Jump to content


Photo
- - - - -

U cijeg je tatka veca patka?


  • Please log in to reply
108 replies to this topic

#1 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 02 September 2017 - 16:21

Evo moj klinac trazi da mu kupim Westbrookov dres ........ ja ga kulturno odyebem i objasnim mu da je to za debile platiti neki dres koji je 20 dolara bez nekog imena na njemu - 120 dolara sa nechijim imenom na njemu i da tata nije debil. Ako hoce da mu kupim taj dres bez imena, a on neka se snadje pa zalepi/zashije Westbrookovo ime na njemu. Jel to normalno vaspitanje? Ja mislim da jeste.


  • 2

#2 bounty hunter

bounty hunter
  • Members
  • 8,298 posts

Posted 02 September 2017 - 16:28

Evo moj klinac trazi da mu kupim Westbrookov dres ........ ja ga kulturno odyebem i objasnim mu da je to za debile platiti neki dres koji je 20 dolara bez nekog imena na njemu - 120 dolara sa nechijim imenom na njemu i da tata nije debil. Ako hoce da mu kupim taj dres bez imena, a on neka se snadje pa zalepi/zashije Westbrookovo ime na njemu. Jel to normalno vaspitanje? Ja mislim da jeste.

 

 

Ne. To znači da si stipsa.

 

Stiso si se za taj dolar pa Borden počinje da žmirka kad ga izvadiš na dnevno svetlo. Kupi detetu dres bruko.

Ako treba da doniramo kaži.


  • 6

#3 Nicklord

Nicklord
  • Members
  • 5,290 posts

Posted 02 September 2017 - 16:35

Evo moj klinac trazi da mu kupim Westbrookov dres ........ ja ga kulturno odyebem i objasnim mu da je to za debile platiti neki dres koji je 20 dolara bez nekog imena na njemu - 120 dolara sa nechijim imenom na njemu i da tata nije debil. Ako hoce da mu kupim taj dres bez imena, a on neka se snadje pa zalepi/zashije Westbrookovo ime na njemu. Jel to normalno vaspitanje? Ja mislim da jeste.

 

 

Ova trojica pomenutih ne igraju za Toronto Raptorse koliko ja znam :lol+: . Naravno da nisam lagao, platio sam 200+ kinti i odveo njega i njegovog drugara na Raptors-Wizzards tekmu ....... to mu je bila zelja za dobar uspeh u shkoli, to se mora isposhtovati, necu mu ja odredjivati shta ce za nagradu, sledeci put cu mu reci, to smo videli izaberi neshto drugo  :wicked:  ....... ja ne bezim od toga da uchestvujem u sport-biznisu, zapravo smatram za veliki propust nikada ne posetiti taj cirkus ........ treba to videti. Kako bih mogao prichati o nechemu shto nisam video? Imam i slike njih dvojice ...... chekaj da potrazim :wicked:

Neka hvala. Ne trebaju mi slike. Samo sam čekao da izađe balkanac iz tebe, nije dugo trebalo. 2 posta :lol:  


  • 4

#4 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 02 September 2017 - 16:49

Ne. To znači da si stipsa.

 

Stiso si se za taj dolar pa Borden počinje da žmirka kad ga izvadiš na dnevno svetlo. Kupi detetu dres bruko.

Ako treba da doniramo kaži.

 

Mozda sam i stipsa ...... pa ne razbacujem se ja kao vi, ima se - moze se, zavidim vam. Moja su deca videla New York, London, Paris, Amsterdam, Italiju, Hrvatsku, Grchku, USA ..... tu su i tih 100 dolara od dresa nekog nesrecnika koji bi sebi od toga kupio metalne zube i istetovirao se kao kreten za sve pare. Ja i jesam stipsa za njegov 6-ti Ferrari ili 9-tu kucu ........ meni je to normalno, ja sam ponosan na tu chinjenicu.

 

Donacije su uvek dobrodoshle ........skupite 100 kinti i poshaljite ........zashto da ne? Da vas ne sramotim po tudjini :lol+:. Slikacu i rachun iz prodavnice, nema lazi, nema prevare ......... novac koji nisam zaradio, pa to nema nikakvog problema da potroshim kako god je onaj koji jeste - zamislio.


Edited by Denis Jasharevic, 02 September 2017 - 17:06.

