Jump to content


Photo
* * * - - 1 votes

KK Crvena Zvezda 2017/2018


  • Please log in to reply
22141 replies to this topic

#9751 Knipex®

Knipex®
  • Members
  • 6,408 posts

Posted 21 January 2018 - 04:01

Dosta kontradiktornih stvari si napisao poslednjih par dana pa me nije mrzelo da izvučem. Uredno preskačeš odgovore na neka pitanja pišeš o postovima sa live teme za koju se zna da vrlo često ne oslikava ni stanovište onih koji u tom trenutku u afektu napišu neki post a kamoli većine populacije na forumu. Evroliga služi da održi dominaciju jednog kluba nad drugima? Notorna glupost. Ne znam samo na čemu zasnivaš mišljenje da bi to Budućnost i Cedevita bolje odradili. Neka budu bolji u ABA ligi pa neka probaju, ne vidim razlog da im se povlačimo i kažemo evo sad vi malo probajte mi nećemo da igramo je je i evrokup dobar, taman po našim standardima kako ti kažeš. Jeste prošle godine u Januaru ostvaren niz pobeda ali je to bila četvrta Radonjićeva godina gde je on imao veliki uticaj na selektiranje tima i gde je sistem došao do svog maksimalnog izražaja. I šta se desilo? Desilo se deveto mesto u evroligi. Isto kao da se bilo i šesnaesti jer se tu završilo takmičenje za nas. Da li je ovo početak novog ciklusa ili nije pokazaće kraj ove i početak sledeće sezone. Nov stručni štab koji gradi svoje ime i svoju poziciju, što pred predsednikom što pred navijačima. Za mene je to novi ciklus ali treba sačekati.

 

Uostalom dovoljno je videti da ti kendrick daje pluseve na postove.

 

Nista, ako imaju iole obraza ucinice sve, ali apsolutno sve da dobiju Makabi. Pa da iskoristimo sto vise nema briga u ABA ligi i probamo utakmicu po utakmicu da igramo ozbiljno i borimo se.

 

Ako su se vec predali, onda nemam reci.

Izgleda da nemaju obraza, sram ih bilo.

 

I ako je osnovni cilj kluba samo da igra evroligu i daj da odigramo protiv Cedevite kako valja, a ostalo cemo se raspasti, postavlja se pitanje smisla igranja. Kao drugoligasi za koje se zna da nemaju ambicija ni mogucnosti ulaska u prvu ligu, ali dobiju nekog jaceg protivnika.

 

Mozemo mi imati i 3 pobede, nije nikakav problem, ali da u vecini poraza protivnik pruzi blizu maksimuma da bi nas dobio. Skines kapu, ides dalje. Ovo je bio drugi bedan mec posle Efesa, ni protiv Makabija nece biti drugacije.

Prošle godine se pokušalo koliko se moglo i došlo se do devetog mesta. Ove godine je ostalo ukupno 4 igrača iz prošle sezone i došao je novi stručni štab. Očigledno je problem novac kao i kodvećine klubova sa naših prostora.

 

I onda i sledece sezone isto tako, vazna je ABA da se izbori evroliga u kojoj ionako nemamo sansi.

 

 Dobar je i evrokup, taman moze relaksiranije da se igra, protiv manje dobrih protivnika. Ne treba evroliga iskljucivo da sluzi za to da bi se uskracivalo Cedeviti i Buducnosti da do iste stignu.

Kakve izjave jbt. Evroliga se igra isključivo da bi se uskraćivalo Cedeviti i Budućnosti da igraju. LoL

 

Najvaznije je da su dobili Cedevitu koja je raspad od ekipe i da je za to potrosena snaga, a evroligu mozemo da pratimo rastereceno jer smo vec ispali.

 

Kao kada se ucenik hvali mami i tati peticama iz likovnog, fizickog i muzickog, a kec iz matematike i fizike necemo pominjati.

Maliciozno do kraja, nema šta.

 

Juri se petica iz likovnog, sto je sigurno sigurno je.

