Jump to content


Photo
* * * - - 1 votes

KK Crvena Zvezda 2017/2018


  • Please log in to reply
22141 replies to this topic

#8911 Korida

Korida
  • Members
  • 114 posts

Posted 14 January 2018 - 12:35



Sto se tice Borise, ja odavno nisam video nekog igraca da sa takvim telom i sutom ima toliki bol u preponama da nesto napravi. Tako makar deluje po njegovoj faci i kretanju, sad sta je tu nemam pojma ali velika steta za njega pre svega.


Ja ne vidim nista spektakularno u Borisinim fizickim predispozicijama, kako se to ovde istice. Visok jeste, ali nije ni jak ni brz. Nema ni srce da se potuce, taj fajterski karakter, koji je potreban, kao Jankovic koji je za njega atleta u svakom smislu.

Mene Borisina prica podseca na Nemanju Aleksandrova, koji ruku na srce nije imao srece sa povredama.
  • 0

#8912 pavijan

pavijan
  • Members
  • 5,341 posts

Posted 14 January 2018 - 12:45

Borisin sut je mit koji je mozda neko nekad video. U seniorskoj kosarci njegov sut je cist prosek.
  • 0

#8913 blek hils

blek hils
  • Members
  • 1,309 posts

Posted 14 January 2018 - 13:26

Ja ne vidim nista spektakularno u Borisinim fizickim predispozicijama, kako se to ovde istice. Visok jeste, ali nije ni jak ni brz. Nema ni srce da se potuce, taj fajterski karakter, koji je potreban, kao Jankovic koji je za njega atleta u svakom smislu.

Mene Borisina prica podseca na Nemanju Aleksandrova, koji ruku na srce nije imao srece sa povredama.

Nemanja je, po meni, mnogo mnogo veći potencijal bio, u svakom pogledu. Što se šuta tiče, za Borišu je snajper nad snajperima. Neverovatno je kakvu je taj momak imao nesreću sa povredama. Opak bi igrač bio. Zaista šteta. 


  • 0

#8914 blek hils

blek hils
  • Members
  • 1,309 posts

Posted 14 January 2018 - 13:32

https://mobile.twitt...211055824064512
:D Necete verovati sta je sada napisao.

ali odgovor: "sa svakim tvojim upisom, Šapić ti pobegne za još jedan razred" :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


  • 0

#8915 Leonard

Leonard
  • Members
  • 5,150 posts

Posted 14 January 2018 - 13:44

Cirkusu nema kraja

vuk nikša
@davorristovic
·
18h
Ako ne možeš/nećeš da pomogneš onda nemoj odmažeš... a ko je koliko pomogao ili učinio lako se proveri. Lična sujeta ljudi je neverovatna.. čim nisu u centru pažnje odmah im proradi ...rezultat je na kraju najbitniji a lične simpatije ostavite po strani. 🔴⚪️
  • 0

#8916 Musky

Musky
  • Members
  • 4,450 posts

Posted 14 January 2018 - 13:51

ali odgovor: "sa svakim tvojim upisom, Šapić ti pobegne za još jedan razred" :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

 

 

You're blocked
 
You can't follow or see @davorristovic's Tweets.
 
 
...vama smešno, a ja popio trajni ban kod Vuka Nikše?

Edited by musky, 14 January 2018 - 14:19.

  • 2

#8917 Laki21

Laki21
  • Members
  • 14,216 posts

Posted 14 January 2018 - 14:32

Kakav bolid sunce ti jebem.


  • 0

#8918 Knipex®

Knipex®
  • Members
  • 6,408 posts

Posted 14 January 2018 - 14:36

Svaki naš igrač koji se povredi oporavlja se 3 puta duže od projektovanog vremena. Šta se tu dešava jbt. Evo sad i Dobrić kao poslednji primer.


