Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

FK Crvena Zvezda 2017/2018


  • This topic is locked This topic is locked
20899 replies to this topic

#18466 Ikac

Ikac
  • Members
  • 2,242 posts

Posted 20 March 2018 - 01:21

Super vijest, kakav komentar Donalda, to je brat.

Hvala sreći da nije ništa previše ozbiljno i što je na redu reprezentativna pauza.

 

 

Iz utakmice u utakmicu vidi se sve više koliko ove sezone znače Donald i LeTalek. Jovičić je ok, ali Donald je još uvek bolji igrač, pogotovo napred, jednostavno korisniji je u ligi. U grupi LE on i Krstičić su držali sredinu terena i uz odbranu bili najvažniji za prolaz. A LeTalek je čovek preokrenuo sebi karijeru, mislim da može da nabode ugovor u ligi 5. Samo u ova poslednja 2 meča izbacio je 2 puta loptu iz gola.

 

Ako nas napuste obojica (što je verovatno mada se nadam ostanku Donalda), videćemo kako će uprava to da nadoknadi (verovatno loše). Uz to moraju da isprave sranje koje su napravili u januaru. Za početak je neophodno da Babić podigne formu, taman je dostaigao zimus određen nivo, hteo da ostane i ispunila mu se želja, vreme je da postane štoper kakav je već mogao da bude.


  • 1

#18467 tsva

tsva
  • Members
  • 9,156 posts

Posted 20 March 2018 - 01:31

nadoknadice kao sto su Kangu i Bocka nadoknadili. Igrace Racic i Babic


  • 2

#18468 Shunsuke Nakamura

Shunsuke Nakamura
  • Members
  • 5,761 posts

Posted 20 March 2018 - 02:21

Hvala sreći da nije ništa previše ozbiljno i što je na redu reprezentativna pauza.


Iz utakmice u utakmicu vidi se sve više koliko ove sezone znače Donald i LeTalek. Jovičić je ok, ali Donald je još uvek bolji igrač, pogotovo napred, jednostavno korisniji je u ligi. U grupi LE on i Krstičić su držali sredinu terena i uz odbranu bili najvažniji za prolaz. A LeTalek je čovek preokrenuo sebi karijeru, mislim da može da nabode ugovor u ligi 5. Samo u ova poslednja 2 meča izbacio je 2 puta loptu iz gola.

Ako nas napuste obojica (što je verovatno mada se nadam ostanku Donalda), videćemo kako će uprava to da nadoknadi (verovatno loše). Uz to moraju da isprave sranje koje su napravili u januaru. Za početak je neophodno da Babić podigne formu, taman je dostaigao zimus određen nivo, hteo da ostane i ispunila mu se želja, vreme je da postane štoper kakav je već mogao da bude.

Donald je dobar igrac za nas i trebace nam pojacanje obavezno ako ode, ali mislim da ce mnogo teze biti naci zamjenu za Le Taleka.
Znamo koliko smo se u proslosti mucili sa stoperima i koliko igraca je promijenjeno na toj poziciji dok konacno nijesmo dobili dobitnu kombibaciju sa Le Talekom i Savicem.
Ima sigurno mnogo zasluge za to kako nam je izgledala odbrana do Milojevica, ali ne moze ni on sa slabijim igracima da stvori dobru odbranu.
Zato mislim da ce Le Taleka biti pretesko nadoknaditi. Babic dobija sansu, ali igra uzasno, to je realna ocjena njegove igre. Veoma je spor i ima losu anticipaciju za stopera. Svaki mec imaa po neki promasen klizeci i to u vrlo opasnim zonama. Mnogo kasni sa reakcijama. Nego on je i mlad, moze bolje svakako. U prvi dio sezone je imao dobrih partija.

Edited by Shunsuke Nakamura, 20 March 2018 - 02:23.

  • 1

#18469 tsva

tsva
  • Members
  • 9,156 posts

Posted 20 March 2018 - 02:23

Imao je Frimpong boljih pa ga niko ne pominje.


  • 3

#18470 Shunsuke Nakamura

Shunsuke Nakamura
  • Members
  • 5,761 posts

Posted 20 March 2018 - 02:27

Imao je Frimpong boljih pa ga niko ne pominje.

