Jump to content

Photo
- - - - -

Fantasy Football - 2017

• Please log in to reply
268 replies to this topic

#256 L' Imperatore

L' Imperatore
  • Members
  • 3,046 posts

Posted 16 October 2017 - 12:03

Koga startovati,Smitha ili Mariotu,koji igra protiv uzasnog Indy-a?

Dilema

Nije taj Indy ni toliko užasan koliko ljudi misle. Ima i gorih.

U najavi imamo jedan epski finiš u MNF. "Ubice bez haubice" vs. "Underdogs".  Četvrt poena razlike...jedan ima Demarka a drugi Dilejnija.

Trkaci su mi bas bili fantasticni ovo kolo, ali kako stvari stoje opet cu izgubiti zbog defanzivnog TD protivnicke odbrane, samo bar im ovog puta to nije bacio moj QB. Ja bih rekao da su sanse 75:25 u korist autsajdera, jedini nacin da ovo dobijem je da Dilejni uhvati TD i da ga istovremeno Demarko ne istrci, ne bas realna opcija protiv Indijane.

Može lako Henri tamo da bude hot hand .

U pravu je Boki. Murraya več neko vreme muči povreda zadnje lože i jednostavno nije pravi. Henry se nameče u poslednje vreme sasvim moguče je da uskoro preuzme lead back ulogu. Da ne pričamo o tome da je Walker uvek opasan za nekih 50 yardi i TD. 

Ja sam opet Wentza ostavio na klupi i na toj odluki izgubio desetak poena. Ali sma zato imao sreče sa odbranom. Seattle mi ima bye. Ja preko waivera tražio Baltimore, nisam dobijo i uzmem onda Chicago  :D

• 0

#257 Skyglider

Skyglider
  • Members
  • 8,076 posts

Posted 16 October 2017 - 13:13

Gago izgleda da si se izvukao sad, tesko da ce Mack da odgira tako dobro nocas da nadomesti razliku.

Izdala odbrana Denvera koja primila 23 poena od raspalih Giantsa  :twak:

Edited by Skyglider, 16 October 2017 - 13:13.

• 0

#258 Popokatapetl

Popokatapetl
  • Members
  • 54,189 posts

Posted 16 October 2017 - 13:20

Pa nije odbrana primila 23. Bio je pick six jedan, valjda se to ne računa u rezultat odbrane. Ali da su ozbiljno podbacili...jesu.

btw...Stevo, preporučujem ti da i dalje držiš AP na klupi, nema šanse da ponovi ovakvo izdanje, dok Elington može biti samo bolji  -_-

• 0

#259 Skyglider

Skyglider
  • Members
  • 8,076 posts

Posted 16 October 2017 - 13:21

Nisam znao za taj pick six, ali i pored toga primili mnogo vise poena od Giantsa nego sto su trebali. 

• 0

#260 Ill Ray

Ill Ray
  • Members
  • 5,568 posts

Posted 16 October 2017 - 13:47

Giantsi me single-handedly izbacili iz Survivala :D

• 0

#261 GAGA.

GAGA.
  • Members
  • 16,420 posts

Posted 16 October 2017 - 14:56

Gago izgleda da si se izvukao sad, tesko da ce Mack da odgira tako dobro nocas da nadomesti razliku.

Izdala odbrana Denvera koja primila 23 poena od raspalih Giantsa  :twak:

Sve ce to stici na naplatu u sledecim kolima :ajme:

Edited by GAGA., 16 October 2017 - 15:03.

• 0

#262 romantik

romantik
  • Members
  • 6,841 posts

Posted 17 October 2017 - 07:36

Cestitke Imperatoru, kao sto sam i rekao, nocas su sve sanse bile ne tvojoj strani.

E nakon ova dva neplanirana poraza sad mi je plejof opasno ugrozen, bice nervoze do kraja sezone.

• 1

#263 Lineker

Lineker
  • Members
  • 2,014 posts

Posted 17 October 2017 - 07:53

Čestitke protivniku. Meni kicker sa najviše poena, sezona je pravi haos koliko malo poena skupljam.

• 0

#264 Popokatapetl

Popokatapetl
  • Members
  • 54,189 posts

Posted 17 October 2017 - 08:02

3-3 skor nakon šest kola. S obzirom na količinu skupljenih poena moralo je to bolje. Sada idu tri teška kola  sa nagomilanim  bye-vima i povredama. Biću zadovoljan sa jednom pobedom iz ta tri meča.

Edited by Popokatapetl, 17 October 2017 - 08:23.

• 0

#265 steva8lfc

steva8lfc
  • Members
  • 19,773 posts

Posted 18 October 2017 - 09:25

Stevo, primi cestitke sa zakasnjenjem za proslonedeljnu pobedu. Nisu se ni tvoji proslavili, ali ova moja ekipa je u teskom kanalu.

hvala, hvala... te tesne utakmice do 80 poena uvek su bile moje teren gde se najbolje snalazim. :D

btw...Stevo, preporučujem ti da i dalje držiš AP na klupi, nema šanse da ponovi ovakvo izdanje, dok Elington može biti samo bolji  -_-

seems legit :D

pa kad sam igrao protiv onog seronje... nije ni cudo :-1: da sam ih zamenio u startnoj postavi cenim da bi i njihov ucinak onda bio drugaciji <_<

• 0

#266 Popokatapetl

Popokatapetl
  • Members
  • 54,189 posts

Posted 18 October 2017 - 09:34

Vidim lepa tuča oko Darkwe. 51 kredita za njega je previše. Ja i ovo 15  što sam ponudio bio sam siguran da sam ga precenio.

• 1

#267 5yue8haogaoqi

5yue8haogaoqi
  • Members
  • 24,628 posts

Posted 18 October 2017 - 13:06

seems legit :D

pa kad sam igrao protiv onog seronje... nije ni cudo :-1: da sam ih zamenio u startnoj postavi cenim da bi i njihov ucinak onda bio drugaciji <_<

hvala na cestitkama. bilo neizvesno kao i uvek.

sta se bunis, jos sam ti poklonio tight enda da nemas tamo rupu.

• 0

#268 San Epifanio

San Epifanio
  • Members
  • 2,750 posts

Posted 19 October 2017 - 09:16

Vidim lepa tuča oko Darkwe. 51 kredita za njega je previše. Ja i ovo 15  što sam ponudio bio sam siguran da sam ga precenio.

Mogao je svako od nas da ga uzme i besplatno par dana ranije. Vec je pokazivao znake zivota i prosle nedelje. Sto dovoljno govori o tome koliko poverenja imamo u njegove sposobnosti i da li je preplacen. Medjutim, lici da ce biti vodeci trkac svoje ekipe, kakva god da je sto je meni dovoljan razlog da ispraznim sef. U ovoj mojoj ekipi bez glave i repa ce biti vise nego dobrodosao.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока

• 0

#269 Popokatapetl

Popokatapetl
  • Members
  • 54,189 posts

Posted 19 October 2017 - 09:35

Ma jasno je to meni. RB-ovi u fantasy-ju su "seller's market"...kad se nešto da ugrabiti ne pitaš za cenu. Više onako naglas razmišljam kako smo došli dotle da se tučemo za Darkwu, iz ugla navijača NYG.

• 0