Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Euroleague 2017/18


  • This topic is locked This topic is locked
3361 replies to this topic

#16 LayupFromTheMidget

LayupFromTheMidget
  • Members
  • 12,850 posts

Posted 11 October 2017 - 22:24

CSKA ima problem sa klupom ova ROtacija je uzasna zar nisu mogli da nadju boljeg od Lea . Na PF Victor je vec mator.  


  • 0

#17 pazi,valjak gazi

pazi,valjak gazi
  • Members
  • 15,856 posts

Posted 11 October 2017 - 22:25

lagano cu da navijam za Himki, odavno nije bilo ekipe koja je teoretski tako dobro izbalansirana a da pritom imaju ovakav zastrasujuci plafon

 

uz sve to, ne pripadaju grupi vecitih favorita, a lako mogu da se nadju i na f4, pogotovo ako neko od velikih dozivi neocekivani raspad sto se svako malo dogodi

 

Bar kao Baskonija da imaju navijace, f4 bi bio sigurica.

 

Edit: Ma da, sa f4 u Bg i proslosezonska Zvezda jos veca sigurica. -_-


Edited by pazi,valjak gazi, 11 October 2017 - 22:28.

  • 1

#18 SunZero

SunZero
  • Members
  • 8,304 posts

Posted 11 October 2017 - 22:37

Zalgiris ima najgori par plejeva, ne znam koga vise prezirem, Pangosa na koga sam se neshta lozio kad je dolazio u Evropu dok sam ocekivao da baca flashy pasove i bude barem dopadljiv imitator Nasha a ispade streaky prangijas bez odbrane i jednom recju suvi prosek, ili Vasu o kome ne bih trosio reci

 

Lekavicius je zanimljiviji igrac od obojice, brzi je, mladji, solidno prangija + konstantan slasher - znachi puno opcija na u pnr igri, ne znam zasto ga nisu zadrzali 

 

Dee Bosta gotivim ali tek treba da se pokaze


  • 0

#19 Manu

Manu
  • Members
  • 4,213 posts

Posted 12 October 2017 - 00:18

Pre svega hvala Chaose sto si se iscimao i napravio finu analizu svake ekipe, nisam bas ispratio transfere i vesti ovog leta ali nakon ovoga kao da nista nisam propustio.

 

Ocekuje nas druga sezona EL u ovom formatu, prosle sezone se u pocetnim kolima igrala zaista vrhunska kosarka, pa smo sredinom sezone imali opasan pad kvaliteta. Nadam se da su sve ekipe naucile dovoljno iz toga i da cemo ove godine imati ceo regularan deo na istom, visokom nivou. Takodje, vise ne igraju 3 ekipe koje nisam voleo da gledam, a upale 2 koje su mi medju najsimpaticnijima u Evropi + Himki koji je zaista sastavio vrhunsku ekipu. Povratak Dubljevica i Sveda u EL me posebno raduje.

 

E sad, losa stvar- mislim da je ove godine doslo do najveceg opadanja kvaliteta izmedju dve godine ikada- Teo, Bogdan, Udoh, Langford, Jovic, Larkin, Ljulj povreda, Spanulisovo i Printezisovo osetno ispadanje iz primea... Generalni kvalitet takmicenja ce zavisiti od mogucnosti mladjih igraca i EL rukija- Doncica, Milutinova, Time, Lesora, Pierre Jacksona. Nadam se da ce uspeti da iznesu svoje uloge. Slazem se sa Maravichem, ne mogu da prezalim odlazak Radonjica, smeo bih da stavim ozbiljne pare na nas plasman na F4.