  • 3

#5 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 02 September 2017 - 16:53

Neka hvala. Ne trebaju mi slike. Samo sam čekao da izađe balkanac iz tebe, nije dugo trebalo. 2 posta :lol:

 

Pa nema shta da izlazi, ja jesam Balkanac, samo to ne istichem, to je tako, geografska odrednica ..... to bi vama trebalo bar da bude OK ....... ono, shajkacha u srcu, pa vi se na to lozite i primate k'o mladi majmuni. :lol+: U srcu nisam Balkanac. Ne osecam te vibracije.


Edited by Denis Jasharevic, 02 September 2017 - 16:54.

  • 0

#6 Milenko Puzigaca

Milenko Puzigaca
  • Members
  • 1,427 posts

Posted 02 September 2017 - 18:46

Ne. To znači da si stipsa.

Stiso si se za taj dolar pa Borden počinje da žmirka kad ga izvadiš na dnevno svetlo. Kupi detetu dres bruko.
Ako treba da doniramo kaži.

Zasto se stiso sto uci dete da razmislja racionalno i normalno razgovara sa njim kao sa osobom? Ne, treba da ga uci da bude fenser koji za skupe pare kupuje dresove / šljašteće džidža bidže koje nemaju nikakvu vrdnost i ne služe nićemu ali su "in" i da mu izigrava podanika koji ide skokom gde mališa okom pa mu ispunjava svaku želju da bi ovaj "bio srećan". Evo sad će. Tamo deci ne kupuju nike patike od 200 evra kao neki kod kojih je vidim takvo "vaspitanje" uspelo, sredili zemlju pa uživaju, a što su pa prijatni za druženje, ma milina. Ali laž je vid njihovog patriotizma, je li tako, tako je.
  • 3

#7 Nicklord

Nicklord
  • Members
  • 5,290 posts

Posted 02 September 2017 - 20:04

Zasto se stiso sto uci dete da razmislja racionalno i normalno razgovara sa njim kao sa osobom? Ne, treba da ga uci da bude fenser koji za skupe pare kupuje dresove / šljašteće džidža bidže koje nemaju nikakvu vrdnost i ne služe nićemu ali su "in" i da mu izigrava podanika koji ide skokom gde mališa okom pa mu ispunjava svaku želju da bi ovaj "bio srećan". Evo sad će. Tamo deci ne kupuju nike patike od 200 evra kao neki kod kojih je vidim takvo "vaspitanje" uspelo, sredili zemlju pa uživaju, a što su pa prijatni za druženje, ma milina. Ali laž je vid njihovog patriotizma, je li tako, tako je.

Ovo možeš da čuješ samo od nekog ko ima više od 45 godina i odrastao je u SFRJ. Pazi ovo, mora tough love da bi se dete naučilo pravim vrednostima. Najbolje da nikada ništa detetu ne kupiš jer je moderno, pu prokelti mejnstrim :lol: Decu treba u kese oblačiti, to niko ne radi. 


Edited by Nicklord, 02 September 2017 - 20:07.

  • 2

#8 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 02 September 2017 - 20:13

Ovo možeš da čuješ samo od nekog ko ima više od 45 godina i odrastao je u SFRJ. Pazi ovo, mora tough love da bi se dete naučilo pravim vrednostima. 

 

Shta bi ti uradio?


  • 0

#9 Nicklord

Nicklord
  • Members
  • 5,290 posts

Posted 02 September 2017 - 20:48

Shta bi ti uradio?

Kupio na NBA sajtu za 70$


  • 0

#10 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 02 September 2017 - 21:53

Kupio na NBA sajtu za 70$

 

Pa ti kupi, ko ti brani? Tvoje pare, tvoja stvar. Ja necu, ne dam pare, teshko ih zaradjujem, lako se potroshe na dzidza-bidze, treba biti odgovoran sa novcem. Kada bude doshlo vreme da mu platim shkolarinu 100 somica ili 200, necesh mi ti pozajmiti.

 

To je americhki sajt. Ja zivim u Kanadi. Nemash iskustva u naruchivanju robe online, jer si iz Srbije.

 

Ta cena je u americhkim dolarima. U kanadskim, to bi bilo dosta vishe, bez obzira shto je na po-nizenju. Treba platiti i shipping and handling, treba platiti i customs duty i na kraju tax.

 

Pa bi me verovatno koshtalo vishe nego u prodavnici u Kanadi, a to je 120 CAN $ + 13% TAX = blizu 140.

