Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

FK Crvena Zvezda 2017/2018


  • This topic is locked This topic is locked
20899 replies to this topic

#20896 Alfred J. Kwak

Alfred J. Kwak
  • Members
  • 4,233 posts

Posted 29 May 2018 - 23:26

Jovicic se prosle godine uklopio posle 15 minuta.
  • 0

#20897 tsva

tsva
  • Members
  • 9,156 posts

Posted 29 May 2018 - 23:27

Donald i Kanga su u ovo vreme prosle godine terani iz kluba. Bio sam mozda i jedini koji je tvrdio da treba da ostanu, verujuci da ce obojicu evropa da motivise, posebno sam to pisao za Kangu.

 

sigurno nisi bio jedini


  • 0

#20898 Transmetropolitan

Transmetropolitan
  • Banned
  • 2,033 posts

Posted 30 May 2018 - 00:56

Cim su postavili Mrkelu na mestu pajaca i cim je bilo jasno da se trener nece previse mesati u svoj posao, znalo se fa ce da proguraju svog Fujadina.

Znaci produzili Noja imaju onog debelog od 350 tisuca i sad dovode Rodica. Trener se bas pita

Trener je bas onakav kakav treba terzicu da gura mafijaske isprdke. U svoj posao se ne mesa. A sumnjam da ista zna.

Zasijace Panjkov punim sjajem. Trener i onako igra na gol manje. Sta ce mu spic.
Dovode se polovni i polupolovni povratnici koji da ista vrede ikada ne bi ni dolazili nazad i neki stranci iz liga gorih nego nasa. Trener poznat po igri na gol manje koji nikada nije vodio klub koji iz kolo u kolo igra protiv parkiranog autobusa. Ekipe su mu efikasne kao Zlatko Vujovic. Bice negledljivo bez spica sa Srnicem napred. I 3 do 5 zadnjih bezveznibarem cemo imati novo drvo da se mozemo sprdati posto dosta drvne gradje ostaje
​trener piksla u stilu svako drvo scome panju ide

ajte molim vas, da vas tzv trener iznenadjuje sto ce biti negledljivo i sto ce mu igrati ispusene mustikle tipa drva Stojkovica itd... To mu je sve u CV. Treba samo procitati.

 

Stojković
Ako ce nas pojacati nek predje u Partizan. Inace je njihovo pojacanje. 
Jasno je kako ce sve da se zavrsi jer je muceni petko mnogostruko bolji od ovog mafijaskog igraca. Dovodimo raspale igrace iz odbrane kojoj je Grofova Zvezda dala 7 komada. Taj ce bas da nas pojaca.

Od drveta Stojkovica se nikad nista nece moci napraviti osim neki namestaj ili cepanice za potpalu.

ne zna taj nista. Za njega je Stevica Reljic Kafu
mnogo moras da ne znas o nogometu da i pomislis da tim sa Stojkovicem, Srnicem, Nojem, Milicem, Fujadinom i 2 zadnja vezna koja se transformisu i u 3 zadnja vezna moze da bude gledljiv.

 

Jovičić
Jovicic je jos jedan zadnji bezvezni. Pecat trenera. Sjebace i Pizonovu koncepciju sa 3 zadnja vezna. Bice negledljiv nogomet na Rajku iduce sezone.

Za njega je Guma Bogdanovic Maradona. Da ga hoce u Rusiji ne bi se on ni vracao jer je odave i pobegao. Ni zadnjeg bezveznog ne znamo vise da napravimo.

 
Gobeljić
Cenim da ce Gobeljic uskoro na pozajmicu posto su se pare oprale

 

 

 

 

Bravura za bravurom, ovo zaista treba umeti   :lol+:

 


Edited by Transmetropolitan, 30 May 2018 - 01:00.

  • 6

#20899 Alfred J. Kwak

Alfred J. Kwak
  • Members
  • 4,233 posts

Posted 30 May 2018 - 01:13

Nisu ni drugi upisi u to vreme bilo mnogo drugaciji. Svi smo bili jako razocarani gubitkom titule. Pred Spartu se pisalo kao da igramo sa Realom. A ja sam verovao u prolaz. To i nije neki znak jer ja uvek verujem, a onda nekad mora i da upali 😁

Edited by Alfred J. Kwak, 30 May 2018 - 01:13.

  • 0

#20900 He - Man

He - Man
  • Members
  • 6,589 posts

Posted 30 May 2018 - 08:05

Poslednji pravi razbijac 

 

Poslednja zvezda prelaznog roka

 


Nikad pretocen talenat u kvalitet. Posle Perice sigurno najveci veciti talenat

 

http://www.youtube.com/watch?v=XpJR6laNjeA


Edited by He - Man, 30 May 2018 - 08:05.

  • 1