Jump to content


Photo
* * * - - 1 votes

KK Crvena Zvezda 2017/2018


  • Please log in to reply
22141 replies to this topic

#9781 vlado75

vlado75
  • Members
  • 633 posts

Posted 21 January 2018 - 19:26

Pre neki dan bese neka prica kako je navijacima maltene savetovano da se udalje od kosarkaskog kluba....

Otud verovatno i pad posete jer posle Makabija u drugom kolu skor je bio 1   1.

u trecem kolu vec prazna arena.

 

A planiralo se da ove godine organizujemo final four u Beogradu i tako napadnemo Evroligu.

 

Jedino logicno resenje mi je da Vucko se plasi da Covic nepostane neki politicki faktor....

Kao sto to nekad je precenio Milosevic sa Stambolicem.


  • 0

#9782 losmi17

losmi17
  • Members
  • 13,571 posts

Posted 21 January 2018 - 20:08

Nego, hoce li Alimpije i sa Omicem braniti pik iskakanjem?


  • 0

#9783 Helenius

Helenius
  • Members
  • 576 posts

Posted 21 January 2018 - 20:22

Nego, hoce li Alimpije i sa Omicem braniti pik iskakanjem?

 

Ovo je dobro pitanje?

 

Ja ne vidim drugacije resenje. Odbrana picka probijanjem kod naseg trenera ne postoji, a ruku na srce ni nema cime da se igra. Omic tu ionako voli da sutne sa distance, nije klasican sidras. Zato sam napisao da nam ne donosi nista novo, ni ne resava neke probleme. Pogotovo u ovakvoj kompoziciji tima.

 

Omic jeste visoki i tromi centar, ali to ne znaci da je dobar u finisiranju u reketu. U Efesu se nije proslavio, nije ni ucestvovao u njihovoj velikoj seriji jer je otpusten nakon 17. kola. Ionako je malo igrao.


  • 0

#9784 Dropkick Murphys

Dropkick Murphys
  • Members
  • 10,291 posts

Posted 21 January 2018 - 21:11

I to nakon posete  Gospodar Jevremovoj 11.

 

Tu zivi covek.

A je li istina da je Shone Ilic od skoro u Gospodar Vucicevoj?


  • 1

#9785 L.Sprewell

L.Sprewell
  • Members
  • 10,793 posts

Posted 21 January 2018 - 21:30

Video sam jednom Dulenceta tamo.
  • 0

#9786 losmi17

losmi17
  • Members
  • 13,571 posts

Posted 21 January 2018 - 21:31

Samo jednom?


  • 0

#9787 mister-no

mister-no
  • Members
  • 5,374 posts

Posted 21 January 2018 - 21:35

Jbt logicno je da se dize motivacija, najvažnija je ABA.. Nije valjda da mislite ozbiljno. Ozbiljno je toliko sto je to prvi korak, prva stepenica, pocisti prvo kod kuce pa ides na sledeću stepenicu. Kako da igras protiv Makabija pa za dva dana protiv Mzt-a, logicno je da se dize borbena gotovost. I ovako odigramo preko k. nekad tu Aba. A vi se primili kao da je to ne znam ti sta. Jeste, eto ispada dobili smo Real usred Madrida ali preko one stvari jer svi su mislima bili u utakmici koja nas je cekala sa Igokeom, jer jbt Aba je najvažnija. Kako da ne, pojedinci lupetaju, opustite se i gledajte kosarku. Ne znam koliko dugo cemo biti najuspesniji sportski kolektiv u Srbiji i vazno je prepoznati trenutak i uzivati dok traje.
  • 0

#9788 Mr Fetlija

Mr Fetlija
  • Members
  • 1,712 posts

Posted 22 January 2018 - 00:09

Coki ce tek razgovarati sa vodjama.

Jbg, moraju momci da se ispostuju, ne moze to tako...  :ajme:

 

Може Човић да их испоштује, тако што ће да скине гаће и каже "Пуш*те ми". И тако на сваком следећем виђању који буду имали. Испоштовали су клуб много ове сезоне, заслужили су да се испоштују. Нек певају мало себи Дувају промаје кроз Б сектор Пионира.


