Jump to content


Photo
* * * * * 2 votes

KK Partizan 2017/18


  • This topic is locked This topic is locked
9407 replies to this topic

#7516 Isiah

Isiah
  • Members
  • 5,236 posts

Posted 23 April 2018 - 14:45

sta se cudis koj' dick!?

 

bilo skandiranja i pevanja o jebanju fmp-a, covicu, la familiji ... cak i zvezdi na kraju, jbt!?

 

sve dok balvani na tribinama ne skapiraju kretenizam izbora na koji nacin ce sebi dati odusak jer ih cale drka, zena zajebava, sef jebe u mozak - neka kaznjavaju. jedino sto bih promenio je kaznjavanje kluba (kao da klub nesto moze po tom pitanju!?) ... mec bez publike, pa ti seri na sledecm mecu opet ako hoces - jer onda ces nanovo da juris strim na kompu ili smrdis u nekoj buvari od kladze umesto da si u pioniru i podrzavas momke.

 

Legislating morality? Da, siguran sam da je to sjajna ideja :lol:

 

Nema slobode bez slobode da bilo koga oteras u picku lepu materinu, pardon my French.

 

Predsednika SAD javno nazivaju najpogrdnijim imenima ko, gde i kad god stigne, a mi hocemo da kaznjavamo ljude zbog neprikladnog skandiranja. Jednom recju, cemer.


  • 0

#7517 melov rezignirani batler

melov rezignirani batler
  • Members
  • 9,231 posts

Posted 23 April 2018 - 14:47

nije tačno.
  • 0

#7518 Plikuscht

Plikuscht
  • Members
  • 16,514 posts

Posted 23 April 2018 - 14:57

Ja sa svojih vek i po nisam prisustvovao utakmici od 100+ navijača a da je prošla bez uvreda prema sudijama, gostujućoj ekipi, igraču...

 

...

 

Pazi, vređanje sudije?!

Ok, 8x36000 i vozi.

 

i onda je sve OK ... jer, eto tako je bilo od davnina!?

 

ne zajebavaj.

 

...

 

nema veze sa sudijama.

 

 

 

Legislating morality? Da, siguran sam da je to sjajna ideja :lol:

 

Nema slobode bez slobode da bilo koga oteras u picku lepu materinu, pardon my French.

 

pa ono ... ako pijes pivo sa nekim i taj covek te otera u picku lepu materinu - bacices mu petaka jer je u pitanju njegova rodjenjem data sloboda?

ovde na forumu ces nekoga oterati u istu tu picku lepu materinu i svi ce te plusicariti zbog tvoje slobode?

na poslu ces sefa/kolegu/recepcionistkinju u pomenutu picku lepu materinu i svi ce ti reci da si bas cool lik jer imas slobodu koju bas lepo upraznjavas?

caleta/kevu/zenu/dete ces u picku lepu materinu jer nemas slobodu bez slobode da to uradis?

 

ili cemo se svi praviti blesavi i kada smo sakriveni u masi sebi dozvoljavati da jedemo govna i pravimo se da je sve dozvoljeno jer smo, eto, u masi?

 

hajde i da se nadju oba corava oka kada ljudi odreaguju u sekundi na neku (za njih) pogresnu odluku/gest u hali za vreme tekme pa se dignu zvizduci i larma 5-6 sekundi nakon toga ... ali kada horski pevas nekoliko minuta o necijim zenama i deci, jebanju, silovanju, kurvanluku i slicno - serem se u sva obrazlozenja da je to ok.


Edited by Plikuscht, 23 April 2018 - 14:59.

  • 1

#7519 Isiah

Isiah
  • Members
  • 5,236 posts

Posted 23 April 2018 - 15:30

Primeri su ti neprimereni ili pak ne razumes bas najbolje sta znaci sloboda (posebno izrazavanja). Ali neka ostane tako, necu vise dirati u tu sablonsku pristojnost. Zapusicemo usi da ne cujemo ruznu rec i sve ce biti divno.

 

uini je u pravu za NBA, odnosno da tamo liga odredjuje Code of Conduct, sa razlikom sto odgovornost za njegovo sprovodjenje ima liga a ne pojedinacni klubovi. To je bitna razlika, posebno u evro-kontekstu.

 

Kako god, ja sam za slobodu skandiranja everywhere.


  • 1

#7520 AgroUrban

AgroUrban
  • Members
  • 4,027 posts

Posted 23 April 2018 - 15:41

u nba je redovna pojava

sve se može kad se hoće


Jel izbacuju Drejka nekad?
  • 0

#7521 melov rezignirani batler

melov rezignirani batler
  • Members
  • 9,231 posts

Posted 23 April 2018 - 15:53

knicks fanove izbacuju, čak i sa veštačkom nogom
.. izbacuju i legende kluba
  • 0

#7522 Plikuscht

Plikuscht
  • Members
  • 16,514 posts

Posted 23 April 2018 - 16:02

Primeri su ti neprimereni ili pak ne razumes bas najbolje sta znaci sloboda (posebno izrazavanja). Ali neka ostane tako, necu vise dirati u tu sablonsku pristojnost. ..

 

neprimereni su ako izaberes da ih takvim dozivis. fine by me. ne moras da objasnjavas, lakse je odvaliti etiketu neistomisljeniku i povuci se.

 

 

 

... Zapusicemo usi da ne cujemo ruznu rec i sve ce biti divno.

 

da, to sam napisao ... :+1: 


  • 0

#7523 Isiah

Isiah
  • Members
  • 5,236 posts

Posted 23 April 2018 - 16:06

neprimereni su ako izaberes da ih takvim dozivis. fine by me. ne moras da objasnjavas, lakse je odvaliti etiketu neistomisljeniku i povuci se.

da, to sam napisao ... :+1:

U pravu si, nije u redu od mene, izvinjavam se. Ali nemam snage da elaboriram. Neka ostane da razlicito vidimo stvari, nije ni prva ni poslednja :D
  • 0

#7524 Plikuscht

Plikuscht
  • Members
  • 16,514 posts

Posted 23 April 2018 - 18:19

ma nema potrebe da se izvinjavas ... sada kada znamo kakav si covek :P


  • 0

#7525 Ne sam Safete

Ne sam Safete
  • Members
  • 29,994 posts

Posted 24 April 2018 - 09:58

Boss za Mozzart


  • 0

#7526 Alex_Serbia

Alex_Serbia
  • Members
  • 4,654 posts

Posted 24 April 2018 - 15:49

Ocajna forma, odvratna kosarka, mucenje, sve gradimo iznova...zvuci kao da sve ide po planu.
  • 2

#7527 Son_of_a_gun

Son_of_a_gun
  • Members
  • 7,203 posts

Posted 24 April 2018 - 17:26

Plik nam ocrnio Čaneta, niko ni rođendan da mu čestita. :) Živio ti nama sto titula!
  • 7

#7528 Plikuscht

Plikuscht
  • Members
  • 16,514 posts

Posted 24 April 2018 - 20:15

malo si poranio, ali hvala :D


  • 6

#7529 uvrnuto

uvrnuto
  • Members
  • 1,005 posts

Posted 24 April 2018 - 23:25

Hahaha
  • 0

#7530 melov rezignirani batler

melov rezignirani batler
  • Members
  • 9,231 posts

Posted 25 April 2018 - 05:51

(:
  • 0