Jump to content


Photo

Zanimljivosti, ostale teme...


  • Please log in to reply
116 replies to this topic

#91 Arsenije Pesic

Arsenije Pesic
  • Members
  • 13,862 posts

Posted 17 September 2017 - 10:57

Inače, u seni košarkaškog finala danas Slovenija dokazuje, kako je sportska nacija. Reprezentacija u pingpongu je uzela broncu na ekipnom europskom prvenstvu i mlade odbojkašice U-23 danas igraju finale svetskog prvenstva protiv Turske. Nema šta, ova nedelja je jedna od istorijskih za naš sport. B-)


Ajmo odbojkašice do pobede, pa da imate zlato, srebro i bronzu. :)

Vidi Gogy, moramo nešto da se dogovorimo ti i ja. Vi imate pravu bajkovitu priču ovde i svoje junake. Ali, iako uzmete srebro, to i dalje suštinski ništa ne menja. Ostvarili ste istorijski uspeh, igrali ste najbolji basket, napravili odličnu osnovu za buduća takmičenja...

S druge strane, ovo je već treće finale ove naše generacije, četvrto u skorijoj istoriji i nekako bi bilo fer da je ovoga puta red došao na nas, naročito jer smo mnogo propatili i bukvalno krvarili da bismo stigli dovde.

Evo ruke? :)
  • 11

#92 djolesrb

djolesrb
  • Members
  • 9,837 posts

Posted 17 September 2017 - 11:04

Ja mislim da je to dil korektan.


  • 1

#93 Gogy

Gogy
  • Members
  • 7,469 posts

Posted 17 September 2017 - 12:30

Ajmo odbojkašice do pobede, pa da imate zlato, srebro i bronzu. :)

Vidi Gogy, moramo nešto da se dogovorimo ti i ja. Vi imate pravu bajkovitu priču ovde i svoje junake. Ali, iako uzmete srebro, to i dalje suštinski ništa ne menja. Ostvarili ste istorijski uspeh, igrali ste najbolji basket, napravili odličnu osnovu za buduća takmičenja...

S druge strane, ovo je već treće finale ove naše generacije, četvrto u skorijoj istoriji i nekako bi bilo fer da je ovoga puta red došao na nas, naročito jer smo mnogo propatili i bukvalno krvarili da bismo stigli dovde.

Evo ruke? :)

 

Moglo bi da prođe, ali sledeće europsko prvenstvo. Vidi ovako. Koja bi to priča bila, da uzmemo zlato bez poraza. To se dešava jednom na 20 godina, možda i više... Slovenija ima TU šansu, dok je Srbija uprskala onomad protiv Rusije u grupi. Drugo, pošto ste vi navikli sad na druga mesta, vama ne bi teško palo, da ste i sada srebrni. A na sledećem EP obećajem, da vam dajemo zlato. ^_^ 

 Čak čemo i da navijamo za vas, ako treba.

 

Jer, na žalost, iskreno, uvek vam se baš tako poklopi, da u finalu igrate protiv Dream Teama. :blush:


  • 0

#94 Jasikevičius

Jasikevičius
  • Members
  • 1,422 posts

Posted 17 September 2017 - 12:44

Vidi ovako. Koja bi to priča bila, da uzmemo zlato bez poraza. To se dešava jednom na 20 godina, možda i više... Slovenija ima TU šansu, dok je Srbija uprskala onomad protiv Rusije u grupi. 

Jugoslavija 1995. i 2001. i Litvanija 2003. uzimaju zlato bez poraza na EP.


  • 0

#95 Beonegro

Beonegro
  • Members
  • 21,452 posts

Posted 17 September 2017 - 12:48

Jugoslavija 1995. i 2001. i Litvanija 2003. uzimaju zlato bez poraza na EP.

Dok nije lijepo ni pričati šta je bilo 1989. i 1991.


