Jump to content


Photo
- - - - -

Koju umetnicku Akademiju upisati?


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 film

film
  • Members
  • 2 posts

Posted 18 July 2017 - 13:38

Cao,

 

ove godine sam zavrsio gimnaziju i pokusao da se upisem na FDU smer montaza i opciono rezija (ako ne prodjem na montazi), nisam uspeo ni jedno ni drugo. Da li neko ima iskustva sa drugim umetnickim Akadermijama? Nije vazno drzavna ili privatna. :blush:


  • 0

#2 MeiMei

MeiMei
  • Members
  • 1 posts

Posted 20 July 2017 - 11:00

Moj predlog ti je Fakultet dramskih i filmskih umetnosti. Imam par drugara tamo na drugoj i četvrtoj godini i ekstra su zadovoljni. Jedan je na glumi i znam da je skoro sa svojom klasom učestvovao na Sterijinom pozorju mladih, a drugarica je na filmskom smeru (sad treba da diplomira) i već par godina sa svojim ispitnim filmovima učestvuje na raznim studentskim festivalima :thumbs:


  • 0

#3 tomas.hokenberi

tomas.hokenberi
  • Members
  • 4,349 posts

Posted 20 July 2017 - 17:27

Moj predlog ti je Fakultet dramskih i filmskih umetnosti. Imam par drugara tamo na drugoj i četvrtoj godini i ekstra su zadovoljni. Jedan je na glumi i znam da je skoro sa svojom klasom učestvovao na Sterijinom pozorju mladih, a drugarica je na filmskom smeru (sad treba da diplomira) i već par godina sa svojim ispitnim filmovima učestvuje na raznim studentskim festivalima :thumbs:


Jel to neka reklama za taj fakultet? Ne zajebavaj bre. Taj fakultet, kao i svi na "univerzitetu Sinergija", nema nikakve kriterijume i prima svakog moze da uplati skolarinu.

Edited by tomas.hokenberi, 20 July 2017 - 17:27.

  • 0

#4 film

film
  • Members
  • 2 posts

Posted 20 July 2017 - 23:30

Mei Mei , nisam cuo za tu Akademiju... 

Da li postoji  " filmsk i" smer, . Ako postoji kakav je program, ( sta se uci), ko je od profesora . Molim te pitaj ih  za info, bas mi je vazno !!! 

HVala

 

;)


  • 0

#5 Atreid

Atreid
  • Banned
  • 8,210 posts

Posted 21 July 2017 - 16:13

To jos jedan od ovih sega-mega za kupovinu diploma?

 

Ja ne znam sta se uopste mucite na takvim fakultetima, pa kao nesto placate, pa kao simulirate neka predavanja, ispite gluposti,...

 

Evo, ovo je fino najbolje rijesenje: http://www.buyrealdegree.com/

 

Kupis fino direktno diplomu, kako i sami kazu na sajtu:

 

No Studying!
No Examinations!
No Classes!
No Waiting!

No Enormous Fees!
Reputable Universities

Accredited!
Discretion Assured!

 

:+1:


  • 0

#6 Atreid

Atreid
  • Banned
  • 8,210 posts

Posted 21 July 2017 - 16:21

E, da evo i ovdje Bachelor diploma za samo 290$ ===> http://www.buyuniversitydegree.com/

 

:+1:


Edited by Atreid, 21 July 2017 - 16:22.

  • 0