Jump to content


Photo

Grupa D: Srbija, Letonija, Rusija, Turska, Belgija i Velika Britanija


  • Please log in to reply
88 replies to this topic

#1 realno *W

realno *W
  • Members
  • 46,138 posts

Posted 29 August 2017 - 21:44

dddddddd.jpg


  • 2

#2 Pero_Cameron

Pero_Cameron
  • Members
  • 4,531 posts

Posted 30 August 2017 - 13:01

Nakon svih nasih izostanaka, veoma ujednacena grupa.
Turci kao Turci kad su domaćini. Dosad su na pripremama dobro izgledali, konacno su oterali Atamana, pa mozda i naprave neki rezultat.

Latvija predvodjena, uz bracu Gasole, mozda i prvom zvezdom prvenstva, ali i ostatak ekipe uzasno dobar, mislim da je ovo prvi put da braća Bertansi zajedno igraju? Definitivno najtezi nam protivnik

Rusi osim Karaševa u najjačem sastavu, Šved, Voroncevič i Mozgov kao lideri, ali i ostatak ekipe veoma koristan Kurbanov, Zubkov, Kostov i braća Kulagini, jasno je da su Rusi 5x jaci nego prošlo evropsko, uveliko umešani u borbu za sam vrh.

Belgija simpaticna, ratnicka, ekipa, ali bez glavnog ratnika (Lojeskog) mislim da ne mogu vise od 5. mesta.

Velika Britanija verovatno zakucana za dno, lider ekipe Dani Clark, igrao u MZT prosle sezone.


  • 0

#3 Pero_Cameron

Pero_Cameron
  • Members
  • 4,531 posts

Posted 30 August 2017 - 18:48

yqm7SXa.jpg

D3n55sj.png

quqZBAg.png

 


  • 0

#4 Del Piero

Del Piero
  • Members
  • 14,966 posts

Posted 30 August 2017 - 21:00

Turci su ovim izostankom Dixona maltene ostali bez pleja. Balbay i Sipahi nece odraditi posao. Guleru nije strano igranje pleja, ali nije najbolja situacija ako je on najbolji organizator u ekipi. I na cetvorci su vise nego klimavi. Mrsav sastav...


  • 0

#5 Beonegro

Beonegro
  • Members
  • 21,452 posts

Posted 30 August 2017 - 22:13


Rusi osim Karaševa u najjačem sastavu, Šved, Voroncevič i Mozgov kao lideri, ali i ostatak ekipe veoma koristan Kurbanov, Zubkov, Kostov i braća Kulagini, jasno je da su Rusi 5x jaci nego prošlo evropsko, uveliko umešani u borbu za sam vrh.
 

Vrh koga-čega?


  • 0

#6 Pero_Cameron

Pero_Cameron
  • Members
  • 4,531 posts

Posted 30 August 2017 - 23:35

Grupe* :D


  • 0

#7 Nista

Nista
  • Members
  • 124 posts

Posted 31 August 2017 - 03:03



Rusi osim Karaševa u najjačem sastavu, Šved, Voroncevič i Mozgov kao lideri, ali i ostatak ekipe veoma koristan Kurbanov, Zubkov, Kostov i braća Kulagini, jasno je da su Rusi 5x jaci nego prošlo evropsko, uveliko umešani u borbu za sam vrh.



Vrh koga-čega?

Bice Rusi napunjeni do vrha. :D

Kakva spolja Fenerova arena. :blink:



Edited by Nista, 31 August 2017 - 03:04.

  • 0

#8 Beonegro

Beonegro
  • Members
  • 21,452 posts

Posted 31 August 2017 - 06:25

Grupe* :D

Klaće se sa Turskom i Belgijom za prolaz


  • 0

#9 PG13

PG13
  • Members
  • 681 posts

Posted 31 August 2017 - 07:02

Zašto se toliko podcjenjuju Turci, igraju doma pred punom dvoranom... dosta je to bitan faktor na ovakvim natjecanjima...


  • 1

#10 uini

uini
  • Members
  • 38,035 posts

Posted 31 August 2017 - 08:24

slažem se. dixon je veliki gubitak za turke ali igraće požrtvovano i tvrdo kao i uvek kada igraju doma.

 

dobro je što imamo dan odmora između tekme sa rusima i turskom, pošto realno očekujem protiv turaka najnezgodniju tekmu ako izuzmemo to što je start protiv letonije koja će sigurno probati da nas sredi prangijatom i brzom igrom u prvoj tekmi.

 

prve tri tekme su nam prioritet: ako dobijemo sve, možemo bez naročite drame i zamora igrača da završimo grupu na najbolji mogući način

 

uff baš sam se unervozio  : Đ


  • 0

#11 Beonegro

Beonegro
  • Members
  • 21,452 posts

Posted 31 August 2017 - 08:39

Zašto se toliko podcjenjuju Turci, igraju doma pred punom dvoranom... dosta je to bitan faktor na ovakvim natjecanjima...

Ja zapravo ne podcjenjujem Turke, prosto im od 11. septembra 2010. godine naovamo zelim propast u kosarci na svakom takmicenju od pionira do seniora. To sto im je otpao Bobi Dixon je samo jos jedan pokazatelj da ce mi zelje biti uslisene, posto im je najbolji preostali igrac u ekipi (Osman) imao EL statistiku na nivou Dangubica  :s_d:


  • 2

#12 AkoPostaveNekogVisokog

AkoPostaveNekogVisokog
  • Members
  • 12,197 posts

Posted 31 August 2017 - 08:48

Sumljas u moc Dzedaja Osmana? :P


  • 0

#13 medobrundo

medobrundo
  • Members
  • 34,166 posts

Posted 31 August 2017 - 08:50

Nisam uopšte konstatovao da su Rusi ustvari u najjačem sastavu

Šved svakako alfa i omega, okružen igračima CSKA - Fridzon, Kurbanov, Vorončevič, Antonov, Kulagini, plus Mozgov kao telesina u reketu. Da su naturalizovali nekog pleja, to bi bilo još zaokruženije.

Nije ovaj tim ništa posebno, ali ih ne treba potceniti. Ne znam koliko su uigrani i koliko će kliknuti međusobno, ipak, dobro se poznaju, dosta disciplinovanih igrača, meso pod košem, elitni strelac..

Edited by medobrundo, 31 August 2017 - 08:51.

  • 1

#14 Beonegro

Beonegro
  • Members
  • 21,452 posts

Posted 31 August 2017 - 08:59

Nisam uopšte konstatovao da su Rusi ustvari u najjačem sastavu

Šved svakako alfa i omega, okružen igračima CSKA - Fridzon, Kurbanov, Vorončevič, Antonov, Kulagini, plus Mozgov kao telesina u reketu. Da su naturalizovali nekog pleja, to bi bilo još zaokruženije.

Nije ovaj tim ništa posebno, ali ih ne treba potceniti. Ne znam koliko su uigrani i koliko će kliknuti međusobno, ipak, dobro se poznaju, dosta disciplinovanih igrača, meso pod košem, elitni strelac..

Sve to stoji, ali ono sto su prikazali protiv nas na pripremnom turniru je bilo bas skromno.


  • 0

#15 medobrundo

medobrundo
  • Members
  • 34,166 posts

Posted 31 August 2017 - 09:00

Sve to stoji, ali ono sto su prikazali protiv nas na pripremnom turniru je bilo bas skromno.


Kako su prošli u ostalim mečevima?
  • 0