Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

FK Crvena Zvezda 2017/2018


  • This topic is locked This topic is locked
20899 replies to this topic

#17146 Pero_Cameron

Pero_Cameron
  • Members
  • 4,531 posts

Posted 22 February 2018 - 21:13

Ovaj Krmenčikov gol me podseca na tu sansu Bena, tj. tako je trebalo da se sutira


  • 0

#17147 Baros

Baros
  • Members
  • 10,602 posts

Posted 22 February 2018 - 21:13

Nema puno spiceva koji znaju da daju gol iz Pesiceve situacije. Ona je samo u teoriji laka.

 
Mesec dana za glupost godine.


  • 0

#17148 F@tZadd

F@tZadd
  • Members
  • 17,083 posts

Posted 22 February 2018 - 21:15

Nema puno spiceva koji znaju da daju gol iz Pesiceve situacije. Ona je samo u teoriji laka.


Ja sam po zavrsetku utakmice milion puta vrteo gif sanse ... i ostajem pri stavu da je Pesic ima i vise nego dovoljno vremena da napravi korak i idealno se postavi .Nejasno mi je zbog cega je rano poceo da 'uklizava' ..

@Taliesin ... naravno .

Niko juce nije napisao kako je CSKA skoro pa idealno odigrao u fazi odbranu .Gde su se njihovi igraci odlicno kretali ,markirali nase odmah po upucenom pasu (ne verujem da su nasi igraci jednom primili loptu a da nisu imali igraca "na ledjima" )

Utakmica je bukvalno,takticki, imala izgled šahovske partije.
  • 0

#17149 Pero_Cameron

Pero_Cameron
  • Members
  • 4,531 posts

Posted 22 February 2018 - 21:16

Kwak=Pesic :lol+:
  • 0

#17150 YUNG GOD

YUNG GOD
  • Members
  • 23,654 posts

Posted 22 February 2018 - 21:17

 
Mesec dana za glupost godine.

Nadam se da nije sala

 

 

:D


  • 0

#17151 Martin Mystere

Martin Mystere
  • Members
  • 10,335 posts

Posted 22 February 2018 - 21:18

Ne znam da li mi je večeras lakše zbog toga što smo za razliku od nekih odigrali hrabro i u revanšu i stvorili par stopostotnih šansi i uprkos tome ispali ili mi je zbog toga tek sad teže. Bar smo, za razliku od "lokomotive srpskog fudbala" pokazali da i sa velikim evropskim timovima može da se odigra ravnopravno, pa čak i da se stvore veće šanse...

Edited by Martin Mystere, 22 February 2018 - 21:21.

  • 0

#17152 Alfred J. Kwak

Alfred J. Kwak
  • Members
  • 4,233 posts

Posted 22 February 2018 - 21:19

Ja i dalje tvrdim da ne moze svako ono da da. Pesic ne zna da proceni visoke lopte. Bukvalno dok je letela lopta nisam imao nikakav osecaj da moze biti gol.
  • 0

#17153 Константин

Константин
  • Members
  • 1,799 posts

Posted 22 February 2018 - 21:25

na leto je kasno za kvalifikacije

 

mi da letos nismo imali vec gotovo jezgro, ni bi videli evropu

 

lakse je zameniti golmana nego napadaca

 

plus sto ce dolasci zavisiti odlazaka jer ce kintu od Bocka da potrose u 5 dana. Znaci bice na prodaju i Radonjic i Krsticic i Savic i Stojkovic i ko sve jos ima godinu na ugovoru i koga neko bude trazio. I Srnic je na prodaju al njega za sada niko nece.

 

sto se desetke tice ganjace Djuricica ili Ivanica ili tako nekog koji nicemu ne sluzi.

Тако је.

Све се требало завршити у овом прелазном року. И продаје и куповине. Генерално тимови са малим буџетима за евро прилике имају ризик код куповине, он рапидно расте ако купујеш играча на љето за квалификације такође на љето. Не знам коме то није јасно...


  • 0

#17154 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 22 February 2018 - 21:28

Baš bedara.
Najtužnije od svega što na kraju meča prvi utisak mi je bio "Jbg, to je bilo to, neće da se ponovi ovakva prilika još duuuuugo, dugo"

Igračima svaka čast, možda je za ozbiljniji iskorak bilo potrebno više iskustva. Ni Pešića ne bih pljuvao, momak se trudio, od stra' mu se odsekle noge, nije hteo sigurno da promaši. Na treningu će ovo u 3 od 5 situacija dati.
Ben je opasan igrač, ne baš graciozna tehnika, ali sasvim funkcionalna, i manje više smo sve stvorili preko njega.
Mogao je da da ono na kraju, ali jbg, nije da je situacija najlakša rutina.

Milojević zasluzuje posebne pohvale. Čovek sa poprilično skromnim igračima uspeva da se brani kako treba i da nas niko ne blamira. A sa mnogo jačim timovima i sa mnogo jačim odbranama smo umeli da primimo 5 komada u Evropi.
Sinoć je i Rodić bio solidno tužan, iako je jedan od boljih igrača u timu, pa je Le Talek i bio možda najbolji igrač na utakmici od igrača iz poslednje četvorke. Na stranu srce, borba i zvezdašstvo Stojkovića i Savića, oni su jednostavno skromni igrači, pogotovo Savić...

