Jump to content


Photo
* * * - - 1 votes

KK Crvena Zvezda 2017/2018


  • Please log in to reply
22141 replies to this topic

#20881 kankunnen

kankunnen
  • Members
  • 3,281 posts

Posted 23 May 2018 - 22:25

jednostavno smo ...

Scheme-Of-How-The-Titanic-Sank-59227.gif


  • 0

#20882 taliesin

taliesin
  • Members
  • 20,379 posts

Posted 23 May 2018 - 22:34

Ozbiljniji je Partizan trenutno od nas. Imaju bolju hemiju i atmosferu u ekipi i nekako mislim da ce uci sa vecom zeljom u tu seriju.
Igraju i dosta jacu odbranu sto moze biti presudno.

 

Mozemo mi bez problema da pobedimo Partizan ali ne sa ovakvom rotacijom. Covic i Jovanovic moraju da ispadnu iz rotacije, Antic da se vrati na peticu kao back-up Omicu, Lesora probati pa ako bude i dalje delovao kao da mu se ne igra zaboraviti na klupi. Rocesti, Feldin, Lazic, Dobric, Davidovac, Jankovic i Omic moraju da igraju lavovske minute + Antic ako mu se bude igralo + Lesor i Radanov na kasicicu.

 

I tada da se molimo svim bogovima da ce nas srati sut spolja kao protiv Vrsca.


Edited by taliesin, 24 May 2018 - 00:34.

  • 0

#20883 Laki21

Laki21
  • Members
  • 14,216 posts

Posted 23 May 2018 - 23:09

Nas najveci problem je sto ovi degenerici od sudija sviraju licnu Jankovicu za sve zivo. Najbolji je bio Mrdak koji ne svira Omicu ocigledan faul kojim pokusava da zaustavi kontru a onda je sudi Jankovicu za istu stvar posle dve sekunde. Kad njega izbace zbog faulova u polufinalu necemo imati normalnu opciju na cetvorci.

 

Kako nećemo, a Pero?  :s_d:


  • 0

#20884 Shunsuke Nakamura

Shunsuke Nakamura
  • Members
  • 5,761 posts

Posted 24 May 2018 - 00:02

Mozemo mi bez problema sa pobedimo Partizan ali ne sa ovakvom rotacijom. Covic i Jovanovic moraju da ispadnu iz rotacije, Antic da se vrati na peticu kao back-up Omicu, Lesora probati pa ako bude i dalje delovao kao da mu se ne igra zaboraviti na klupi. Rocesti, Feldin, Lazic, Dobric, Davidovac, Jankovic i Omic moraju da igraju lavovske minute + Antic ako mu se bude igralo + Lesor i Radanov na kasicicu.

I tada da se molimo svim bogovima da ce nas srati sut spolja kao protiv Vrsca.

Pa zato i kazem da je Partizan trenutno ozbiljniji od nas, a ne da je nesto generalno kvalitetnija ekipa. Iz razloga sto nam igra Filip Covic veliki broj minuta. Sto Jovanovic igra vise od Lesora, a slabiji je igrac 3x.

Mi smo sa tom rotacijom koju si naveo jaci od Partizana. Samo sto mi se cini da ti igraci nemaju neki motiv i da nijesu u nekoj formi da izvuku dobre meceve.

Ne sumnjam da ce Dobric, Lazic, Jankovic i Omic biti motivasani i da ce kidati koliko mogu, ali trebaju nam dobre igre Rocestija i Feldina. Nijesu se proslavili nesto ove godine u bitnim mecevima.
Pero Antic je zavrsio sa kosarkom, ja ne ocekujem nista od njega.

Edited by Shunsuke Nakamura, 24 May 2018 - 00:11.

  • 0

#20885 bariviera

bariviera
  • Members
  • 814 posts

Posted 24 May 2018 - 00:31

Sto svima smeta Filip Covic? Znam, zato sto samo glup covek moze da ne pljucne po njemu. Ovi ostali, manje ili vise pametni to ne propustaju.

Low hanging fruit :)

Ali gle cuda, mi smo ovu sezonu sasvim usrali bez istog Filipa Covica.


  • 2

#20886 TasmanDevil

TasmanDevil
  • Members
  • 284 posts

Posted 24 May 2018 - 06:54

Mislim da nije Filip kao takav problem. Veci je problem, po meni, to sto se posle finala ABA ocekivala neka pozitivna reakcija kluba, ali reakcije nije bilo. Umesto da se smeni trener, izbaceni su Enis i Bjelica, za koje tvrdim da uopste nisu bili najveci problem. U pitanju je bilo klasicno treniranje strogoce. 

 

Prosto, idemo iz greske u gresku ove sezone, i kao kulminacija gluposti, vracen je Filip koji ni po kom osnovu ne moze biti koristan igrac. On je prenizak, ne postoji u defanzivi, a u napadu ima karakteristike potpuno divljeg igraca.

 

Filip je samo kulminacija nezadovoljstva navijaca ovom sezonom.

 

Opet kazem, moj je neki osecaj kao da je ovakav neki scenario dogovoren da bi Partizan to osvojio, kao da se drzi neki socijalni mir ili sta vec. Ne znam, ali ovoliko nelogicnih i pogubnih poteza jako je tesko povlaciti nenamerno.


Edited by TasmanDevil, 24 May 2018 - 06:56.