  • 1

#8919 medobrundo

medobrundo
  • Members
  • 34,166 posts

Posted 14 January 2018 - 14:38

Ja na Dobrica i zaboravio
  • 1

#8920 Laki21

Laki21
  • Members
  • 14,216 posts

Posted 14 January 2018 - 14:38

Ne dešava se ništa, iz nekog razloga valjda da bi zavarali neprijatelje lupe neku nerealnu cifru koja se tiče vremena oporavka, a onda naravno sve ide svojim tokomtm.


Edited by Laki21, 14 January 2018 - 14:38.

  • 1

#8921 zemljoradnik

zemljoradnik
  • Banned
  • 874 posts

Posted 14 January 2018 - 15:27

Ja ne vidim nista spektakularno u Borisinim fizickim predispozicijama, kako se to ovde istice. Visok jeste, ali nije ni jak ni brz. Nema ni srce da se potuce, taj fajterski karakter, koji je potreban, kao Jankovic koji je za njega atleta u svakom smislu.

Mene Borisina prica podseca na Nemanju Aleksandrova, koji ruku na srce nije imao srece sa povredama.

Meni recimo vise lici na onog mucenog Djekica iz kkp.


Edited by zemljoradnik, 14 January 2018 - 15:56.

  • 0

#8922 Musky

Musky
  • Members
  • 4,450 posts

Posted 14 January 2018 - 16:05

Danas čačkate mečku sa Borišom...sutra Trinkijeri šalje Luku nazad...plaćen do kraja sezone,

a u sredu Bjelica potpisuje produžetak ugovora do dveiljade-dvadesete...sa klauzulom;

ako ne izborimo EL pali u Efes.


Edited by musky, 14 January 2018 - 16:26.

  • 0

#8923 Helenius

Helenius
  • Members
  • 576 posts

Posted 14 January 2018 - 16:48

Borisin sut je mit koji je mozda neko nekad video. U seniorskoj kosarci njegov sut je cist prosek.

 

Dao je jednom 5 trojki iz isto toliko pokusaja kao 16-godisnjak kad je igrao u FMP i dao je tri trojke protiv Reala u Madridu kada je bilo +45 za njih i ljudi su mislili da je on srpska verzija Markanena. 

 

Problem je sto bi jedan takav talenat morao da i u tim godinama ima veoma pozitivan uticaj na ucinak celog tima, umesto da bude jos jedan od proseka koga treba trpeti i davati mu minutazu dok sa njim na terenu protivnik ide u minus protiv iole jaceg protivnika. To nije ekstra talenat, niti se razlikuje od nekog Tejica ili Rebica.


  • 0

#8924 mister-no

mister-no
  • Members
  • 5,374 posts

Posted 14 January 2018 - 17:06

Sto se tice Borise, ja odavno nisam video nekog igraca da sa takvim telom i sutom ima toliki bol u preponama da nesto napravi. Tako makar deluje po njegovoj faci i kretanju, sad sta je tu nemam pojma ali velika steta za njega pre svega.

Ja ne vidim nista spektakularno u Borisinim fizickim predispozicijama, kako se to ovde istice. Visok jeste, ali nije ni jak ni brz. Nema ni srce da se potuce, taj fajterski karakter, koji je potreban, kao Jankovic koji je za njega atleta u svakom smislu.
Mene Borisina prica podseca na Nemanju Aleksandrova, koji ruku na srce nije imao srece sa povredama.

Ne istice se ovde, naprotiv. Ovde se istice mlitavost, k..cobolja i sl.
Njegov talenat i predispozicije isticu kosarkaski strucnjaci, za razliku od forumaskih strucnjaka.
  • 0

#8925 raven11

raven11
  • Members
  • 453 posts

Posted 14 January 2018 - 17:24

Ali najjace mi je kod ovih Ristovicevih bisera "getalife". A, direktore, kad zoves/zovete da se napuni hala ili se zahvaljuje navijacima na vjernosti onda nista sa "getalife"?
Mislim, kao da su (sve) zlonamjerne kritike, pa tako njegov strasno glup odjeb stav. A ocigledno je proradila sujeta pa exPartizanovac drzi lekcije o zvezdastvu.
  • 0