Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

NBA 2017/18


  • Please log in to reply
34455 replies to this topic

#14056 Wook

Wook
  • Members
  • 23,143 posts

Posted 13 February 2018 - 18:35

Rockets plan to waive Troy Williams to make room for Joe Johnson sportando.basketball/en/usa/nba/264…

 

Dečko je odvalio predsezonu, ako se dobro sećam. 


  • 0

#14057 Miki28

Miki28
  • Members
  • 8,840 posts

Posted 13 February 2018 - 18:37

Uini, u pravu si. Na momenat mi se nesto motalo 4:0

Nista bice 4:1 opet ako izadju Cavsi
  • 0

#14058 Sector

Sector
  • Members
  • 20,117 posts

Posted 13 February 2018 - 18:51

Mislim da je Houston favorit ko god bude u finalu, ali ne vjerujem da ce biti metla, pogotovo ako Cavsi budu.


  • 1

#14059 delgado

delgado
  • Members
  • 35,185 posts

Posted 13 February 2018 - 19:04

Mislim da ce Wbrk igrati i da ce se Okc opet iziviti nad nejaci iz Ohaja.

Hill, Clarkson i Hood‍♂

Ako dodju do finala opet metla

 

Uf Miki, tezak promasaj od posta

 

polako. pomislio sam tokom celtics-tekme kako ovo može biti defanzivno najsposobnija cabs posada

 

s'druge strane, pomalo me nervira taj stav (generalni) da se samo titula računa a ostalo je nevažno

uostalom, cavsi nisu nikada popili metlu od dubsa, to je valjda 4:0

 

 b1 :  Moguce, meni Osman deluje kao Delly 2.0, daleko sposobniji ofanzivac, a za defanzivu ima vecu duzinu i visinu. Hill mnogo znaci jer sada Kavse vise ne mogud a buse na pleju (ranije Irving, ove godine jos drasticnije je pucala ta pozicija sa Rouzom i IT, pa i Joseom koji se tu jos i najbolje snalazio od pobrojanih), a dobili su duzinu i u vidu Hooda. LBJ ce u PO da zaigra bolju odbranu, videli smo ove sezone kako je gasio Porzingisa, Srudera i mnoge druge, Jeff Green i TT standardno dobri na toj strani terena.

 

 b2 : Svaka cast. Vec godinama su ljudi u fazonu meeh LBJ samo finale, nista od titule, u fazonu ne treba ni igra sezonu.

 

   Prolazak svake runde u PO za svaki tim je u danasnjem slojevitom nba uspeh.

 

  Anthony (ankle) participated in shootaround but will be a game-time decision for Tuesday's game against the Cavaliers, Brett Dawson of The Oklahoman reports.

 
 Westbrook (ankle) went through morning shootaround and will be a game-time decision for Tuesday's matchup against the Cavaliers, Royce Young of ESPN.com reports.
 
 
    Deluje da ce obojica igrati i da cemo imati pravi derbi.

  • 1

#14060 Malkolm Brogdon

Malkolm Brogdon
  • Members
  • 7,747 posts

Posted 13 February 2018 - 19:08

Delly je sranje defanzivac.


  • 0

#14061 AkoPostaveNekogVisokog

AkoPostaveNekogVisokog
  • Members
  • 12,197 posts

Posted 13 February 2018 - 19:16

Kolko se na ovoj temi zloupotrebljava rec duzina. Primarno delgisa
  • 0

#14062 uini

uini
  • Members
  • 38,035 posts

Posted 13 February 2018 - 19:21

Delly je sranje defanzivac.

 

te godine u finalu je porobio. dal je bila epifanija, dal roster, dal kouč lu ili sve đuture

..nije ni važno, sa hillom mogu da brane perimetar i da imaju respektabilan procenat za 3 (hood takođe)

 

biće cavsi dobar match za ove nove izzaivače, celticse i raptorse

ja lično mislim da prolaze obe ekipe


  • 1

#14063 Malkolm Brogdon

Malkolm Brogdon
  • Members
  • 7,747 posts

Posted 13 February 2018 - 19:24

te godine u finalu je porobio. dal je bila epifanija, dal roster, dal kouč lu ili sve đuture

..nije ni važno, sa hillom mogu da brane perimetar i da imaju respektabilan procenat za 3 (hood takođe)

Pa ono, imao je 2-3 dobre tekme, mada se vise Stef tu raspadao, posle g4 je bio non-factor.

