Jump to content


Photo
- - - - -

GOT Season 8 SPOILERS!


  • Please log in to reply
80 replies to this topic

#61 steva8lfc

steva8lfc
  • Members
  • 20,686 posts

Posted 29 August 2017 - 08:27

moguce naravno...mada, ako je neko zaista ono fake-ovo, odajem mu priznanje da se djavolski potrudio... :)

 

To sam i ja odmah rekao... ako je ono fake da mi je samo da vidim tog zaludnog lika sto je napisao sve ono

 

 

edit: evo leaka i ovde http://www.desinerd....eaks-spoilers/# nema na ovoj temi a na zvanicnoj temi ce se zagubiti


Edited by steva8lfc, 29 August 2017 - 08:27.

  • 0

#62 Escalade

Escalade
  • Members
  • 15,598 posts

Posted 29 August 2017 - 08:40

nadjoh potencijalno neslaganje, na kraju s7 Theon izgleda odlazi na svoju stranu, u leakovima je ostaje uz ekipu do 4. epizode


  • 0

#63 steva8lfc

steva8lfc
  • Members
  • 20,686 posts

Posted 29 August 2017 - 08:48

Znas kako, ja mislim da je ono prva verzija nabacanih dogadjaja na osnovu kojih ce se pisati scenario za S8 i naravno da ce se u tom procesu nesto izbaciti a nesto drugo dodati.

 

Jos nesto... Sersein pobacaj je bio u leak-ovima za sedmu sezonu? Ubedjen sam da sam to negde procitao ali toga nije bilo u seriji. Takodje, u ovom leak-u za S8 ima scena gde Sersei i Kiburn pricaju o pobacaju...


  • 0

#64 ziDAR

ziDAR
  • Members
  • 3,481 posts

Posted 29 August 2017 - 09:06

odlican zavrsetak, samo fali da neko rokne sansu

 

edit: u prvoj epizodi sledece sezone : D


Edited by ziDAR, 29 August 2017 - 09:06.

  • 0

#65 Bora Zmaj

Bora Zmaj
  • Members
  • 104 posts

Posted 29 August 2017 - 09:32

Znas kako, ja mislim da je ono prva verzija nabacanih dogadjaja na osnovu kojih ce se pisati scenario za S8 i naravno da ce se u tom procesu nesto izbaciti a nesto drugo dodati.

 

Jos nesto... Sersein pobacaj je bio u leak-ovima za sedmu sezonu? Ubedjen sam da sam to negde procitao ali toga nije bilo u seriji. Takodje, u ovom leak-u za S8 ima scena gde Sersei i Kiburn pricaju o pobacaju...

Da, mislim da je to najverovatniji scenario - tipa, radni outline za produkciju, a onda naravno rade naknadne izmene. 

A izgleda da su odluculi da sacuvaju Sersein pobacaj za narednu sezonu...mada, ko zna, mozda odlucise da rodi dete ipak...


  • 0

#66 Duh koji lebdi

Duh koji lebdi
  • Members
  • 2,838 posts

Posted 29 August 2017 - 09:34

Znas kako, ja mislim da je ono prva verzija nabacanih dogadjaja na osnovu kojih ce se pisati scenario za S8 i naravno da ce se u tom procesu nesto izbaciti a nesto drugo dodati.

Jos nesto... Sersein pobacaj je bio u leak-ovima za sedmu sezonu? Ubedjen sam da sam to negde procitao ali toga nije bilo u seriji. Takodje, u ovom leak-u za S8 ima scena gde Sersei i Kiburn pricaju o pobacaju...


E ovo sam i ja primetio, ocekivao sam posle rusenja Zida jos jednu scenu sa Sersei i prilicno sam se iznenadio sto je nije bilo.
  • 0

#67 Nicklord

Nicklord
  • Members
  • 5,290 posts

Posted 29 August 2017 - 10:39

Siguran sam da su izbacili tu scenu sa Cersei jer bi bilo previše za jednu epizodu. Jaime taman izađe iz King's Landing a to bude 3 minuta kasnije 


  • 0

#68 riviera

riviera
  • Members
  • 4,746 posts

Posted 30 August 2017 - 09:31

Hm, da bacim ja svoja neka predvidjanja.

Zmajeva na kraju svega neće biti više, to sam poprilično siguran. Da li će ova 2 vatrena da uginu ubijajući ovog jednog ledenog, ne znam, ali smeo bih da se kladim da će sva 3 uginuti. Jednostavno takav kraj ostavlja neki budući svet u neku normalu i prostora da gledaoci zamišljaju neki novi početak, neke nove ere.

Deneris će, nadam se, preživeti, ali mislim da niti će da legne sa Jon-om, niti će da da ima potomke. 
Do momenta kad budu imali vremena da gužvaju postelju, Jon će saznati da mu je ona tetka, a verujem da tvorci serije, a i Martin koliok toliko imaju želju da ostave neki moralni moto "Do sad ste imali priliku da gledate inceste, ali to nije dobro, i evo vaš omiljen lik, najispravniji lik će tome stati na put.
Moral of the story, ma koliko vam tetka bila dobra riba ili lepa žena, nemoj da se ložite na nju"
:D
I to bi mogao da bude jedan od tih bittersweet-ova koje je obećao Martin.
Ono bitnije od toga, Deneris neće imati momente, jer je radjanje Targarijanca bacanje novčića 50-50, ili se radja izvanredna i veličanstvena osoba ili se budi taj njihov gen  ludosti. I ovo je osvrt ne pojam incesta i degenerisanja prilikom incesta. Kao neka poruka "Oni su hteli da sačuvaju čistinu krvi, ali to ih je dovelo do degenerisanja"

Moguće da će i sam Jon umreti, neki gladiator-esque fazon.