  • 0

#96 Gogy

Gogy
  • Members
  • 7,469 posts

Posted 17 September 2017 - 12:51

Dobro de - u ovom milenijumu. :lol+:


Dok nije lijepo ni pričati šta je bilo 1989. i 1991.

 

Tamo je zasluga delimično i naših majstora.


  • 0

#97 Jasikevičius

Jasikevičius
  • Members
  • 1,422 posts

Posted 17 September 2017 - 12:54

Dok nije lijepo ni pričati šta je bilo 1989. i 1991.

Namerno sam izbegao te ex-Yu ekipe zbog Slovenaca koji su bili u sastavu.  Svakako, 1989. i 1991. su bile neprijatne po naše protivnike :)


Edited by Jasikevičius, 17 September 2017 - 12:54.

  • 0

#98 Beonegro

Beonegro
  • Members
  • 21,452 posts

Posted 17 September 2017 - 13:13

 

Tamo je zasluga delimično i naših majstora.

Zašto Zdovca stavljaš u množinu? :P


  • 1

#99 Arsenije Pesic

Arsenije Pesic
  • Members
  • 13,862 posts

Posted 17 September 2017 - 14:49

Moglo bi da prođe, ali sledeće europsko prvenstvo. Vidi ovako. Koja bi to priča bila, da uzmemo zlato bez poraza. To se dešava jednom na 20 godina, možda i više... Slovenija ima TU šansu, dok je Srbija uprskala onomad protiv Rusije u grupi. Drugo, pošto ste vi navikli sad na druga mesta, vama ne bi teško palo, da ste i sada srebrni. A na sledećem EP obećajem, da vam dajemo zlato. ^_^
Čak čemo i da navijamo za vas, ako treba.

Jer, na žalost, iskreno, uvek vam se baš tako poklopi, da u finalu igrate protiv Dream Teama. :blush:


Znači nema dogovora?

Evo poslednja ponuda...znam da će vam poraz biti bolan, ali evo ja se dobrovoljno javljam da tešim Dončićevu mamu. :D
  • 3

#100 riviera

riviera
  • Members
  • 4,746 posts

Posted 18 September 2017 - 17:19

da okrenemo malo na lepsu stranu sporta :D

 

Serbian player with the inbound of dreams during the gold medal matchs

 

comments

 

Luka Doncic celebrating winning a Slovenian Championship in 2008 with Goran Dragic and his father Sasha Doncic

 

and some fat bold guy :)

yQhr87Z.jpg

 


  • 2

#101 pepe sancez

pepe sancez
  • Members
  • 10,668 posts

Posted 18 September 2017 - 17:37

Apropo one uini-eve price o promociji zvijezda igraca mislim da je, i pored Dragica, Doncic izazvao najveci fokus i da se od njega pravi mega prica.
  • 0

#102 MilenkoTepic<3

MilenkoTepic<3
  • Members
  • 4,932 posts

Posted 19 September 2017 - 08:24

iz Vasojevića, odakle i većina stanovnika planete :lol+:

 

Nije mi poznat, možda je sa one strane Koma :D


  • 0

#103 Arsenije Pesic

Arsenije Pesic
  • Members
  • 13,862 posts

Posted 19 September 2017 - 08:32

Tragičan nedostatak živoposnih ženskih čeljadi na tribinama, a posledično i u foto i video materijalima. I sa te strane ovo prvenstvo je propas'. A ova tema će sama da se ugasi i izbriše od sramote.


  • 1

#104 threepwood

threepwood
  • Members
  • 12,792 posts

Posted 19 September 2017 - 14:09

Prvenstvo za zaborav da ne bese onog Doncicevog celjadea


  • 0

#105 Milenko Barkley

Milenko Barkley
  • Members
  • 5,470 posts

Posted 19 September 2017 - 14:13

A Letonku ste zaboravili? Čini mi se da je i na utakmicama Turske moglo nešto da se vidi.


  • 0