Jump to content

Photo
* * * * * 1 votes

FK Crvena Zvezda 2017/2018

• Please log in to reply
17178 replies to this topic

#17176 medakjerkovic

medakjerkovic
  • Members
  • 1,569 posts

Posted Today, 01:24

@ČIĆ... Ovo za Pesica se slazem,da se za te pare ne moze dovesti Ibra. Da je Pesic igrao drugu ligu,to bi sig bilo manje para.Tih 750k racunaj da je igrao prve dve sezone startnu u prvoj Francuskoj ligi,a i prodao se iz Tuluza,a ne iz Surdulice.

Nismo bas prošli sa njim kao komsije sa Sumom.

Na leto dovesti pleya i napadaca (za prvih 11 i to je to)

Rade Krunic je interesantan igrac,a treba pokusati ponovo sa Ivanicem...

Ovo za Boacija da nas je us**lo,slazem se,ali nije prvi put.

Ko je očekivao od Vijeire,onakve partije..Mozemo sigurno da ponovo proberemo tako nekog igraca,ali ima mng faktora da bi se sve to poklopilo
  • 0

#17177 tsva

tsva
  • Members
  • 8,085 posts

Posted Today, 01:47

Sta ste se uhvatili za tih Pesicevih 750K, kao da je bacen novac, a decko ce otici iz Zvezde za veci novac. Ne moze se dovesti za te pare Ibrahimovic, to je sto je. Napadaci kao sto je Boaci se tesko nalaze za nase uslove, nas je usralo sad i ko zna kad sl. put.

Uhvatili smo se za Pesica i sve oko njega jer je balvan i prevara igrac sto se video odmah jos letos na prvom derbiju. Tebi je problem jer sad vise ne mozes da prodaje suplju kako on nesto zna i zato sto sad ako i da 3 komada Surdulici nece znaciti apsolutno nista. Decko nas je svojim znanjem™ izbacio iz evropskih takmicenja. Uz to ni na derbijima nije napravio nista a i Backa mu je problem. Ono sinoc bi i Sikira zakicao kao na derbiju. Sve u svemu ono sinoc mu je obelezilo karijeru kako preskakanje Mrkeli itd...

• 0

#17178 Alfred J. Kwak

Alfred J. Kwak
  • Members
  • 3,411 posts

Posted Today, 02:20

Dolazak Pesica je bio dobar potez. Isplatio se u potpunosti golovima u ligi i golom u Krasnom.

Protiv Cska je igrao zbog povrede Boacija i jer je Milojevic imao losu procenu. Nije njegova krivica. Da nema potreban kvalitet, jasno je, ali je i jasno da mi ne mozemo imati na klupi igraca koji pravi razliku.

Tek se sad vidi koliko je bilo smesno kad su forumasi pricali posle Krasnog da Pesic moze da bude prvi spic. Ispalo je da ga tsva i ja mrzimo. Ja ga ne mrzim sigurno i meni momak ne smeta.
  • 0

#17179 tsva

tsva
  • Members
  • 8,085 posts

Posted Today, 02:47

meni samo smeta kad igra

• 0