 

Iz ozbiljnih predmeta nam je dovoljna i dvojka. Sto se mene tice, ako ce klub svaki put ovako da se bori za TOP 8, sto je i ove sezone bio dostizan cilj i tako iz sezone u sezonu samo da igra evroligu, neka Djordi ukine licencu ABA ligi, nece mi biti zao.

 

Najgore je sto se ovo posmatra kao pocetak nekog novog ciklusa, a bez Roca i Pere prava ce biti muka naci opet zamene. 

 

ABA plej of > Evroliga > regularni deo ABA lige.

U jednom postu pišeš da Đordi ukine licencu ABA ligi, u drugom da evrokup taman po meri, u trećem da je trebao mlad tim i da se tankuje evroliga ove godine a ne pišeš kako bi je osvojili ABA sa tim mladim timom i stekli pravo učešća u evroligi, dok u drugu ruku svako normalan vidi da naš tim uopšte nije mator jer ima 3 iskusna igrača.

 

Meni je veliki problem sto je politika kluba kao kad los centar brani pik. Niti se pokusalo sa mladim timom koji ce da raste, uzme ABA ligu, ove godine se obruka u evroligi, ali sledece igra znacajnu ulogu, niti se ove sezone nesto pokusalo sa timom u kojem igraju jedan Rocesti, pa Feldein i Antic.

 

Ispada da svake sezone nije bitno sta se uradi u evroligi, samo da se ona izbori i pola meceva pusti niz vodu. Podsecam, Unikaha, Baskonija, Bamberg, Efes, Himki i sad Makabi. Sve su to bili horor mecevi odigrani jako lose.

Dovedeni su mladi igrači i potpisani su sa njima višegodišnji ugovori što znači da bi sledeće godine trebalo da čine okosnicu tima. Stariji su tu, ukupno njih trojica, Pero, Milko i Tejlor ako ne računamo Kešelja jer su svi ostali mladi igrači, da bi uz njih mladi učili i da bi sledeće sezone mogli da nose tim. Upravo to što ti pominješ se i radi. Radi se sve da bi se tim mladim igračima omogućilo da sledeće sezone igraju evroligu.

 

Ne slazem se da je na pocetku sezone trebalo da se kaze da je samo ABA liga bitna, a u evroligi i 5 pobeda puna kapa. To bi bilo tacno da sada imamo Vestermana, Bogdanovica, Milosavljevica, Bertansa, Lovernja, Lucica, Muslija, Milutinova. Pa da kazemo da je ovo trenutno los tim, ali dogodine ce biti mnogo bolji.

 

Mi ako ne zadrzimo Feldina -a necemo - dolazimo opet u situaciju da nemamo 1.pleja, nemamo 1.beka, nemamo prve opcije u reketu. Nije svaki dan Badnji dan i sta ako umesto Roca ubodemo varijantu Mekela za iste pare?

 

Nemamo mi luksuz ni ultratalente poput Bogdana i Bertansa i jako dobre mlade igrace tipa Vesterman, Milutinov i Lovernj pa da pricamo o ciklusima. Za to bi morali od Jankovica, Lesora, Jovanovica, Radicevica, Davidovca ili nekog iz FMPa dobijemo jednog ili dva nosioca, sto bi trebalo da se vidi vec na kraju ove godine. Medjutim, mi cemo opet da zavisimo da li cemo ubosti sa strancima, jer Pere, Roca, Milka, Dzejmsa, Dangube, vise nece biti u nasem dresu. 

 

Zato je trebalo ili uraditi opciju Partizan 2012. i dovuci sve sto je talentovano i potpisati visegodisnje ugovore i cekati sledecu sezonu u evroligi za pobede ili vec sad se boriti u evroligi, a ne da sledece sezone promasimo sa pojacanjima pa opet jovo nanovo i imamo tezak mec sa Cedevitom pa sa Olimpijom, pa kocimo protiv Baskonije i Efesa.

Pitao te je čovek koje to igrače treba dovući a ti si opušteno eskivirao odgovor. Verovatno zato što ih nema i što su upravo Janković, Jovanović i Radičević označeni kao domaći mladi i talentovani igrači. Pa i Muta ih je hteo u Partizanu pa je kukao kao smo mu ih oteli.


