Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

NBA 2017/18


  • Please log in to reply
34455 replies to this topic

#14041 mr clutch

mr clutch
  • Members
  • 3,351 posts

Posted 13 February 2018 - 15:32

Mitchell u ovoj seriji Jute od 10 pobeda, najbolji strelac na svakoj utakmici. Po meni je preuzeo vodjstvo od Simmonsa u trci za roy nagradu.
  • 0

#14042 Manu

Manu
  • Members
  • 4,213 posts

Posted 13 February 2018 - 15:48

Mitchell u ovoj seriji Jute od 10 pobeda, najbolji strelac na svakoj utakmici. Po meni je preuzeo vodjstvo od Simmonsa u trci za roy nagradu.

 

Uh, tesko posto protiv SAS nije igrao, a nakon toga je imao meceve sa 2 i 9 poena  :D  Lose sutira poslednjih par meceva, na ogromnom uzorku posto ne igra Rubio, ali sinoc je ipak clutchovao na kraju. Nije on glavni uzrok Jutine serije, rekao bih da je Gober, odnosno uspostavljen odbrambeni sistem sa njim u centru. Mitchell je npr bolje igrao u periodu dok je Rudy bio povredjen ali je Juta tada gubila.

Ali svakako je fenomenalan, bas navijam za njih da udju u PO i da se pokaze na velikom svetlu. Sa drugom recenicom se slazem.


  • 0

#14043 mr clutch

mr clutch
  • Members
  • 3,351 posts

Posted 13 February 2018 - 16:00

Omasio sam, verujem nepouzdanim izvorima. Ipak mislim da su za seriju pobeda kljucne dve stvari zdrav roster i Snyder. Jeste da se Gober vratio odavno, ali su trebale tekme da se dzezeri uigraju sa njim kao liderom.
  • 1

#14044 Alex_Serbia

Alex_Serbia
  • Members
  • 4,654 posts

Posted 13 February 2018 - 16:16

Molim nekog da me podseti detalja sa RFA opcijom. Da li svaki klub (sa kojim igrac ima ugovor) ima po NBA pravilima 3 dana rok da izjednaci ponudu drugog kluba, ili se broj tih dana razlikuje u zavisnosti od individualnog ugovora?

Edited by Alex_Serbia, 13 February 2018 - 16:18.

  • 0

#14045 SteveFrancis#3

SteveFrancis#3
  • Members
  • 16,798 posts

Posted 13 February 2018 - 16:46

Dje si sunsete, kutjo
  • 3

#14046 Miki28

Miki28
  • Members
  • 8,840 posts

Posted 13 February 2018 - 16:48

Mitchell je sjajan ali i dalje Simmons veliki favorit za ROY.

Gober se vratio u formu, defanziva odmah na nivou, Bricky igrao kosarku zivota, vracen u zivot Fejvors, Inglesigra sjajno a tu je bio i Hood i naravno Mitchell.
Sve u svemu timski uspjeh pod palicom Snydera koji sjajno vodi ekipu i bas bih volio da ih vidim u PO.

Simmons je prisutan na oba dijela parketa, i u napadu i u odbrani pa cak u ovoj seriji File i ne forsira previse, igra dozirano i timski dok Mitchell je po meni mora mnogo da napreduje u odbrani
  • 0

#14047 LayupFromTheMidget

LayupFromTheMidget
  • Members
  • 12,850 posts

Posted 13 February 2018 - 16:49

Omasio sam, verujem nepouzdanim izvorima. Ipak mislim da su za seriju pobeda kljucne dve stvari zdrav roster i Snyder. Jeste da se Gober vratio odavno, ali su trebale tekme da se dzezeri uigraju sa njim kao liderom.

Ma jok daleko je gober od lidera, cak nije ni igrao u clutchu juce. Lider je Mitchel, njemu ide lopta kada se lomi, on vrti pik sa drvetom koje igra na C (gober/favors)


  • 0

#14048 uini

uini
  • Members
  • 38,035 posts

Posted 13 February 2018 - 17:30

meni je najjače ovo pišanje po sunsima all over the web.

 

dok se ta ponosna franšiza trudila da ubode playoff onih godina nakon odlaska amarea (s nashom još uvek) mudroseri su pametovali kako treba da idu u rebuilding, kako treba da tenkuju pošto su na treadmillu, zašto pošteno igraju celu sezonu iako nemaju dovoljno talenta etc etc.

