Jump to content

Photo
- - - - -

Rogers Cup 2017.

• Please log in to reply
228 replies to this topic

#31 nighthawk387

nighthawk387
  • Members
  • 2,616 posts

Posted 09 August 2017 - 13:41

Pa dobro....Veći deo te 2011. njegov nivo igre je bio "sulud".

jeste , ne znam zašto ali taj meč mi ostao u živom sećanju..

• 0

#32 4_Webber

4_Webber
  • Members
  • 15,995 posts

Posted 09 August 2017 - 13:44

@Webber , nervira te raspored koji igra Dominic ili generalno ne gotiviš stil, samog igrača?

Medijski hajp oko njega.

• 1

#33 vanjabarsa

vanjabarsa
  • Members
  • 12,281 posts

Posted 09 August 2017 - 13:53

Medijski hajp oko njega.

morali su da nadju nekoga ko se ozbiljno bavi tenisom za razliku od australijskih ( neotesanih)  nada (iako niko od njih ne spada u kategoriju dolazeci, jer su svi poduze u cirkusu) . sad ce malo folkus da bace na malog zvereva , jer mucenici nemaju koga.

Edited by vanjabarsa, 09 August 2017 - 13:55.

• 0

#34 Malkolm Brogdon

Malkolm Brogdon
  • Members
  • 766 posts

Posted 09 August 2017 - 14:05

Samo sto Zverev ume da odigra nesto i van sljake i nije toliko glup igrac kao Dominik

• 0

#35 nighthawk387

nighthawk387
  • Members
  • 2,616 posts

Posted 09 August 2017 - 14:06

Iskreno meni je i  hajp oko Zvereva već dosadan, iako dečko verovatno ima izglednu budućnost kao vrhunski igrač..

Tako je to valjda sa hajpom..

Thiem mi se  čini se da ima tehničko/taktički problem na hardu , udarci zahtevaju više vremena za nameštanje , što brže podloge slabije tolerišu, stoji daleko od osnovne ne samo na returnu već i u poenima . On napada po svaku cenu ,punom snagom lema po loptici , često rezultira velikim brojem grešaka i u važnim trenucima mečeva 

Edited by nighthawk387, 09 August 2017 - 14:07.

• 0

#36 jevrem69

jevrem69
  • Members
  • 4,393 posts

Posted 09 August 2017 - 14:26

Iskreno meni je i  hajp oko Zvereva već dosadan, iako dečko verovatno ima izglednu budućnost kao vrhunski igrač..

Tako je to valjda sa hajpom..

Thiem mi se  čini se da ima tehničko/taktički problem na hardu , udarci zahtevaju više vremena za nameštanje , što brže podloge slabije tolerišu, stoji daleko od osnovne ne samo na returnu već i u poenima . On napada po svaku cenu ,punom snagom lema po loptici , često rezultira velikim brojem grešaka i u važnim trenucima mečeva 

Tako da nije konkurentan na travi i na brzem betonu, ali eto, ne svojom krivicom, bice verovatno medju 5 najboljih na kraju godine. 

Ovaj mali Sapovalov se bas juce provukao protiv Dutra Silve (covek je choker dostojan naseg Ducija Lajovica), mislim da ce protiv Del Potra sakupljati gemove.

• 0

#37 nighthawk387

nighthawk387
  • Members
  • 2,616 posts

Posted 09 August 2017 - 14:42

Duci mučenik ,  merna jedinica  za choke ,  a kad pomilsiš da je najbliži  bio da uzme set Federeru na  ovogodišnjem Wim :wacko:

• 0

#38 McLeod

McLeod
  • Members
  • 49,980 posts

Posted 09 August 2017 - 14:43

Sapovalov je talentovan mali, ali treba mu poliranje, naredne 2,3 godine reci ce da li ce biti tipican ograniceni servis/forhend igrac iz Severne Amerike ili nesto vise.

Zverev je real deal, znam da vama smeta sto je "cokirao" protiv Federera, a protiv Djokovica nije, ali posto je proslo vec 2/3 sezone mozemo reci da je to pre do Djokovica i Federera nego do njega ;) Verujem da ce biti prvi od onih koji su rodjeni 90ih koji ce se okititi titulom na slemu.