Apsolutno se slazem, mene je Frimpong sasvim korektan igrac.
Sjecam se onog prvog derbija kad je dosao, jos je Grof bio trener, Frimpong je bio najbolji nas igrac.
Ove sezone je protiv Krasnodara odigrao izvrstan mec.
On je kompatibilniji sa Savicem mnogo vise nego sto je Babic.

Edited by Shunsuke Nakamura, 20 March 2018 - 02:27.

  • 0

#18471 Knipex®

Knipex®
  • Members
  • 6,408 posts

Posted 20 March 2018 - 10:19

Borjan preskace gostovanje u Lucanima zbog 4 zuta kartona. Ja se ne secam da sam ikad video golmana da dobija toliko zutih kartona. Ako se ne varam ovo mu je drugi put da pauzira.


  • 0

#18472 slavkoni

slavkoni
  • Members
  • 745 posts

Posted 20 March 2018 - 10:56

I ja razmisljao tome,kad je u Sapcu dobio zuti,ucinilo mi se da ima jedno 12 zutih dosad.
On je mnogo kartona dobio zbog odugovlacenja i kradje vremena,a i temperamentan je prilicno,tako da ne iznenadjuje broj kartona.
Sve u svemu,nas najbolji gosa posle Disljenkovica,po mom misljenju.
Valjda ce Supic uspeti da se izbori u neugodnim Lucanima.
  • 0

#18473 K.Dot

K.Dot
  • Members
  • 2,360 posts

Posted 20 March 2018 - 11:19

I ja razmisljao tome,kad je u Sapcu dobio zuti,ucinilo mi se da ima jedno 12 zutih dosad.
On je mnogo kartona dobio zbog odugovlacenja i kradje vremena,a i temperamentan je prilicno,tako da ne iznenadjuje broj kartona.
Sve u svemu,nas najbolji gosa posle Disljenkovica,po mom misljenju.
Valjda ce Supic uspeti da se izbori u neugodnim Lucanima.

Dobar je bio Disljenkovic ali po meni je Vlada Stojković najbolji naš golman. Mada i Borjan je tu negde u rangu sa njim. Kad bolje razmislim baš često izbacimo dobrog golmana. Mogli bismo malo nekog kreativnog veznjaka za promenu.
  • 1

#18474 pavijan

pavijan
  • Members
  • 5,341 posts

Posted 20 March 2018 - 11:28

WTF Vlada  Stojkovic?


  • 0

#18475 K.Dot

K.Dot
  • Members
  • 2,360 posts

Posted 20 March 2018 - 11:33

WTF Vlada  Stojkovic?

Vladimir, Vlada mu je nadimak valjda.
  • 0

#18476 raven11

raven11
  • Members
  • 453 posts

Posted 20 March 2018 - 11:47

Od golmana od 1992. pa do sadasnjosti meni je Borjan tu odmah iza Milojevica i Jevrica.
  • 0

#18477 profaarmor

profaarmor
  • Members
  • 4,025 posts

Posted 20 March 2018 - 11:59

Ajde napisite koji mu je nadimak ako smete :)


  • 0

#18478 pavijan

pavijan
  • Members
  • 5,341 posts

Posted 20 March 2018 - 12:04

1. kocic, disljenkovic

....................

borjan, jevric, simeunovic 

miloje nikad nije potvrdio ogroman talenat. legendarni su njegovi kiksevi u derbijima. rajkovic je kratko branio.

o randjelovicu, pavlovicu, stamenkovicu, bajkovicu ne vredi trositi reci


  • 0

#18479 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 20 March 2018 - 12:38

1. kocic, disljenkovic

....................

borjan, jevric, simeunovic 

miloje nikad nije potvrdio ogroman talenat. legendarni su njegovi kiksevi u derbijima. rajkovic je kratko branio.

o randjelovicu, pavlovicu, stamenkovicu, bajkovicu ne vredi trositi reci

Milan Simeunović? On se baš i nije nešto naigrao.


Edited by DonJuan, 20 March 2018 - 12:39.

  • 0

#18480 pavijan

pavijan
  • Members
  • 5,341 posts

Posted 20 March 2018 - 12:43

djavo simeunovic. branio 92-94 paralelno sa milojem. poznat po branjenju penala. finale kupa 1993.


  • 0