Jump to content


Photo
- - - - -

VN Velike Britanije 2017


  • Please log in to reply
121 replies to this topic

#106 Ripper

Ripper
  • Members
  • 4,494 posts

Posted 16 July 2017 - 15:14

Na sledećoj trci se odlučije šampion. Ako nas Merc i tu odere... 

Mada, "javlja mi se" , da je sve gotovo :(

 

Ma bicemo bolji u Madjarskoj tu dileme nema, ali nakon toga slede Spa i Monza gde nas ocekuje identicno trpanje kao i ovde. Pa kada Bottas koji nije ni u top 5 vozaca na gridu sa lakocom dodje do mesta na podijumu, a startovao je iz 5og reda sve je jasno kakav je to monstrum od bolida. I na sve to dodas promene koje moramo obaviti... Jebiga.

 

 

Kraj trke...kockali su se i dobili kurac, kao sto obicno biva kada je Ferari u pitanju. RB nista nije prepustio slucaju i naravno uzeo poklon koji je bio upakovan sa sve masnicom. 

 

Haha pa ovi crveni bas nemaju srece, u istom krugu pukla guma.

 

Haha, urnebesno zaista.


  • 0

#107 /13/Ален Шмит/

/13/Ален Шмит/
  • Members
  • 4,593 posts

Posted 16 July 2017 - 15:43

Nekoliko informacija koje sam sakupio:

 

- Alonsu je otišla pumpa za gorivo i to je razlog gubitka snage PJa

- Kvjat je dobio 2 kaznena poena i to mu je 9 u 12 meseci

- Kiša je upravo sad počela padati, sat vremena posle trke:

 

DE3OcqGXUAIy6Ix.jpg


  • 0

#108 Hertzog

Hertzog
  • Members
  • 2,572 posts

Posted 16 July 2017 - 17:38

Najtuznije je sto ce u nastavku sezone i Botas prestici Vettela. Bas me izbila ova trka
  • 0

#109 /13/Ален Шмит/

/13/Ален Шмит/
  • Members
  • 4,593 posts

Posted 16 July 2017 - 17:52

Neću da crtam đavola ali ovo ćese opet pretvoriti u prošlu sezonu. Mečka odvojena od galaksije dok se RB približava Ferariju.


  • 0

#110 staneC

staneC
  • Members
  • 864 posts

Posted 16 July 2017 - 18:24

Baš ste smešni tifozi
Čitam komentare i oplakah. Do ove utrke podizali Ferrari na tron, danas gaziiii konjiča bwahahaha
Sebu iz otišla guma u poslednjem krugu, bez da bi imao pre toga problema, Verstapenu isto, Kimetu isto. Bottas je isto kukkao na gume. Vettel je na tim žutim vozio najduže od svih. Da ga Kimi nije zakočio u 3-4 krivini, bila bi to 2. pozicija. Lagano.
  • 0

#111 /13/Ален Шмит/

/13/Ален Шмит/
  • Members
  • 4,593 posts

Posted 16 July 2017 - 19:44

A šta drugo raditi, kockali se i nisu uspeli a ova trka je trebala biti "kontrola štete" jer je Mečka u Andromeda galaksiji. Kako će Ferari dotući RB u kombinaciji sa kaznama za komponente PJ.

Mada nije sve tako crno, možda Mečka podbaci na više VN u nastavku sezone s fulanjem setapa ili sl. Ima još šanse za Ferari. Ključan je Botas, ako u potpunosti prihvati No2 status Ferari će jako stradati.


  • 0

#112 Downforce

Downforce
  • Members
  • 4,995 posts

Posted 16 July 2017 - 22:13

Neka smo smesni. Videcemo vec posle par trka da li kukamo bzvz ili je krenuo vec onaj dugo poznati raspad sistema...
  • 0

#113 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 16 July 2017 - 22:50

Opet nisam ništa video.

Razmišljam da skočim na Hungaroring....
  • 0

#114 staneC

staneC
  • Members
  • 864 posts

Posted 17 July 2017 - 05:44

OK, mečka je bila brža, ali da Vettwl nije zaglibio na startu, odrasio bi još par krugova na crvenim, pa bi lagano bio drugi. Kimi bi mu malko čuvao ledja i to bi bilo to.
Izgleda, da Mečki mnogo odgovara oblačno vreme. Ave jim se ovog vikenda potrefilo.
  • 0

#115 /13/Ален Шмит/

/13/Ален Шмит/
  • Members
  • 4,593 posts

Posted 17 July 2017 - 14:38

Vilnev se oglasio povodom Kvjatovog udesa ▼

 

"Embarrassing" Kvyat deserves to miss races - Villeneuve

 

Fali mu samo tri poena, možda mu se želja ostvari..


  • 0

#116 /13/Ален Шмит/

/13/Ален Шмит/
  • Members
  • 4,593 posts

Posted 18 July 2017 - 15:41

Ovaj Rići je neverovatan troler, pogledajte šta je radio na Mečkinoj pres konferenciji

 

DFA1vK3XgAI_UrB.jpg

 

DFA1vKYW0AE5U4D.jpg

 

DFA1vKdXkAIljNc.jpg


  • 2

#117 Hertzog

Hertzog
  • Members
  • 2,572 posts

Posted 18 July 2017 - 15:53

Gospodin. Najpozitivniji lik u zadnjih xy godina
  • 0

#118 Dzoni_m

Dzoni_m
  • Members
  • 1,793 posts

Posted 18 July 2017 - 21:23

Ne znam zasto, ali mene ti likovi kao sto je Ric prilicno nerviraju. Taj njihov humor mi je izvestacen i prave od sebe cirkuzanta. Imam problem da ih cenim cak i kada su dobri. Sent from my iPhone using Tapatalk
  • 1

#119 romantik

romantik
  • Members
  • 7,759 posts

Posted 19 July 2017 - 13:01

Jos jedan katastrofalan vikend iz moje perspektive, jedini pozitivan momenat je Alonsovo P1 u Q1, a to sam nazalost propustio jer sam se ukljucio od Q2.

Prvo je Hamilton OPET prosao bez kazne, zatim Botas iz dva pokusaja nije uspeo da izvuce cist krug u Q3, a kao so na ranu dodje Vettelov krug koji je kasnio u odnosu na njega vise od  desetinke nakon dva prolaza i onda to ipak izvukao u poslednjem sektoru za svega 20 hiljaditinki, tuga golema.

U trci Kfiat OPET izbacuje Sainca, kao i u Azerbejdzanu, vreme je za sut kartu.

Svi kad brane poziciju lagano idu van staze, sto i ne cudi kad je svuda asfalt, dok se to ne prekopa vise nema pravog trkanja i onda da sve zacini katastrofa Ferarija s gumama na kraju.

Bilo ne ponovilo se, al nazalost sve govori da ce se ovakve stvari cesto desavati :(


  • 0

#120 /13/Ален Шмит/

/13/Ален Шмит/
  • Members
  • 4,593 posts

Posted 19 July 2017 - 13:44



Ovaj Rići je neverovatan troler, pogledajte šta je radio na Mečkinoj pres konferenciji

 

DFA1vK3XgAI_UrB.jpg

 

 

Pronašao sam video i uploadao na Jutub 

 

 

:lol+:


  • 0