Jump to content

Photo
* * * * * 1 votes

FK Partizan 2017/ 2018

• Please log in to reply
5152 replies to this topic

#5146 Stefanino

Stefanino
  • Members
  • 6,390 posts

Posted Yesterday, 17:16

Ko kaze lako, neka pobedi tesko, uz ruznu defanzivu, ali neka pobedi jbt, bez potcenjivanja svakako.

Pusti YB, imas komsije tu ipred nosa, isto svi trce, svi do jednog (pusti me vise tog preskakanja da se pohvali Zvezda, nije tvoj stil, ali generalno). Ostali nemaju, cinjenica i kraj? Nema resenja za to od strane trenera, nema bicevanja na treningu, pa nema sutirajte kad se ukaze sansa, ne komplikujte, pa se onda na treningu vezba, pa ne ide, pa opet, pa zilion ponavljanja, da se svaki minut treninga iskoristi, pogotovo za stvari koje nisu dobre. Pa ne treba da ih tera da izvode prekide kao Mesi, ili pored trojice iz igre zakucaju u raslje kao Ronaldo. To su cinjenice koje se ne daju izmeniti, ali trcanje, borba, nedostatak hrabrosti...

Bold...Mislis neka ima rezultate....i za sad ih ima

Ja sam prezadovoljan rezultatima u odnosu na igru....i verujem da losije ne mozemo da igramo i da cemo biti sve bolji i bolji....

• 1

#5147 Starešina

Starešina
  • Members
  • 10,530 posts

Posted Yesterday, 17:23

Obicno se slazem sa tobom ali ovde bas ne mogu. Suma je vrhunski igrac. Osim brzine u svemu je bolji od Leonarda, Madjutim, ima neku qrcobolju i to je i razlog sto kosta 2 a ne 42 miliona i igra kod nas a ne u Celziju. 

Ja ne znam da l' je to kurcobolja ili on jednostavno sporo razmislja.

Reakcije su mu prespore...slab mu je odziv

• 0

#5148 Plikuscht

Plikuscht
  • Members
  • 13,514 posts

Posted Yesterday, 17:36

... Suma je vrhunski igrac. Osim brzine u svemu je bolji od Leonarda, Madjutim, ima neku qrcobolju i to je i razlog sto kosta 2 a ne 42 miliona i igra kod nas a ne u Celziju. Juce je covek napravio 3 poteza koje nije niko napravio u Partizanu od Cire. I to bi resilo utakmicu da je bilo malo srece. Par puta su on i Bambi napravili sjajne razmene pasova ali nemamo spica. Djuka fali 10x vise od Lea.

...

bravo. bas to.

decko ima neverovatan osecaj i lopta zna tako da ga poslusa da je to strasno. skoro svaki njegov pas je smislen, logican i tacan. da li nema snage (sitna gradja), ili je samo van kondicije, ili se jos uvek ne snalazi i cudi gde je dosao i sa kim igra ... ni ja ne znam sta je u pitanju, ali jos ne isporucuje ono sta moze.

dalje, on nije tip igrca kao leonardo - da se lozi, pravi grimase, kaci sa protivnickim igracima, inicira kontakte, ulazi u protivnickog igraca i slicno, pa deluje kao da ga boli tuki, ali ne ne verujem da je kurcobolja u pitanju vec drugaciji tip igraca/igre.

sta je problem - mora djukic da otkrije i resi nekako, jer ovako kao da imas mecku na parkingu, a vozis je do samiske po krompir i pivo.

Ja sam prezadovoljan rezultatima u odnosu na igru....i verujem da losije ne mozemo da igramo i da cemo biti sve bolji i bolji....

rezultati su krajnje dojajni kakva je igra. i to jeste srz problema - na sta nam lici igra!? za 10 dana je novembar, a ovde citam da im treba vremena da se uigraju!? jbt, pa oni su se prvi put okupili 12.06. i krenuli ubrzo na zlatibor - pre vise od cetiri meseca! naravno da su neki tada bili povredjeni, neki posle, neki su kasnije dosli ... sve to stoji, ali nista van uobicajenih promena koje vecina timova na svetu ima, pa im ne treba po pola godine da se uigraju, vec im je 4 meseca i-ha-ha dovoljno. pa mi sa foruma da se skupimo i 4 meseca provodimo po ceo dan zajedno i dva puta dnevno treniramo bi izgledali X puta bolje nakon 4 meseca, a ne profesionalni fudbaleri.

