Jump to content

Photo
* * * * * 1 votes

NBA 2017/18

• Please log in to reply
14518 replies to this topic

#13996 MrTwister

MrTwister
  • Members
  • 7,059 posts

Posted 13 February 2018 - 10:56

Trenutno su Gordon i Isaac ozlijeđeni, tako da i dalje nije baš idealna situacija za Marija kada svi budu zdravi... bolje mu je da ode u Philu, Indianu ili neki sličan ozbiljniji klub gdje će igrat poštenu košarku, a ne da ostane u ovom kaosu od kluba...

Meni se on kao prospect dopadao ali on mora i sledece ljeto da se zakljuca u halu i da radi sa loptom da to izgleda malo prirodnije i sigurnije kad ima loptu. Ni Gordon ni Isaac nemaju taj scoring potencijal poput njega ali dok se ne realizuje samo to ostaje. Prethodnih godina nije mogao da ode na ulaz da ne izgubi loptu a sad je stegne i nosi sa sobom ko NFL running back sto ima donekle smisla jer se ljetos druzio i trenirao u istom trenaznom centru kao i Todd Gurley (RB Ramsa) :D Uglavnom, ne moze niko da zaboravi preko noci da sutira (osim Fultza?) tako da ja mislim da nece biti tu problema oko interesovanja ali mora se u ovom trenutku izabrati najbolja opcija za dalji rast i razvoj a ne da se jure pare u ovom trenutku.

• 0

#13997 uini

uini
  • Members
  • 37,215 posts

Posted 13 February 2018 - 10:57

Ako nadjem nekog trenera, reci cu mu

molim te
nećemo valjda da razigravamo bendera za kolegu PG13 :/
  • 0

#13998 uini

uini
  • Members
  • 37,215 posts

Posted 13 February 2018 - 10:59

što se hezonje tiče, očekujem da bude uteha nekom timu koji ne dostigne planirane tanking visine, možda baš knicksima
  • 0

#13999 FatZadd

FatZadd
  • Members
  • 15,053 posts

Posted 13 February 2018 - 11:01

sbbkbb  U nekoj mom vidjenju situacije :D , Hezonja bi u Sac bio backup BB-u i imao najvecu minutazu . Ili o(P)stanak u ORL . Nema sanse da u nekom drugom klubu ima vecu minutazu ,bar ja ne vidim trenutno (posebno Atl ili Phila )

• 0

#14000 uini

uini
  • Members
  • 37,215 posts

Posted 13 February 2018 - 11:10

knicksi na SF imaju trenutno lance thomasa, tako da..
  • 0

#14001 PG13

PG13
  • Members
  • 546 posts

Posted 13 February 2018 - 11:41

Ovo sto je FatZadd rekao. Divac je vec ranije pokazivao interesovanje i ako se ne varam, jedino su se za Sakramento povezivali neki rumouri.

Ne znam zasto PG13 misli da bi to bilo lose za njega. Sac bi trebao da ide samo "gore" u godinama koje dolaze.

Nisam siguran baš... nijedan igrač mi ne djeluje da bi mogao dići franšizu barem na PO level... možda ako sada na draftu pogode sa pickom, meni to ne djeluje baš preperspektivno..

• 0

#14002 PG13

PG13
  • Members
  • 546 posts

Posted 13 February 2018 - 11:48

Meni se on kao prospect dopadao ali on mora i sledece ljeto da se zakljuca u halu i da radi sa loptom da to izgleda malo prirodnije i sigurnije kad ima loptu. Ni Gordon ni Isaac nemaju taj scoring potencijal poput njega ali dok se ne realizuje samo to ostaje. Prethodnih godina nije mogao da ode na ulaz da ne izgubi loptu a sad je stegne i nosi sa sobom ko NFL running back sto ima donekle smisla jer se ljetos druzio i trenirao u istom trenaznom centru kao i Todd Gurley (RB Ramsa) :D Uglavnom, ne moze niko da zaboravi preko noci da sutira (osim Fultza?) tako da ja mislim da nece biti tu problema oko interesovanja ali mora se u ovom trenutku izabrati najbolja opcija za dalji rast i razvoj a ne da se jure pare u ovom trenutku.