Lično bih voleo da se neka od teorija po kojoj je Reaghar živ stvarno obistini, ali ne vidim da imaju vremena za to. Da su to hteli, uradili bi do sad.
Ali simpa je ta ideja da je on koristio sličnu magiju kao i Melisandra, i da on zapravo nije ubijen kod Tridenta. At least očekujem da on bude major thing u nekom spin off-u.

Ostavljam mogućnost da WW-i ne kreću preko Zida samo zbog pojave zmajeva, nego i zbog toga da bi kaznili Ljude za sranja koja prave, i da su ljudi postali toliko loši da ih treba kazniti. Možda i nisu loši momci. 

Arya, će gotovo sigurno ubiti Sersi, isuviše je puta spomenula tu svoju listu.



Mislim da će kraj po kojem bi svi bili mrtvi bio try hard, i to onaj neumesan. LOTR nema takav kraj pa je legit masterpiece i nikome nije smetao takav kraj.
 

ma jok bre, gde da ovi propuste priliku da ubace neki bolesno uvrnuti plot. mada ko zna ako gledamo pravila iz njihovog sveta deni verovatno u tradiciji svoje kuce ne bi imala nista protiv i kada sazna istinu ali kod starkovih incest je strogo no-no tako da dzon sto je umocio to je umocio i najverovatnije da je izlecio nerotkinju :kece:  jer sto bi onoliko potezali pricu da ne moze da ima dece.

 

inace mozda ovo i znate ali juce sam se slatko nasmejao kada sam saznao zasto je bron zvao podrika na pice i nije ucestvovao na sastanku glavesina. glumac koji ga tumaci u rl-u je ranije bio u vezi sa lenom-serseji i sada se ne podnose pa ne mogu da budu zajedno u scenama. :lol+:


  • 0

#69 Bora Zmaj

Bora Zmaj
  • Members
  • 104 posts

Posted 31 August 2017 - 17:05

Jako me zanima kako ce predstaviti zlatnu cetu..odnosno, da li ce imati ulogu obicne placenicke cete, ili ce se malo pozabaviti njihovom ulogom/istorijom, narocito u odnosu prema Targarjenima...jako mi zanimljiva ta cela prica u knjigama, black fire rebelion itd..
A svakako imaju jednu od najzajebanijih fraza: Beneath the gold, the bitter still....vrh 😆
  • 0

#70 Escalade

Escalade
  • Members
  • 15,598 posts

Posted 31 August 2017 - 21:26

cisto sumnjam da ce se udubljivati preterano, 6 epizoda deluje kao malo vremena da se sve to zategne i dovede do kraja


  • 0

#71 Carl Johnson

Carl Johnson
  • Members
  • 2,417 posts

Posted 02 September 2017 - 18:01

Beneath the gold, the bitter still....

Steel - celik.


  • 0

#72 Bora Zmaj

Bora Zmaj
  • Members
  • 104 posts

Posted 02 September 2017 - 18:59

Steel - celik.

Ajde? Typo, jebote 😆
  • 0

#73 steva8lfc

steva8lfc
  • Members
  • 20,686 posts

Posted 04 September 2017 - 08:51

 

Irish Thrones @IrishThrones  Sep 1

More

(2) #GameOfThronesHBO_GoT.png S8 News. Sets at Corbet- work is well underway & very busy.The Riverrun castle front still up and operational & v. busy!!

 

tvit u korist onog leak-a  0:)


  • 0

#74 Bora Zmaj

Bora Zmaj
  • Members
  • 104 posts

Posted 04 September 2017 - 13:40

tvit u korist onog leak-a  0:)

Leak je tacan 99%...kad se svi hintovi iz sedme sezone uzmu u obzir, nema dileme. A pored Riverruna, nedavno su primeceni ljudi iz produkcije kako skautuju zamak u Spaniji koji po svemu sudeci treba da bude Storm's End -jos jedna potvrda, u vezi akcije Zlatne cete. 

Moguce je naravno da ce neke stvari promeniti tokom same produkcije, ali ovo je gotovo izvesno definitivan outline...


  • 0

#75 Ekscentrik

Ekscentrik
  • Members
  • 167 posts

Posted 04 September 2017 - 13:58

Ne sviđa mi se leak ni malo. Iako verujem da je tačan.

Denerisina uloga je svedena na nivo statiste, što je jako glupo za top 3 protagonistu u celoj seriji. Ne učestvuje ni u borbama ni u donošenju odluka. Sedi trudna u Zimovrelu. Sedi trudna na Zmajkamenu, dok ne umre na porođaju. Besmisleno  <_<


  • 1