• 1

#5149 Arsenije Pesic

Arsenije Pesic
  • Members
  • 12,751 posts

Posted Yesterday, 18:00

Obicno se slazem sa tobom ali ovde bas ne mogu. Suma je vrhunski igrac. Osim brzine u svemu je bolji od Leonarda, Madjutim, ima neku qrcobolju i to je i razlog sto kosta 2 a ne 42 miliona i igra kod nas a ne u Celziju. Juce je covek napravio 3 poteza koje nije niko napravio u Partizanu od Cire. I to bi resilo utakmicu da je bilo malo srece. Par puta su on i Bambi napravili sjajne razmene pasova ali nemamo spica. Djuka fali 10x vise od Lea.
Ovde ljudi ocekuju da dovedemo novog Neimara za 2 miliona. Secam se jednog od najvecih bisera (u zestokoj konkurenciji), napisanog od forumasa koji i dalje ovde pise... kako to da Andrija ne moze a Mesi moze!??
Strpljenja, ovo je tek prva utakmica u projektovanom sastavu.
Juce su Jevtovic i Evi pokidali, sto je dovelo da su stoperi izgledali odlicno.
I ne zaboravimo, ovi momci iz Albanije su dobijali i izbacili ozbiljne ekipe... protiv nas nisu imali sansu za celu utakmicu.
Ispljuvah Djuku u besu pre neki dan i sad mi je zao.

Početak rečenice koju si citirao je glasio "što se tiče uticaja na igru i broja utakmica koje je rešio ili će rešiti...". To je ono što sam upoređivao, a ne njihovu tehniku.

Ako ih poredim, Leonardove prednosti su eksplozivnost, snaga i šut, dok je Suma prefinjeniji tehničar i veći majstor s loptom.

Ono što sam ja u tom postu poredio je kako njih dvojica koriste svoje kvalitete i kako to utiče na rezultat. Leonardo se kod nas pokazao kao rođeni pobednik i igrač koji je bezbroj puta bio u stanju da jednostavno uzme loptu i da gol, bez obzira na okolnosti. Suma se prvo privikava, pa nema dovoljno snage, pa se vraća iz povrede, pa mu ne odgovara pozicija, pa nema s kim, pa nema špica...Spisak opravdanja je postao predugačak, a vreme prolazi.
  • 1

#5150 Stefanino

Stefanino
  • Members
  • 6,390 posts

Posted Yesterday, 18:12

Sto se tice neuigranosti imamo i izjavu Tawambe, sto su vezbali na treningu nisu primenili na mecu...

a u vezi borbenosti juce je bila na nivou, nasi su se trudili da uzvrate na tucu Albanaca ali trio Jankovic,Suma,Tosic mora da se krece bolje da bi se ispunila trenerova zamisao o sitnom vezu i proboju...komplikovanjem ce biti samo prebijeni kao na zadnjem mecu....veliki kvalitet lezi u njima trojci i kad se oni posloze Partizan ce izgledati mocno.

Edited by Stefanino, Yesterday, 18:13.

• 0

#5151 Jakob Aman

Jakob Aman
  • Members
  • 9,674 posts

Posted Yesterday, 22:08

Suma u svemu bolji od Leonarda osim brzine. Od ovakvih stručnjaka baš može da zaboli glava. :ajme:

• 0

#5152 pazi,valjak gazi

pazi,valjak gazi
  • Members
  • 15,377 posts

Posted Yesterday, 23:06

Bold...Mislis neka ima rezultate....i za sad ih ima

Ne, replicirao sam na recenicu da nije lako pobediti Albance, ne znam sta ti znaci taj bold i rezultati.

Jos u nekom od prethodnih postova sam napisao da smo u igri i dalje, na svim frontovima, da je sada prekretnica. Mora nesto da se menja sa Djukicem ili bez njega, meni sasvim svejedno. Rezultati su odlicni u odnosu na igru, ali to ne moze da traje vecno, odosmo mi u aut ako ovako nastavimo. Pisalo se 3 pobede i dosta, pre Albanaca, sada ove 2 kuci i dosta...Dosta je, samo jos da pobedimo, ali sile nema uz ovakvu igru.

I nisam ja siguran da ne mozemo gore, u stvari, kao da igramo sve slabije, da nam je Atina jos uvek najbolji mec i plafon koji nismo opet dotakli.

• 0

#5153 Son_of_a_gun

Son_of_a_gun
  • Members
  • 5,543 posts

Posted Today, 06:53

Suma u svemu bolji od Leonarda osim brzine. Od ovakvih stručnjaka baš može da zaboli glava. :ajme:

Taj rad. Leonardo možda jeste bio igrač poteza, ali sam izmisli taj potez i svaki rješava utakmicu. Sumi serviraš potez na tacnu i on ga usere. A kad treba da kreira majko mila... Sad mi pade na pamet ona kontra, kakav je pas dao, kao da je centarhalf hbt.
  • 0