Kako si je Mr. Air izgradio svoj zaštitni znak kako leti, tako i Hez lagano definira svoj NFL ulaz... :lol+:

Ali šta hoćeš... ide to Mariju fino... zabije se prema košu, sakrije loptu i onda hop poentira od table... dok trpa kog briga kako to radi... to i šut mu idu i uredno pokazuje da može igrati... on i ovakav može igrati u većini ekipa, bilo u petorci kao 3.-4. opcija ili u second unitu... al baš mi je gušt čitati kmečanje na Magic forumu... mogu misliti kako je navijačima uz onakvu upravu... :lol+:

Edited by PG13, 13 February 2018 - 11:48.

• 0

#14003 PG13

PG13
  • Members
  • 546 posts

Posted 13 February 2018 - 11:50

molim te
nećemo valjda da razigravamo bendera za kolegu PG13 :/

Naravno da hoćete... ipak je Bender dvije klase veći potencijal od indijanca Chrissa...

• 0

#14004 SteveFrancis#3

SteveFrancis#3
  • Members
  • 13,481 posts

Posted 13 February 2018 - 11:57

Jos kad ne bi igrao ove x/o tekme...
  • 0

#14005 uoɹǝɯɐƆ oɹǝԀ ™

uoɹǝɯɐƆ oɹǝԀ ™
  • Members
  • 5,375 posts

Posted 13 February 2018 - 12:03

što se hezonje tiče, očekujem da bude uteha nekom timu koji ne dostigne planirane tanking visine, možda baš knicksima

Ja verujem da će probati da ga dovedu (i da su već pokušavali) zna se da ga je Perry draftovao i da ga i dalje gotivi...

• 1

#14006 PG13

PG13
  • Members
  • 546 posts

Posted 13 February 2018 - 12:09

sbbkbb  U nekoj mom vidjenju situacije :D , Hezonja bi u Sac bio backup BB-u i imao najvecu minutazu . Ili o(P)stanak u ORL . Nema sanse da u nekom drugom klubu ima vecu minutazu ,bar ja ne vidim trenutno (posebno Atl ili Phila )

Najbolje bi bilo da ode u Spurse kod Popovića... da vidimo što bi ovaj napravio od njega...

• 0

#14007 SteveFrancis#3

SteveFrancis#3
  • Members
  • 13,481 posts

Posted 13 February 2018 - 12:11

Elf:hail:

EDIT: Kad pogleda covek realno, Magic je draftovao sjajno poslednjih 5,6 godina. Kako je ispalo ovako, nisam pametan.

Edited by SteveFrancis#3, 13 February 2018 - 12:13.

• 0

#14008 uini

uini
  • Members
  • 37,215 posts

Posted 13 February 2018 - 12:12

Naravno da hoćete... ipak je Bender dvije klase veći potencijal od indijanca Chrissa...

ma ja to fantazi wise

nisam uopšte siguran da su obojica bog-zna-kakav potencijal ali chriss treba "samo" da opravi glavudžu, bender puno toga da bi bio nešto više od prangijatora za 3pts
  • 0

#14009 PG13

PG13
  • Members
  • 546 posts

Posted 13 February 2018 - 12:20

ma ja to fantazi wise

nisam uopšte siguran da su obojica bog-zna-kakav potencijal ali chriss treba "samo" da opravi glavudžu, bender puno toga da bi bio nešto više od prangijatora za 3pts

Počeo je davati znakove da može i pod košem igrati, asistirati... obrana nikad nije bila upitna, pogotovo kad nabije još 5-10 kila mase... al polako, Sunsi imaju strpljenja, ionako još 2-3 godine neće nikud sa dna...

• 0

#14010 Miki28

Miki28
  • Members
  • 3,368 posts

Posted 13 February 2018 - 12:24

SF, nadam se da nisi gledao masakr
  • 0