Krstičić je dobar fudbaler, ali jednostavno je mekan i ta njegova igračka prednost se prvo neutrališe protiv ozbiljnijih ekipa u tvrdim utakmicama, pritom mu ne odgovara ova uloga.


I dalje sam ubedjen da bi smo prošli da smo mogli da prenesmo fizičku spremu iz prvog dela sezone. Ako se ne račun sam start sezone, to julsko ribanje po Evropi, mislim da cele sezone tim nije bio lošije spremljen nego sada. Jednostavno duga pauza je učinila svoje. Igrači su van ritma, nemaju oštrinu fizički, neretko na presinge smo ispadali zato što neki igrač uvek nije spreman da izgura do kraja negde, a posle takvih situacija ceo tim je odgovarao time "ajde nemamo snagu za to, bolje i da ne pokušavamo"


Nadam se da grešim, ali nisam optimista povodom toga da je ovo početak neke nove, ozbiljnije ere. Milojević je tu, i to je super, pitanje je još koliko će biti i u kakvim okolnostima će raditi.


Edited by Booker Buckets, 22 February 2018 - 21:32.

  • 0

#17155 mister-no

mister-no
  • Members
  • 5,374 posts

Posted 22 February 2018 - 21:31

@fat Uplašio se golmana mislio je da će i on da krene na loptu. Taj delić sekunde je zakasnio. U principu tu se ne misli nego na loptu pa posle razmišljaj.
  • 0

#17156 taliesin

taliesin
  • Members
  • 20,379 posts

Posted 22 February 2018 - 21:32

Ovaj Krmenčikov gol me podseca na tu sansu Bena, tj. tako je trebalo da se sutira

 

Ima li negde golova i sansi iz Partizanove utakmice?


  • 0

#17157 St. Gallen

St. Gallen
  • Members
  • 97 posts

Posted 22 February 2018 - 21:33

Pesic je pre gola uradio jednu vrhunsku stvar, mozda vecina navijaca nije primetila. U guranju sa odbrambenim igracem uspeo je bez faula da ga "ugura" par metara unazad i tako izbegne ofsajd, u tom guranju je izgubio balans, uz generalno lose snalazenje u takvim situacijama, uspeo je da promasi loptu. Nije da ga branim, igrao mi je po zivcima celo vece, ali ja sam to tako video.


Edited by St. Gallen, 22 February 2018 - 21:33.

  • 0

#17158 Martin Mystere

Martin Mystere
  • Members
  • 10,335 posts

Posted 22 February 2018 - 21:37

Ima li negde golova i sansi iz Partizanove utakmice?
Možda će Pantić da prikaže Partizanove šanse - cenim da će mu to biti najkraća emisija do sada...
  • 0

#17159 Константин

Константин
  • Members
  • 1,799 posts

Posted 22 February 2018 - 21:39

Pesic je pre gola uradio jednu vrhunsku stvar, mozda vecina navijaca nije primetila. U guranju sa odbrambenim igracem uspeo je bez faula da ga "ugura" par metara unazad i tako izbegne ofsajd, u tom guranju je izgubio balans, uz generalno lose snalazenje u takvim situacijama, uspeo je da promasi loptu. Nije da ga branim, igrao mi je po zivcima celo vece, ali ja sam to tako video.

 

Ето среће да он тако добро игра без лопте (као Боаћи) јер би дошао још неки пут у шансу. На несрећу све што је могао упрскао је, и код отварања, и код повратних пасова а посебно ми је дигао живац када у ПП код оне шансе кад му Бен даје резонски у ноге он још галами како му није дао напријед (у офсајд). Још горе то и није био једини пут кад је нешто галамио...


  • 0

#17160 mister-no

mister-no
  • Members
  • 5,374 posts

Posted 22 February 2018 - 21:40


na leto je kasno za kvalifikacije
 
mi da letos nismo imali vec gotovo jezgro, ni bi videli evropu
 
lakse je zameniti golmana nego napadaca
 
plus sto ce dolasci zavisiti odlazaka jer ce kintu od Bocka da potrose u 5 dana. Znaci bice na prodaju i Radonjic i Krsticic i Savic i Stojkovic i ko sve jos ima godinu na ugovoru i koga neko bude trazio. I Srnic je na prodaju al njega za sada niko nece.
 
sto se desetke tice ganjace Djuricica ili Ivanica ili tako nekog koji nicemu ne sluzi.


Тако је.
Све се требало завршити у овом прелазном року. И продаје и куповине. Генерално тимови са малим буџетима за евро прилике имају ризик код куповине, он рапидно расте ако купујеш играча на љето за квалификације такође на љето. Не знам коме то није јасно...

Naravno. Trebalo je dovesti zamenu za Donalda, Kangu i Boaćija sad. Ostali smo tanki na sredini već sad bez Kange, a pred kvalifikacije i bez Donalda biće to još tanje. Nadam se da niko normalan ne računa tu sa Račićem. Ako je to pritisak onda bi Miloje trebalo da ih odjebe i ode.
A uigravati se pred kvalifikacije u sredini, pa još napred imamo jednu lošu i jednu još goru opciju. Loša je dovesti napadača i tako na još jednoj bitnoj poziciji ostati neuigrani i neadaptirani a druga još gora je ostati sa Pešićem.
  • 0