  • 1

#9789 jogibear

jogibear
  • Members
  • 288 posts

Posted 22 January 2018 - 00:28

je l' realno da se raspredaju ovakve gluposti? jesu ostale tribine pune ali samo eto tribina B nigde nikoga? da nisam redovan u Pioniru evo skoro 25 godina pa da možda poverujem u tu budalaštinu

previše je utakmica i u fudbalu i u košarci i mnogo vremena i novca treba za sve; na stranu što bih ja voleo da je drugačije i što me nekad sramota posete, jednostavno je tako

i organizovani i neorganizovani su daleko više trebali da daju - klub je to zaslužio rezultatima i pristupom poslednjih godina
  • 2

#9790 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 37,708 posts

Posted 22 January 2018 - 01:55

Leonarde, bas si se pogubio veceras. 


Evo ja sad ne smem da kažem da Danga ima ugovor do kraja sezone 2018/19, trazice mi dokaz :D

Salu na stranu svako može da veruje ono sto mu deluje realnije, ja nemam razloga da sumnjam u to da Dangubic ima ugovor i sledeće godine
  • 0

#9791 Helenius

Helenius
  • Members
  • 576 posts

Posted 22 January 2018 - 02:19

Evo ja sad ne smem da kažem da Danga ima ugovor do kraja sezone 2018/19, trazice mi dokaz :D Salu na stranu svako može da veruje ono sto mu deluje realnije, ja nemam razloga da sumnjam u to da Dangubic ima ugovor i sledeće godine

 

Postoje pisanja medija i na zvanicnom sajtu da je Dangubic 2016 produzio ugovor na jos godinu, a isticao mu je 2017. Sto znaci da pouzdano znamo da ima ugovor do leta 2018., odnosno jos pola godine.

 

Ako i ima ugovor do 2019. godine to moze da znaci samo da nas napusta ovog leta, a mi cemo dobiti simbolicno obestecenje i to je to.

 

Mislim da bi morali da pokusamo da zadrzimo Feldina. Uz sve svoje mane, on ima dvogodisnji ugovor, pa ako su mogli da ostanu Nelson, pa Dzenkins, moze i on. Bar jedan bitan igrac da ostane, da se ne gradi sve opet iznova.

 

Rocesti ne verujem da moze da ostane, hvala sreci, Covicu i njemu na ovoj sezoni. Steta sto nije bio nekih proslih sezona, ali ni nije bilo realno. Bjelica 100% ide, Antic da pokupi trofeje i da stavi tacku na trofejnu karijeru.

 

Nije ovogodisnji tim nista losiji pojedinacno od proslogodisnjeg, nije ni toliko jeftiniji, samo je reket lose poslozen. Zato je jako bitno da dobijemo nesto od Jankovica, Jovanovica i Lesora za sledecu sezonu, da bar neko od njih postane bitan igrac koji moze da pravi razliku i na evroligaskom nivou. Pravi razliku znaci da je tim sa njim u +, a ne da ubaci 10 poena, a preko njega duva promaja u reketu.


  • 0

#9792 In Flames

In Flames
  • Members
  • 714 posts

Posted 22 January 2018 - 02:23

Dangubic ima ugovor do ovog leta.

Radicevic izgleda i definitivno napusta nase redove.

Navodno je postignut dogovor o sporazumnom raskidu, a on prelazi u redove Gran canarie.


  • 0

#9793 Helenius

Helenius
  • Members
  • 576 posts

Posted 22 January 2018 - 03:05

Gran Kanarie? Mekel - Radicevic tandem, svaki centar koji sutira trojke ce ih dati vise za sezonu nego ova dvojica zajedno.


  • 0

#9794 Laki21

Laki21
  • Members
  • 14,216 posts

Posted 22 January 2018 - 03:21

Grand Kanalija  ^_^


  • 1

#9795 Alfred J. Kwak

Alfred J. Kwak
  • Members
  • 4,233 posts

Posted 22 January 2018 - 05:08

Evo ja sad ne smem da kažem da Danga ima ugovor do kraja sezone 2018/19, trazice mi dokaz :DSalu na stranu svako može da veruje ono sto mu deluje realnije, ja nemam razloga da sumnjam u to da Dangubic ima ugovor i sledeće godine


Iako nije bilo najdirektnije napisano, iz onoga ja nisam zakljucio da postoji fiksno obestecenje za Dangu. Ne znam ni kako bih ga procenio, relativna je stvar koliko vredi.
  • 0