 

Hill je neuporedivo bolji defanzivac, opasni su Cavsi sad.


  • 2

#14064 uini

uini
  • Members
  • 38,035 posts

Posted 13 February 2018 - 19:25

pa da, poenta je da su potencijalno bolja odbrana od one koja im je donela tesnu seriju


  • 1

#14065 SteveFrancis#3

SteveFrancis#3
  • Members
  • 16,798 posts

Posted 13 February 2018 - 19:31

upravo tako. sunsi si izabrali dobar period da tankuju i polako sklapaju tim.
naravno, išlo bi to brže kada bi dobili 2-3 prva pika i jednog drugog-trećeg (ako je tu bio embiid) koji je ustvari transcendent player za deceniju a ne za par draftova.

ima tu već ok osnove, meni se dopada i potpisivanje paytona zato što mislim da igra bolje ove godine i to značajno

sad ako zabodete na draftu, ima prostora da se razmišlja o dobrim FA igračima


FA ne postoji kao opcija za Sunse vec nekih 1000 godina. Draft&trade i to je to.

Osim jos jednog top talenta potreban je kompetentan trener inace ova gomila klinaca najrazlicitijih karaktera nikad nece isplivati i razviti se na pravi nacin (ili bar ne u neko dogledno vreme).

Od sledece sezone ocekujem borbu za PO, to mora biti apsolutni i jedini objektiv. Naravno da ne ocekujem i ulazak u isti, ali odredjena kompetitivnost i prvi obrisi takmicarske kosarke moraju jasno da se vide.
  • 0

#14066 uini

uini
  • Members
  • 38,035 posts

Posted 13 February 2018 - 19:45

FA ne postoji kao opcija za Sunse vec nekih 1000 godina. Draft&trade i to je to.
 

 

 

narafski, trener se podrazumeva. mislim da je malo drugačiji vajb kada imaš očigledne talente (videti pod 76ersi, oni će lagano uzimati ok FAs ovih godina)


Edited by uini, 13 February 2018 - 19:45.

  • 0

#14067 Malkolm Brogdon

Malkolm Brogdon
  • Members
  • 7,747 posts

Posted 13 February 2018 - 20:00

Inace, Ker nije ostavio samo tajmaute Igiju, igraci su vodili celu pripremu tekme, Igi je vodio shootaround dok je Javale bio zaduzen za film. Malo je odlucio da pokrene tim posto igraju bas bez energije u poslednje vreme.


  • 2

#14068 sunset rubdown

sunset rubdown
  • Members
  • 1,473 posts

Posted 13 February 2018 - 20:03

FA ne postoji kao opcija za Sunse vec nekih 1000 godina. Draft&trade i to je to.

Osim jos jednog top talenta potreban je kompetentan trener inace ova gomila klinaca najrazlicitijih karaktera nikad nece isplivati i razviti se na pravi nacin (ili bar ne u neko dogledno vreme).

Od sledece sezone ocekujem borbu za PO, to mora biti apsolutni i jedini objektiv. Naravno da ne ocekujem i ulazak u isti, ali odredjena kompetitivnost i prvi obrisi takmicarske kosarke moraju jasno da se vide.

 

budenholzer se vraca kuci u arizonu, nadam se.


  • 0

#14069 SteveFrancis#3

SteveFrancis#3
  • Members
  • 16,798 posts

Posted 13 February 2018 - 20:05

A nigga can dream
  • 1

#14070 djuras

djuras
  • Members
  • 12,824 posts

Posted 13 February 2018 - 20:08

dok se vi ovde sprdate, tata lavar skovao plan za visegodisnju dominaciju fejkersa

kako bi samo bilo sjajno da se i ostvari


  • 0