  • 0

#20887 Laki21

Laki21
  • Members
  • 14,216 posts

Posted 24 May 2018 - 07:26

Sto svima smeta Filip Covic? Znam, zato sto samo glup covek moze da ne pljucne po njemu. Ovi ostali, manje ili vise pametni to ne propustaju.

Low hanging fruit :)

Ali gle cuda, mi smo ovu sezonu sasvim usrali bez istog Filipa Covica.

 

Ajmo samo jednu sitnicu. Da li je realno problem, dovesti za drugog pleja sa istom minutažom kao što je ima i prvi, igrača gde protivnik gradi taktiku na njemu kao mismeču u odbrani za bilo koga?

 

Da ne idemo dalje, da li ti se čini samo povodom toga da je sve u redu što se njegovog dovođenja tiče?


  • 1

#20888 quentin

quentin
  • Members
  • 1,110 posts

Posted 24 May 2018 - 07:39

Nisam gledao utakmicu, ali jutros vidim da je Filip Čović imao plus/minus -3, na utakmici koju smo dobili 27 razlike, a on je igrao preko 20 minuta. Ne viđa se često tako nešto u statistici.

 

Mislim, FČ igra kako igra čitavu karijeru, ne može se reći da je ovo iznenađenje.

 

Problem je što se u klubu misli da je FČ igrač za Zvezdu. Čemu onda uopšte da se nadamo u novoj sezoni?


  • 1

#20889 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 37,708 posts

Posted 24 May 2018 - 07:46

Bojim se polufinala.

Nema razloga da se bojis, gubimo lagano :)


  • 1

#20890 TasmanDevil

TasmanDevil
  • Members
  • 284 posts

Posted 24 May 2018 - 08:32

Ajmo samo jednu sitnicu. Da li je realno problem, dovesti za drugog pleja sa istom minutažom kao što je ima i prvi, igrača gde protivnik gradi taktiku na njemu kao mismeču u odbrani za bilo koga?

 

Da ne idemo dalje, da li ti se čini samo povodom toga da je sve u redu što se njegovog dovođenja tiče?

 

D.A je to pravdao cinjenicom da nije bilo boljih resenja u tom trenutku...

 

Khm...khm... Oba pleja FMP trenutno su za klasu bolji. Nenadic posebno.


  • 0

#20891 Skviki

Skviki
  • Members
  • 111 posts

Posted 24 May 2018 - 09:30

Da li je moguće ovoliki strah od Partizana i naše otpisivanje unapred.

Ako je neka interna šala u pitanju, izvinjavam se što nisam razumeo.

Istina je da smo imali veoma lošu sezonu, ali ne mislim ni da je sa druge strane Golden Stejt pa se širi ovoliko pesimizma.


  • 1

#20892 pavijan

pavijan
  • Members
  • 5,341 posts

Posted 24 May 2018 - 09:41

Da li je moguće ovoliki strah od Partizana i naše otpisivanje unapred.

Ako je neka interna šala u pitanju, izvinjavam se što nisam razumeo.

Istina je da smo imali veoma lošu sezonu, ali ne mislim ni da je sa druge strane Golden Stejt pa se širi ovoliko pesimizma.

pesimizam nije zbog partizana, koji je realno jako skroman tim.

zvezda jednostavno ne postoji kao tim trenutno.


  • 2

#20893 TasmanDevil

TasmanDevil
  • Members
  • 284 posts

Posted 24 May 2018 - 09:48

Partizan je po rosteru dosta slabiji od nas. Oni ni blizu nemaju igraca kalibra Rocestija, Feldina, iskustvo Antica, pa i ovi u rotaciji igraci nasi su bolji.

 

Ali gledano po tome kako ide kriva forme, oni igraju sve bolje a mi sve gore, mislim da je jasno zasto postoji strah.

 

Ovo sto mi pruzamo je na nekih 30% onoga sto ti igraci mogu. A razlog toga je uzasno los rad sa ekipom tokom cele sezone, nestrucnost trenera koji je drzan u inat svima do u minut do 12 i sad je kasno.

 

Ono, istini za volju, mozemo da dobijemo taj Partizan, pisao je @taliesin o tome. Uslov za to je da Filip ne igra vise od 5 minuta, da se cetvorka pokriva Jankovicem, Davidovcem i malo Anticem, da peticu dele Omic, Lesor i Antic. Jer pad koji smo mi sinoc doziveli ulaskom Covica i Jovanovica je takav da ce nas u 5 minuta Partizan nakantati do -20. Ono je bilo za bogu plakati.

 

Dakle, Milenko, pamet u glavu. Ionako neces biti trener dogodine, zajebi juniora, izbaci ga iz rotacije. Na 1 da budu Rocesti, Feldin i Radanov. Makar necemo imati igraca manje u defanzivi.


  • 1

#20894 spooky_bn

spooky_bn
  • Members
  • 281 posts

Posted 24 May 2018 - 10:54

Filip je covek zadatka, doveden je da razmontira Partizan i on ce to i uciniti. Ne treba imati bilo kakvu sumnju u vezi toga, motiva ima napretek  :whistle:


  • 1

#20895 profaarmor

profaarmor
  • Members
  • 4,025 posts

Posted 24 May 2018 - 11:12

Filipi je covek zadatka,poslat je kod nas da pojaca FMP,siroma' Nenadic bela dana video nije dok je Coki junior bio kod tamo.


  • 3