 

https://www.sportche...-332030122.html

 

;)


Edited by Denis Jasharevic, 02 September 2017 - 22:12.

  • 4

#11 Nicklord

Nicklord
  • Members
  • 5,290 posts

Posted 02 September 2017 - 22:32

Pa ti kupi, ko ti brani? Tvoje pare, tvoja stvar. Ja necu, ne dam pare, teshko ih zaradjujem, lako se potroshe na dzidza-bidze, treba biti odgovoran sa novcem. Kada bude doshlo vreme da mu platim shkolarinu 100 somica ili 200, necesh mi ti pozajmiti.

 

To je americhki sajt. Ja zivim u Kanadi. Nemash iskustva u naruchivanju robe online, jer si iz Srbije.

 

Ta cena je u americhkim dolarima. U kanadskim, to bi bilo dosta vishe, bez obzira shto je na po-nizenju. Treba platiti i shipping and handling, treba platiti i customs duty i na kraju tax.

 

Pa bi me verovatno koshtalo vishe nego u prodavnici u Kanadi, a to je 120 CAN $ + 13% TAX = blizu 140.

 

https://www.sportche.../332030122.html

 

;)

Piše tamo USA i Canada, nisam znao da vas zakidaju toliko :D Ali evo otkucao sam na amazonu i prvi link mi je ovo bio. Ima lep kalkulator i kaže sa apsolutno svim taksama za Kanadu je 105CAN$. 20 sekundi sam ukupno potrošio da ovo nađem i eto. Ti ne moraš detetu da kupiš dres, niko ti ne brani ali samo ti kažem da možeš bolje proći, eto ja sam ti za 20 sekundi uštedeo 35$. Ako potrošiš još malo vremena možda ti ne bi bilo skupo da obraduješ dete. 


  • 0

#12 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 02 September 2017 - 22:39

Piše tamo USA i Canada, nisam znao da vas zakidaju toliko :D Ali evo otkucao sam na amazonu i prvi link mi je ovo bio. Ima lep kalkulator i kaže sa apsolutno svim taksama za Kanadu je 105CAN$. 20 sekundi sam ukupno potrošio da ovo nađem i eto. Ti ne moraš detetu da kupiš dres, niko ti ne brani ali samo ti kažem da možeš bolje proći, eto ja sam ti za 20 sekundi uštedeo 35$. Ako potrošiš još malo vremena možda ti ne bi bilo skupo da obraduješ dete. 

 

Opet ti ...... o yebote, bash ste k'o krpelji ....... obashka shto ste nepismeni ...... pa jel vidish shta pishe tu ...... REPLICA ........ ajde sad do rechnika ......

 

rep·li·ca
ˈrepləkə/
noun
noun: replica; plural noun: replicas
an exact copy or model of something, especially one on a smaller scale.
a duplicate of an original artistic work.

  • 0

#13 Nicklord

Nicklord
  • Members
  • 5,290 posts

Posted 02 September 2017 - 22:47

 

Opet ti ...... o yebote, bash ste k'o krpelji ....... obashka shto ste nepismeni ...... pa jel vidish shta pishe tu ...... REPLICA ........ ajde sad do rechnika ......

 

rep·li·ca
ˈrepləkə/
noun
noun: replica; plural noun: replicas
an exact copy or model of something, especially one on a smaller scale.
a duplicate of an original artistic work.

 

:ajme:

Jedini pravi dres je authentic. Oni koštaju po 350$ u USA. Razlika između replica i swingman (sa tvog linka) je što imaju zašiven broj a replica ima štampan. 


Edited by Nicklord, 02 September 2017 - 22:54.

  • 0

#14 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 02 September 2017 - 22:53

...

 

...

rep·li·ca

ˈrepləkə/
noun
noun: replica; plural noun: replicas
an exact copy or model of something, especially one on a smaller scale.
a duplicate of an original artistic work.

 

 

 

:lol+:

 

...


  • 0

#15 bounty hunter

bounty hunter
  • Members
  • 8,298 posts

Posted 02 September 2017 - 22:55

:ajme:

Jedini pravi dres je authentic. Oni koštaju po 350$ u USA. Razlika između replica i swingman (sa tvog linka) je što imaju zašiven dres a replica ima štampan. 

 

 

:lol:

 

Ti misliš da on zna to. On misli da je replika jedino ako piše ispod.

 

On bi još lagao dete da je onaj od 100+ dolara original.

 

 

3Tp54wG.jpg?1


  • 2