Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

NBA 2017/18


  • Please log in to reply
34455 replies to this topic

#46 Wook

Wook
  • Members
  • 23,143 posts

Posted 21 September 2017 - 18:44

pod uslovom da je embiid zdrav, da je simmons ono što tvrde i da fultz krene da igra kao zvezda od prve tekme

 

Nije ni tad, barem ove godine.

 

Heat (zdrav) ima ogromnu dubinu i to na PG: Dragić /T. Johnson - nema praznog hoda, verovatno J Rich starter na SG, a Waiters (sa minutima startera) sa klupe da uzima šuteve, dok je Dragić na klupi i igra završnice + Elington, Winslow i J Rich na SF + sitno za McGrudera, J. Johnson i Winslow na PF, možda i Olynyk neki minut + sića za O. White-a i Hassan, Olynyk i Bam na C. 

 

Ozbiljan tim za istok, dobar spoj klinaca i iskusnih igrača.


Edited by Wook, 21 September 2017 - 18:52.

  • 0

#47 Malkolm Brogdon

Malkolm Brogdon
  • Members
  • 7,747 posts

Posted 21 September 2017 - 18:53

Neka solidna prica je da na istoku u PO idu Cle, Bos, Was, Tor, Mia, Mil, Cha i da se za 8. besto bore Fili i Detroit.

 

Na zapadu je malo teza prica ali sigurno idu Gsw, Hou, Sas, Okc, verovatno Min, ostalo je sve teska borba ali mislim da Portland ulazi i da ce za preostala 2 mesta biti borba izmedju Klipersa, Denvera, Jute, Memfisa i NOP.


  • 0

#48 Wook

Wook
  • Members
  • 23,143 posts

Posted 21 September 2017 - 18:56

Neka solidna prica je da na istoku u PO idu Cle, Bos, Was, Tor, Mia, Mil, Cha i da se za 8. besto bore Fili i Detroit.

 

Na zapadu je malo teza prica ali sigurno idu Gsw, Hou, Sas, Okc, verovatno Min, ostalo je sve teska borba ali mislim da Portland ulazi i da ce za preostala 2 mesta biti borba izmedju Klipersa, Denvera, Jute, Memfisa i NOP.

Denver je siguran. Bili bi u PO i prošle godine, da nije bilo eksperimenta sa Mudiay-em na PG i Nurkićem na C, uz minute Fariedu na PF. 

 

Ove godine neće biti slične zajebancije, imaju Milsapa, bekap centra, koji im se uklapa u stil igre i Chandlera koji zdrav ulazi u sezonu.

 

Memphis i NOP će standardno da razjebu povrede, ni sad nisu kompletni.


Edited by Wook, 21 September 2017 - 18:57.

  • 0

#49 Wook

Wook
  • Members
  • 23,143 posts

Posted 21 September 2017 - 19:09

Jazz ce verovatno def. zadrzati slican nivo, ali napad ce biti zajebano sloziti bez Hila i Hejvorda. Punice se reket protiv Favorsa, Gobera i Rubia.
  • 0

#50 add me on xvideos

add me on xvideos
  • Members
  • 26,655 posts

Posted 21 September 2017 - 19:12

rekao bih da je minnesota veci rival od houstona za golden state.

 

usput pelicansi sigurno ulaze u playoff.


  • 0

#51 SteveFrancis#3

SteveFrancis#3
  • Members
  • 16,798 posts

Posted 21 September 2017 - 19:15

Ako PTB opet ulete u PO na ovakvom zapadu, Ma Koluma i Lilly iz momenta da se isklesu u Mt Rushmoreu
  • 0

#52 Malkolm Brogdon

Malkolm Brogdon
  • Members
  • 7,747 posts

Posted 21 September 2017 - 19:17

PTB je bas dobro igrao posle dolaska Nurkica, mislim da ce iskoristiti to sto je par ekipa slabije nego prosle godine i da mogu i do 6. mesta cak.