  • 7

#9752 NMX

NMX
  • Members
  • 11,160 posts

Posted 21 January 2018 - 08:01

Pik kaže da bi Radičević mogao u Gran Kanariju.

 

Sto neko reče na tviteru, sa Mekelom i Radičevićem na kecu, Gran Havarija :lol:


  • 4

#9753 uini

uini
  • Members
  • 38,035 posts

Posted 21 January 2018 - 08:30

juče su bili neki šturi mekelovi statsi, nije izgledalo loše

a i taj radičević nije uvek bio ovako truba


  • 0

#9754 djuras

djuras
  • Members
  • 12,824 posts

Posted 21 January 2018 - 09:18

to se moze i igrati i tako sto je Partizan igrao ranije 2-12, ali su u punoj formi i sa mnogo iskustva i samopouzdanja kada je to najvaznije.

znaci kada kkp igra 2-12 onda je to dobar model igranja EL, a zvezdinih 7 pobeda na pola lige je sramota :D

 

ajde sklonite ovog klona vise


  • 12

#9755 hrkljush boys

hrkljush boys
  • Members
  • 6,128 posts

Posted 21 January 2018 - 10:11

Zna li neko kada debituje Omić, sutra u Skopju ili u EL?


Edited by hrkljush boys, 21 January 2018 - 10:12.

  • 0

#9756 kum zorzo

kum zorzo
  • Members
  • 1,844 posts

Posted 21 January 2018 - 10:47

Zna li neko kada debituje Omić, sutra u Skopju ili u EL?

Protiv Olimpiakosa.
  • 1

#9757 pierre van hooijdonk

pierre van hooijdonk
  • Banned
  • 9,326 posts

Posted 21 January 2018 - 10:58

Uostalom dovoljno je videti da ti kendrick daje pluseve na postove.

 

Oterati ga odmah.


  • 0

#9758 nika_nika

nika_nika
  • Members
  • 225 posts

Posted 21 January 2018 - 12:56

"intervju" :ph34r:

 

 

Чекај тебра, овај чкоде Алиен, јел он атеиста православац или атеиста муслиман? 

 

hehe

napisao kao fore radi, a znas da je pripadnik The Galactic Federation of Light 

 

 

elem, nadam se da ce Alenu boravak u Zvezdi biti lep i uspesan :)


  • 1

#9759 Manoly

Manoly
  • Members
  • 14,176 posts

Posted 21 January 2018 - 13:42

Jeste ateista. To je njegova 100% privatna stvar.

Zaista si pomislio da me to imalo zanima? :-)
  • 0

#9760 MilenkoTepic<3

MilenkoTepic<3
  • Members
  • 4,932 posts

Posted 21 January 2018 - 14:22

Zaista si pomislio da me to imalo zanima? :-)


Drug ortaka kaže da je njegova keva videla Alena kako ulazi u džamiju u Tuzli.

Mislim, uopšte nije naivna stvar, morao sam da podelim.
  • 14

#9761 ZoltanGeraTucheKera

ZoltanGeraTucheKera
  • Members
  • 9,821 posts

Posted 21 January 2018 - 14:31

:lol+:
  • 0

#9762 Leonard

Leonard
  • Members
  • 5,150 posts

Posted 21 January 2018 - 14:42

Omic je doputovao u Beograd i odradio prvi trening, sutra lekarski.


  • 0

#9763 In Flames

In Flames
  • Members
  • 714 posts

Posted 21 January 2018 - 14:44

Omic je doputovao u Beograd i odradio prvi trening, sutra lekarski.

by RSB


  • 0

#9764 L.Sprewell

L.Sprewell
  • Members
  • 10,793 posts

Posted 21 January 2018 - 14:46

Omic vidjen kako sipa crnu farbu preko gtr grafita.
  • 18

#9765 MilenkoTepic<3

MilenkoTepic<3
  • Members
  • 4,932 posts

Posted 21 January 2018 - 14:50

Omic vidjen kako sipa crnu farbu preko gtr grafita.

 

I to nakon posete  Gospodar Jevremovoj 11.


  • 1