Jump to content

Photo
- - - - -

FK Crvena Zvezda 2017/2018

• Please log in to reply
4647 replies to this topic

#4636 Giacomo Casanova

Giacomo Casanova
  • Members
  • 5,856 posts

Posted Today, 18:41

Ja bi ih pustio da plesu u revansu ... iza njih Kanga, Donald i Jovicic :) 

• 0

#4637 Dropkick Murphys

Dropkick Murphys
  • Members
  • 6,997 posts

Posted Today, 18:52

Kakav Terza?!

Prozivka zbog Covica ;)
  • 0

#4638 mister-no

mister-no
  • Members
  • 3,669 posts

Posted Today, 19:01

Kakav Terza?!
Prozivka zbog Covica ;)

Ma znam ali nidje veze kao i obično.
  • 0

#4639 Born Ready

Born Ready
  • Members
  • 4,939 posts

Posted Today, 19:04

Kako ide prodaja karata?

• 0

#4640 Dropkick Murphys

Dropkick Murphys
  • Members
  • 6,997 posts

Posted Today, 19:21

Kako ide prodaja karata?

Znaće se više do četvrtka.

• 2

#4641 L.Sprewell

L.Sprewell
  • Members
  • 6,901 posts

Posted Today, 19:23

Kako ide prodaja karata?

Bice nasih veceras.

• 9

#4642 DANIEL DRAVOT

DANIEL DRAVOT
  • Members
  • 16,104 posts

Posted Today, 19:25

Ma znam ali nidje veze kao i obično.

:lol+:

• 0

#4643 Jesper

Jesper
  • Members
  • 3,590 posts

Posted Today, 21:51

Moramo mnogo pametnije i taktciki zrelije odigrati od komšija. Odbrana nam je skuplja kao i njima, a i vezni red je znao izgubiti dosta lopti, bojim se da se to ne smije dešavati. Komšije izgorjele,mi se moramo bolje psihicki spremiti.
  • 0

#4644 DEJAN.CZV

DEJAN.CZV
  • Members
  • 2,937 posts

Posted Today, 22:39

Nije Sparta jaca od Olimpijakosa. Mi imamo vece sanse. Da li je dovoljno, videcemo... ali ja verujem. Imam neko poverenje u Milojevica. Sna lepo da postavi ekipu, igramo jednostavnije i brze. U cetvrtak samo jako i borbeno.

Partizan se opekao i zbog prevelike pobede u prvenstvu protiv slabog protivnika. Stvorili su utisak da su jaci nego sto jesu. Mi cemo ipak opreznije protiv Ceha. Necemo se toliko otvoriti
  • 0

#4645 ZvezdaIznadSvega

ZvezdaIznadSvega
  • Members
  • 13,157 posts

Posted Today, 22:53

Na prste mogu da se nabroje ekipe u Evropi koje imaju taj kvalitet "da se otvore" i da imaju rezultat...odavno je proslo vreme fudbala kad si mogao da igras leprsavo i imas sjajne rezultate...Taktika i samo taktika...

Edited by ZvezdaIznadSvega, Today, 22:53.

• 0

#4646 helmet

helmet
  • Members
  • 2,588 posts

Posted Today, 23:14

Nije Sparta jaca od Olimpijakosa. Mi imamo vece sanse. Da li je dovoljno, videcemo... ali ja verujem. Imam neko poverenje u Milojevica. Sna lepo da postavi ekipu, igramo jednostavnije i brze. U cetvrtak samo jako i borbeno.

Partizan se opekao i zbog prevelike pobede u prvenstvu protiv slabog protivnika. Stvorili su utisak da su jaci nego sto jesu. Mi cemo ipak opreznije protiv Ceha. Necemo se toliko otvoriti

MI svake godine igramo sve "opreznije" i "opreznije", i svake godine ispadamo od sve slabijih ekipa. Partizan je krnuo hrabro i na tome im svaka cast, ove godine nisu uspeli, ali je bilo godina kada jesu. Dok mi, sta smo dobili sa tom nasom opreznoscu, jedan veliku kitu.

Da bi prosao jaceg od sebe moras mu pokazati zube i to nema veze sa postavkom igre, moras da pokazes zelju da das gol a ne samo sacuvas svoj. Da li imamo vece sanse ne znam jer nisam gledao SPartu niti su imali takmicarskih utakmica, to je ekipa koja je po imenima u rangu Olimpijakosa, da bi ih dobili moramo da odigramo agresivno i da ih pobedimona marakani, svaka pobeda nam je odlican rezultat, pa donekle i rezultat 0:0, ali neki nereseni ishod sa primljenim golom je skoro pa zavrsetak evropskog puta za nas.

Ne sumnjam da ce Milojevic postaviti defanzivnu postavku, sa Donaldom i Jovicicem, ok to je ocekivano i oba igraca su trenutno bitna za tim ,ali mislim da mora da rizikuje sa krilima i da stavi malog Adzica koji je pokazao ad ume da iskreira i za sebe i za druge, bojim se a ce on po inerciji tu staviti Rikardinja koji ce biti beskoristan. Verovatno cemo igrati sa Boacijem u napadu. Ja bih rizikovao i stavio Jovicica usamljenog, a umesto Donalda Pesica, cini mi se da samo uz neku ofanzivnu igru i na neko ludilo domaceg terena mozemo da ih dobijemo. Ako krenemo oprezno, imam utisak da cemo primiti neki bezvezan gol, a znajuci kvalitet nase odbrane to je poprilicno realan scenario.

Bas sam znatizeljan da vidim kako ce Milojevic postaviti taktiku, krenuo je odlicno, samo ad nastavi i istraje u svojim  zamislima i da ga ne sputa kvalitet protivnika jer on treba da krene od toga da mi u ovom dvomecu nemamo sta da izgubimo, mozemo samo da dobijemo.

• 0

#4647 Константин

Константин
  • Members
  • 1,092 posts

Posted Today, 23:18

А на колико прста се може пребројати када нам је батађоризам дао резултат и пм...

Није нико рекао да треба играти без тактике нападачки, али екипа која не игра фудбал нема шансе да се развија даље!

Читам будале пореде Дулета и Вујадина у свијетлу меча Звезда Бањик. Па довољно је погледати на YT и видјети како је звезда играла фудбал, како креће напад, ко све учествује у истом и са колико играча у 16 га завршавамо...

• 1

#4648 Hideo

Hideo
  • Members
  • 7,446 posts

Posted Today, 23:18

U istoj smo situaciji :  I Sparta i Oly imaju bolje timove  i kvalitetnije igrace, ali ovo im je 1 zvanicna utakmica a mi smo vec imali 5 tako da bi trebali biti uigraniji

• 0