Jump to content

Photo
- - - - -

The Defenders, Daredevil, Luke Cage, Jessica Jones...

• Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Mali Medved

Mali Medved
  • Members
  • 856 posts

Posted 20 August 2017 - 23:59

Odgledah upravo the defenders na netflixu, osam epizoda, u kojima se sreću, sukobljavaju i na kraju sprijateljuju četiri superheroja, od kojih je svako pre toga dobio posebnu seriju.

Prvo je izašao Daredevil, fenomalna prva sezona, malo slabija druga, fantastične scene borbe, odlična režija

Onda Džesika Džons, isto super odglumljeno mada malo nabudženo na grl pauer u drugoj polovini sezone, sjajni Dejvid Tenant kao glavni negativac koji ima moć da naredi drugima da rade šta god poželi.

Onda Luk Kejdž, iskreno sam očekivao malo više ali isto ok, problem je bio što je sjani Mahershala Ali (Remi iz House of Cards i ćale iz Moonlight) morao da ode na pola sezone pa su ga ubili bezveze.

Iron Fist nisam gledao, smorila me prva epizoda.

Sada the Defenders... Solidno, tepanje i dalje na nivou, likovi dopadljivi, ali malo mi je falilo vremena da se razvije autentična hemija i prijateljstvo između njih.

Ipak, rekao bih solidnih 7/10 za the Defenders.

Je l gledao još neko? Šta mislite?

Attached Files

• 0

#2 Wiggum

Wiggum
  • Members
  • 1,654 posts

Posted 24 August 2017 - 19:47

Za nijansu bolje od Iron Fist  ...po meni Daredevil 1 sezona>Jessica Jones>DD druga sezona>Luke Cage>The Defenders>Iron Fist .

• 0

#3 Popokatapetl

Popokatapetl
  • Members
  • 54,018 posts

Posted 25 August 2017 - 09:35

A ono...OK je, može se odgledati. Ali DD je ipak mnogo bolji.

• 0

#4 Mali Medved

Mali Medved
  • Members
  • 856 posts

Posted 28 August 2017 - 15:47

Za nijansu bolje od Iron Fist  ...po meni Daredevil 1 sezona>Jessica Jones>DD druga sezona>Luke Cage>The Defenders>Iron Fist .

Ja bih njih pozicionirao iznad 2 sezone derdevila..Matt Murdock se ponašao kao debil u toj sezoni, elektra je bila smor i nisu imali hemije itch, plus sto Daredevil kao ne može da čuje zombi nindže naoružane do zuba, je l im eto ne kuca srce.

Punisher je povadio stvar, ali nedovoljno.

A i druga polovina Luke Kaveza mi se otegla kao gladna godina.. Luke, I am your brother :yawn:

• 0