Mozda i pre nego sto mislite ;)

Savetujem mu da pozuri, posto postoji potencijal da ce Oze Alijasim da ih postrojava sve za 2,3 godine i postane dominantan kao Federer. Ako ostane zdrav naravno posto malo-malo ima problema sa laksim povredama, to nikad nije dobar znak za klinca od 16 godina.

• 0

#39 4_Webber

4_Webber
  • Members
  • 15,995 posts

Posted 09 August 2017 - 14:54

Kako si dosadan sa tim "vama".

• 0

#40 nssa

nssa
  • Members
  • 788 posts

Posted 09 August 2017 - 14:58

Ali vidi, 2011. su ga bukvalno svi top igraci sem Novaka zesce istankovali, i poispadali odmah u drugom kolu, Federer ga igra drugi put u 6 godina - preskakao ga je i kada nisu bile OI, jedino je 2014. igrao, Nadal je verovatno i zaboravio gde je Toronto jer tamo nije igrao od 2010...

Mozda zato jer se igra naizmenicno Toronto/Montreal. Nada je osvojio 2013 (u Montrealu)

• 0

#41 4_Webber

4_Webber
  • Members
  • 15,995 posts

Posted 09 August 2017 - 15:01

Mozda zato jer se igra naizmenicno Toronto/Montreal. Nada je osvojio 2013 (u Montrealu)

Stvarno?

• 0

#42 McLeod

McLeod
  • Members
  • 49,980 posts

Posted 09 August 2017 - 15:01

Kako si dosadan sa tim "vama".

Navijacima Djokovica. Je l' ti sad lepse/bolje/prakticnije?

Posto je samo to, i nista vise.

Nekako mi ne ide da se omalovazava decko koji ima bekhend mozda za nijansicu slabiji nego Djokovic, i to iskljucivo iz perioda dominacije iz 2011.

Posto bi to bilo tenisko neznanje kakvo ne ocekujem od ljudi koji prate tenis tolike godine.

• 0

#43 4_Webber

4_Webber
  • Members
  • 15,995 posts

Posted 09 August 2017 - 15:05

Navijacima Djokovica. Je l' ti sad lepse/bolje/prakticnije?

Posto je samo to, i nista vise.

Nekako mi ne ide da se omalovazava decko koji ima bekhend mozda za nijansicu slabiji nego Djokovic, i to iskljucivo iz perioda dominacije iz 2011.

Posto bi to bilo tenisko neznanje kakvo ne ocekujem od ljudi koji prate tenis tolike godine.

Nije. Jer i sam podrzavam Djokovica. A zasto bi mi smetalo to sto ga je Zverev pobedio u Rimu, a onda izgubio od Federera u Haleu? Oba puta je pobedio tog dana daleko bolji igrac.

• 0

#44 Popokatapetl

Popokatapetl
  • Members
  • 53,821 posts

Posted 09 August 2017 - 15:06

Ovde videh da je malopre u jednom postu napisano da je  dosadio "HAJP" oko Zvereva i da je u tom istom postu napisano dečko ima izglednu budućnost. E sad, ja ne znam kako ti razumeš reč omalovažavanje, ali u mom rečniku pod tim pojmom stoji nešto drugo.

Edited by Popokatapetl, 09 August 2017 - 15:07.

• 0

#45 McLeod

McLeod
  • Members
  • 49,980 posts

Posted 09 August 2017 - 15:07

Pa zato sto je to u korenu njegovog omalovazavanja ovde i kako "smeta hajp".

A o kome ce da se pise?

Verovatno se primeti u kakvoj je buli tenis tek kad nema Djokovica, dok je bila ista ovakva situacija, a mozda i gora (Marej polupovredjen, Federer na pauzi, Nadal nespreman, samo Novak naspanovan), nikome nije apsolutno nista smetalo vec se hajpovao Djokovic i njegove igre protiv pacera.

Edited by McLeod, 09 August 2017 - 15:08.

• 0