts

Posted 22 October 2017 - 15:29

Stoji u bookmark poodavno, s vremena na vreme pustim kada preko nekih fejsbuk grupa vidim da reklamiraju neke emisije pa ako me zainteresuje tematika upalim isti. 

Mada tu je vise na stream Beograd 202, ali samo neke odredjene stvari se slusaju u zadnje vreme... favorit mi je bio "Rokenroler" ali ne mogu da slusam onog brkatog shovinistu (Marko Jankovic) da mi se tu proserava ta 2 sata sa njegovim pametovanjem gde misli da je skupio svu pamet ovog sveta, a jedna obicna umisljena i propala stara drtina.


  • 0

#8 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 23 October 2017 - 00:58

Stoji u bookmark poodavno, s vremena na vreme pustim kada preko nekih fejsbuk grupa vidim da reklamiraju neke emisije pa ako me zainteresuje tematika upalim isti. 

Mada tu je vise na stream Beograd 202, ali samo neke odredjene stvari se slusaju u zadnje vreme... favorit mi je bio "Rokenroler" ali ne mogu da slusam onog brkatog shovinistu (Marko Jankovic) da mi se tu proserava ta 2 sata sa njegovim pametovanjem gde misli da je skupio svu pamet ovog sveta, a jedna obicna umisljena i propala stara drtina.

Taj jos ziv? Hebote, sjajni ljudi odlaze, a fukare tipa Marka ili akademika Beckovica ili Smilje Avramov opstaju vecno...


  • 1

#9 mozzer

mozzer
  • Members
  • 6,471 posts

Posted 07 November 2017 - 15:12

Za vikend bilo godinu dana Radioaparata... Bravo i samo napred


Edited by mozzer, 07 November 2017 - 15:13.

  • 1

#10 orchid

orchid
  • Members
  • 1 posts

Posted 01 June 2018 - 16:06

Hvala za ovo, sad slušam...
Volela sam B92 i drago mi je da sam našla neke delove nekadašnjeg B92 ovde.
B92 je bio najbolji radio na svetu.


  • 1

#11 RaleRale

RaleRale
  • Members
  • 1,304 posts

Posted 12 November 2018 - 12:12

Odličan online radio. Slušam ga od pokretanja. Emisije su stvarno kvalitetne, čak i koje one koje mi žanrovski ne prijaju. Čini mi se da je dobar deo, bar onaj koji sam voleo, RB92 otišao tamo. Teglino popodne, Fama o NB, Šuma peva, Lice ulice... sve su ok. Muzika je otprilike najbolja. Bez pop ljigavština.


  • 1

#12 Janne240

Janne240
  • Members
  • 6,077 posts

Posted 25 April 2019 - 22:42

Taj jos ziv? Hebote, sjajni ljudi odlaze, a fukare tipa Marka ili akademika Beckovica ili Smilje Avramov opstaju vecno...

 

Stoji u bookmark poodavno, s vremena na vreme pustim kada preko nekih fejsbuk grupa vidim da reklamiraju neke emisije pa ako me zainteresuje tematika upalim isti. 

Mada tu je vise na stream Beograd 202, ali samo neke odredjene stvari se slusaju u zadnje vreme... favorit mi je bio "Rokenroler" ali ne mogu da slusam onog brkatog shovinistu (Marko Jankovic) da mi se tu proserava ta 2 sata sa njegovim pametovanjem gde misli da je skupio svu pamet ovog sveta, a jedna obicna umisljena i propala stara drtina.

hahaa...kao student radio sam na Radiju Studiju B i tamo imao prilike da vise puta sretnem pomenutog Marka...Kolos sa Rodosa... :D


  • 0