 

Spoiler


  • 1

#20 uini

uini
  • Members
  • 38,035 posts

Posted 12 October 2017 - 06:34

zar nije veliki klemen nema šta prepelič potpisao za real?

kaos = švedski standard el introa
  • 1

#21 stefan81888

stefan81888
  • Members
  • 6,709 posts

Posted 12 October 2017 - 06:50

zar nije veliki klemen nema šta prepelič potpisao za real?

kaos = švedski standard el introa


Jeste.
  • 0

#22 realno *W

realno *W
  • Members
  • 46,138 posts

Posted 12 October 2017 - 07:08

Prebacio ove preostale u prvi post, Žalgiris ostao bez grba zbog limita broja slika (i to sad baš pred tekmu sa CZ, zna se iz čije kuhinje ovo dolazi)

 

 

zar nije veliki klemen nema šta prepelič potpisao za real?

 

Jeste, za 2018. na leto


  • 1

#23 Beonegro

Beonegro
  • Members
  • 21,452 posts

Posted 12 October 2017 - 09:45

Kejose, svaka ti dala  :+1:


  • 2

#24 Del Piero

Del Piero
  • Members
  • 14,966 posts

Posted 12 October 2017 - 10:02

876.jpg

 

Sergio LLULL  /  Facundo CAMPAZZO

Rudy FERNANDEZ  /  Jaycee CARROLL  /  Fabian CAUSEUR

Luka DONCIC  /  Jeff TAYLOR

Anthony RANDOLPH  /  Felipe REYES  /  Trey THOMPKINS

Gustavo AYON  /  Ognjen KUZMIC

coach: Pablo Lasso

 

- kako bez Llulla? Facu i Chasson Randle da ga dostojno zamene - gimme a break

- Luka nesumnjivo preuzima ulogu lidera, ako iznese kako treba - Drazen pre odlaska u USA status

- ocekujem od Randolpha konstantnije partije i da uz Luku i Ayona bude glavni igrac

- Maciulis propo

- Rudy? Jasno je da vise nije evro elita ali da li je i definitivno onaj mrtvac iz prosle sezone?

- Lassu noga u guzicu mozda pre povratka Llulla

- ulaze u PO ali sam pesimista u vezi njih, premalo nove krvi, Causeur i Kuzmic su prosecni EL igraci

Toliko je propao da ga nisi ni u 12 stavio :D


Edited by Del Piero, 12 October 2017 - 10:02.

  • 0

#25 Gudurantula

Gudurantula
  • Members
  • 41 posts

Posted 12 October 2017 - 10:50

Igra neko EL fantasy? :D
  • 0

#26 realno *W

realno *W
  • Members
  • 46,138 posts

Posted 12 October 2017 - 10:53

http://forum.b92.net...fantasy/page-26


  • 0

#27 Chaos Is Me

Chaos Is Me
  • Members
  • 16,595 posts

Posted 12 October 2017 - 11:56

Stavljao sam samo najboljih 12 (po mom mišljenju), a da se zadovolje makar dvojica po poziciji, ima dosta ekipa koje imaju više od 12 upotrebljivih igrača, ne računajući podmladak. Mačiulis za mene nije ispred konkurencije koju sam uvrstio u 12.


  • 0

#28 Del Piero

Del Piero
  • Members
  • 14,966 posts

Posted 12 October 2017 - 14:12

Inace, za streamove - proradila Arenavision (jedno vreme nije radila uopste, pa sam mislio da je gotov sajt), a ove sezone 5 spanskih predstavnika, tako da ce dosta utakmica moci da se gleda tamo. Vec danas daju 3, samo da dobro rade.


  • 0

#29 Chaos Is Me

Chaos Is Me
  • Members
  • 16,595 posts

Posted 12 October 2017 - 14:29

Gde su završili Sonny Weems, Victor Rudd, Shane Lawal, Didi Draper, Joe Alexander, Diamon Simpson?


  • 0

#30 uini

uini
  • Members
  • 38,035 posts

Posted 12 October 2017 - 14:32

au to se dešava danas

Gde su završili Sonny Weems, Victor Rudd, Shane Lawal, Didi Draper, Joe Alexander, Diamon Simpson?


gde su, šta rade
  • 0