 

Tesko da je Sota bilo kakav protivnik GS-u, imaju 2 realna igraca od kojih je jedan centar koji ne igra odbranu.


  • 0

#53 Wook

Wook
  • Members
  • 23,143 posts

Posted 21 September 2017 - 19:22

Portland je izgubio i ono malo dubine odlaskom Crabea, koji je sutirao za 3 neka 44%. Aminu, Harkles i Turner - svi opasno limitirani. Bice hvatanja za glavu, ako budu morali ozbiljno da se oslone na Turnera.
  • 0

#54 Malkolm Brogdon

Malkolm Brogdon
  • Members
  • 7,747 posts

Posted 21 September 2017 - 19:25

Steta sto ce Sota da izvrsi solidno samoubistvo potpisivanjem Viginsa na max, imali su potencijal da postanu bas fina ekipica.


  • 0

#55 SteveFrancis#3

SteveFrancis#3
  • Members
  • 16,798 posts

Posted 21 September 2017 - 19:25

Townsa je najpametnije premestiti na cetvorku. Posle pronaci stvarno kvalitetnu def opciju na petici (Noel ako mu nije bas bas zinulo dupe) i to je onda izuzetno jaka ekipa spremna cak da baci rukavicu Warrriorsima u facu. Za sada me zanima ko ce od dvojca Butler-Wiggins igrati sg, a ko sf. To ce biti interesantno i moze se odraziti i na rezultate.
  • 0

#56 Malkolm Brogdon

Malkolm Brogdon
  • Members
  • 7,747 posts

Posted 21 September 2017 - 19:31

Ne vidim kako Sota moze da uzme jednu tekmu GSW-u u PO, van Batlera i KAT-a to nije nista specijalno ekipa, diskutabilno je da li uopste imaju top10 igraca u NBA.


  • 0

#57 Wook

Wook
  • Members
  • 23,143 posts

Posted 21 September 2017 - 19:31

Townsa je najpametnije premestiti na cetvorku. Posle pronaci stvarno kvalitetnu def opciju na petici (Noel ako mu nije bas bas zinulo dupe) i to je onda izuzetno jaka ekipa spremna cak da baci rukavicu Warrriorsima u facu. Za sada me zanima ko ce od dvojca Butler-Wiggins igrati sg, a ko sf. To ce biti interesantno i moze se odraziti i na rezultate.

On je i prošle godine pripalljivo trojke kad poželi (sa visokim %), a Dieng igrao unutra. Verovatno je zbog toga doveden Gibson. 

 

Kako bi njima legao Klay, koji će za 2 god. biti dostupan. Taman kad KAT udje u prajm.


  • 0

#58 Chaos Is Me

Chaos Is Me
  • Members
  • 16,595 posts

Posted 21 September 2017 - 19:35

Ja mislim da Juta nema sanse za PO, oni su svoje odmrmorili pre nego sto su i poceli.


  • 6

#59 Wook

Wook
  • Members
  • 23,143 posts

Posted 21 September 2017 - 19:47

Houston po meni br. 2 na zapadu, pre SA.

 

Uvek elitni plej tokom svih 48 minuta na parketu, a većim delom meča će igrati u paru. Gordon kao ispusni ventil i 6. čovek. Imaju i gomilu 3&D opcija na krilu, koji mogu po potrebi da igraju i PF - Ariza, Tucker, Moute. 

 

Jedino su pod košem slabi, Anderson je postao (ili je uvek bio?) Myers Leonard kvalitet (sa ogromnim ugovorom), a Caplea, iako donosi čvrstinu, nije igrač za 30+ minuta, bar dok ne popravi bacanja i bude u stanju da igra završnice. Nene će teško veći deo sezone ostati u komadu, kao prošle godine. 

 

Ono što je sigurno, biće najzabavniji tim za gledanje. 


  • 0

#60 Wook

Wook
  • Members
  • 23,143 posts

Posted 21 September 2017 - 20:40

2e38e335b6be5.jpg


  • 1