Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

NBA 2017/18


  • Please log in to reply
34455 replies to this topic

#61 grof96

grof96
  • Members
  • 1,126 posts

Posted 21 September 2017 - 21:28

Ljudi ni ne znaju koliko znaci dolazak Milsapa( najpotceniji igrac u ligi, godinama vuce Atlantu u Top 4 ekipe na istoku, njegovim odlaskom nece biti ni u plej-ofu) u zamenu za privatnika Galinarija koji je dobar suter samo, kao da ekipa vec nema dovoljno sutera. Plus ostanak citave mlade ekipe na okupu, godinu dana zreliji. Potpisujem 6. mesto najmanje. Sigurno ce biti ispred Portlanda, Jute, Klipersa. Ispred njih sigurno ce biti GS, San, Hjuston, Oklahoma i najverovatnije Minesota, zavisi kako ce se uklopiti. Za Lejkerse ocekujem da ce opet biti najgori tim na zapadu. Dosao im Bol i odmah plej of, hahahaha. Plivace oni na dnu jos puno godina. Inace, jako dobar uvod.


  • 0

#62 add me on xvideos

add me on xvideos
  • Members
  • 26,655 posts

Posted 21 September 2017 - 21:32

hvala


  • 0

#63 Malkolm Brogdon

Malkolm Brogdon
  • Members
  • 7,747 posts

Posted 21 September 2017 - 21:38

Ljudi ni ne znaju koliko znaci dolazak Milsapa( najpotceniji igrac u ligi, godinama vuce Atlantu u Top 4 ekipe na istoku, njegovim odlaskom nece biti ni u plej-ofu) u zamenu za privatnika Galinarija koji je dobar suter samo, kao da ekipa vec nema dovoljno sutera. Plus ostanak citave mlade ekipe na okupu, godinu dana zreliji. Potpisujem 6. mesto najmanje. Sigurno ce biti ispred Portlanda, Jute, Klipersa. Ispred njih sigurno ce biti GS, San, Hjuston, Oklahoma i najverovatnije Minesota, zavisi kako ce se uklopiti. Za Lejkerse ocekujem da ce opet biti najgori tim na zapadu. Dosao im Bol i odmah plej of, hahahaha. Plivace oni na dnu jos puno godina. Inace, jako dobar uvod.

A kako ti mozes da znas koliko znaci dolazak Milsapa kad bukvalno jos uvek nisu odigrali nijednu tekmu?

 

Milsap jeste kvalitetan igrac, ali van njega i Jokica ta ekipa nije nista posebno, ne vidim neku posebnu razliku izmedju njih i Portlanda ili Klipersa npr.


  • 0

#64 SteveFrancis#3

SteveFrancis#3
  • Members
  • 16,798 posts

Posted 21 September 2017 - 21:45

Jestoti Nugete?
  • 0

#65 Wook

Wook
  • Members
  • 23,143 posts

Posted 21 September 2017 - 21:59

Moguće je da Denver trejduje Bartona, Arthura (ako budu mogli), ili Chanlera tokom sezone, pošto su u poslednjoj godini ugovora. Faried i Mudiay su verovatno već na trejd bloku.

 

Potreban im je neki iskusniji plej, pored klinaca i raspalog Nelsona.


Edited by Wook, 21 September 2017 - 22:00.

  • 0

#66 Soldier of fortune

Soldier of fortune
  • Members
  • 9,513 posts

Posted 21 September 2017 - 22:00

farida trejduju vec 3 godine


  • 1

#67 Soldier of fortune

Soldier of fortune
  • Members
  • 9,513 posts

Posted 21 September 2017 - 22:06

evo delgado da se informises ko je prvi favorit na istoku 

 

http://www.espn.com/...ex-playoff-odds


  • 0

#68 Malkolm Brogdon

Malkolm Brogdon
  • Members
  • 7,747 posts

Posted 21 September 2017 - 22:12

Lol, samo ne znam kako su izracunali da je Hejvord dovoljan da preokrene seriju u Bostonovu korist posle onog unistavanja prosle godine, posto Kajri nije nista posebno upgrade u odnosu na Ajzeu.


  • 0

#69 add me on xvideos

add me on xvideos
  • Members
  • 26,655 posts

Posted 21 September 2017 - 22:35

meni jos zanimljivije da houston ima vise sansi za titulu od clevelanda. 


  • 1

#70 SteveFrancis#3

SteveFrancis#3
  • Members
  • 16,798 posts

Posted 21 September 2017 - 22:37

Peticija za ukidanje ESPN-a

1. Myself
  • 1

#71 Wook

Wook
  • Members
  • 23,143 posts

Posted 21 September 2017 - 22:42

Rumor: Carmelo Anthony to accept trade to Trail Blazers if Knicks and Rockets don’t strike deal wp.me/p14QT0-3sxl


  • 0

#72 SteveFrancis#3

SteveFrancis#3
  • Members
  • 16,798 posts

Posted 21 September 2017 - 22:52

meni jos zanimljivije da houston ima vise sansi za titulu od clevelanda.


Ne hvalis se, u dogg!
Spoiler

  • 5

#73 add me on xvideos

add me on xvideos
  • Members
  • 26,655 posts

Posted 21 September 2017 - 23:26

nisam hteo da budete ljubomorni previse


  • 1

#74 Kido from Junkovac

Kido from Junkovac
  • Members
  • 6,635 posts

Posted 22 September 2017 - 00:42

Mislim da ce i nekoliko sporednih faktora uticati na to ko ce u playoff.
1. Kako ce se rasplitati prica u blizini trade deadline-a. Timovi koji mogu da ponude nesto za sledecu sezonu moci ce da dovedu nekoga ko ih moze gurnuti iznad crte. Ja def nemam dovoljno informacija da kazem koji su to timovi ali odgovor se mozda krije u uvodnom postu.

2. Povrede. Sta reci NBA timovi umeju da se raspadnu bez kljucnih igraca da je to za nepoverovati.

3. Plasman u playoff moze da odluci nekakav zesci run od 8-10:0, a neki timovi jednostavno nisu pravljeni tako da to ostvare. Npr ja mogu da zamislim da Fila odradi neki besan run tokom sezone, Milvoki ili Majami na istoku, dok mi Detroit i Sarlot ne izgledaju kao takve ekipe.
  • 0

#75 Kido from Junkovac

Kido from Junkovac
  • Members
  • 6,635 posts

Posted 22 September 2017 - 02:08

Jbt, ne bi trebalo da se lozim previse na novu sezonu NBA,

ja sam velik lozac, bolje da doziram ovo. Jednostavno termini su surovo

dobri, svi Sakramenti Klipersi i Denveri igrace se u za mene top terminima,

oko deset uvece, kada cirkam pihvo i jedem suseno voce.


  • 1