 

evo nas sad u rebuildingu, talentovani klinci od po 20 ljeta se uče timskoj košarci, koraci su bolni ali ne, ajde da se opet poseremo po njima dok ne nauče košarku. posle ćemo već skočiti u bandwagon kad za to dođe vreme.

 

 

upravo tako. sunsi si izabrali dobar period da tankuju i polako sklapaju tim.

naravno, išlo bi to brže kada bi dobili 2-3 prva pika i jednog drugog-trećeg (ako je tu bio embiid) koji je ustvari transcendent player za deceniju a ne za par draftova.

 

ima tu već ok osnove, meni se dopada i potpisivanje paytona zato što mislim da igra bolje ove godine i to značajno

 

sad ako zabodete na draftu, ima prostora da se razmišlja o dobrim FA igračima


  • 0

#14049 delgado

delgado
  • Members
  • 35,185 posts

Posted 13 February 2018 - 17:45

Mnogo se kurce Warriorsi, prvo se Durant izivljava na rukiju i duplo nizem Bogdanovicu, sad Kerr kao prepusta Iguadali da vodi TO protiv Finiksa...  Bice sladje kad im se obije o glavu u plejofu protiv masinerije Raketa. Videcemo da li ce mama's boy smeti tako da se unosi u facu izbacivacu iz klubova PJ Fuckeru, i da li ce Kerr dati npr Draymondu da vodi TO protiv Raketa, eventualno Lua.

 

   Verujem da ce WB igrati vcrs i da nam nece biti lako da ga zaustavimo, iako je Hill strasan defanzivac na kecu, Rasel je dosta brzi. Imacemo dosta problema i sa Adamsom, tu se TT ne pita mnogo, Fraja vise nemamo da pomogne, odsustvo Lava je tu problem jer bi on bar napravio njemu stetu na tom delu parketa. Ali ako LBJ resi da izdominira PG-a, imamo dobre sanse. 


  • 0

#14050 uini

uini
  • Members
  • 38,035 posts

Posted 13 February 2018 - 17:48

 Ali ako LBJ resi da izdominira PG-a, imamo dobre sanse. 

 

u odličnoj formi je george, ne treba sad to postavljati kao da se samo lebron pita. što kaže bajaga, godine prolaze nervoznim korakom

 

opet, ako su wbrook i melo out, ne treba im ni neka luda partija lebrona, njih takve su i lakersi tukli 20 razlike


Edited by uini, 13 February 2018 - 17:48.

  • 0

#14051 Miki28

Miki28
  • Members
  • 8,840 posts

Posted 13 February 2018 - 17:53

Mislim da ce Wbrk igrati i da ce se Okc opet iziviti nad nejaci iz Ohaja.

Hill, Clarkson i Hood🤦🏻‍♂️

Ako dodju do finala opet metla
  • 0

#14052 uini

uini
  • Members
  • 38,035 posts

Posted 13 February 2018 - 18:13


Hill, Clarkson i Hood‍♂

Ako dodju do finala opet metla

 

 

polako. pomislio sam tokom celtics-tekme kako ovo može biti defanzivno najsposobnija cabs posada

 

s'druge strane, pomalo me nervira taj stav (generalni) da se samo titula računa a ostalo je nevažno

uostalom, cavsi nisu nikada popili metlu od dubsa, to je valjda 4:0


  • 2

#14053 kovacevicsavo

kovacevicsavo
  • Members
  • 2,251 posts

Posted 13 February 2018 - 18:16

Gsw prezivljava period dekadencije... Ocekujem levoruku partiju Curryja, blindfolded KD i pijanog Kleja do pocetka PO...
  • 0

#14054 uini

uini
  • Members
  • 38,035 posts

Posted 13 February 2018 - 18:18

Gsw prezivljava period dekadencije... Ocekujem levoruku partiju Curryja, blindfolded KD i pijanog Kleja do pocetka PO...

 

dubsi čekaju veliki odmor, kerr je to eksplicitno rekao

 

bez obzira na nedodoirljivost, biće zanimljiv plej of i na zapadu i na istoku, makar više nego prethodnih sezona


  • 1

#14055 Markov

Markov
  • Members
  • 10,561 posts

Posted 13 February 2018 - 18:26

Gsw prezivljava period dekadencije... Ocekujem levoruku partiju Curryja, blindfolded KD i pijanog Kleja do pocetka PO...

 

A moze i da Iggy/Dre odrze poneki to naduvani


  • 0