Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

FK Partizan 2017/ 2018


  • This topic is locked This topic is locked
9149 replies to this topic

#1 mozzer

mozzer
  • Members
  • 6,471 posts

Posted 31 May 2017 - 19:49

Posle zaista neverovatnog kraja epizode 2016/2017 koja je mnoge gledaoce i simpatizere ostavila otvorenih usta i u cudu zbog desavanja na samom kraju, ipak krecemo na narednu sezonu. Kako stoje stvari:

 

- Uzeli smo duplu krunu u potpuno neverovatnoj nadrealnoj sezoni (neverovatan obrt nakon ispadanja iz Evrope, skandala na Skupstini i izbacivanja iz Evrope), uz nezaboravan ucinak igraca i sportske struke

- Nismo stigli ni da proslavimo a nas trener Nikolic je otisao u Videoton za 2.4M za 3 godine, nesto sto je naravno moguce samo u Partizanu. Trenutno gotovo sigurni naslednik je simpaticni, solidni Ilija Stolica koji je bio pomocnik Kizi za vreme njegovog angazmana u FK-u i trener Vozdovca u prosloj sezoni

- Najavljena su produzenja ugovora za Ostojica, Vulicevica i Kljajica, a ceka se i Evertonovo najavljeno produzenje

- Onda cekamo Lea Lenija i Djuku malog...

- Ostaju par odlazaka i pojacanja, pratimo na dnevnom nivou

- Dug je receno da je 15M (zbog izgubljenog spora sa malim Ziletom) bez ovih 5M para za Milenkovica koje pocinju da stizu od Jula, tako da imamo obezbedjen budzet do kraja kvalifikacija

 

Ciljevi:

 

- Da se zadrzi i ojaca tim

- Plasman u Grupnu fazu takmicenja UEFA

- Titula

- Stabilnost u poslovanju, Stadion, Internat

- Dobar rad Sportskog sektora ali i Sportskog direktora

- Transparentnost u poslovanju, finansijama i smanjenje duga.

 

Moja licna zelja je i normalnije domace prvenstvo, ako je ikako moguce. Verujem da ce, ako bude normalnije u drzavi i fudbal biti normalniji. Videcemo.

 

Nova sezona moze da pocne.... sada.... eee-d-d-d-m-m-m-ooooo.....


  • 14

#2 darkopfc

darkopfc
  • Members
  • 5,453 posts

Posted 31 May 2017 - 20:11

hvala Marko!

nasa borba se nastavlja!
  • 4

#3 bounty hunter

bounty hunter
  • Members
  • 8,298 posts

Posted 31 May 2017 - 21:08

Marku i momcima hvala za istorijsku sezonu i jednu od najlepših sportskih priča ikada...

 

 

... a za ovu opet isto - samo dostojanstveno, ponovo pokazati revolt duha, gađenje i prezir prema zlu oko nas, časno kao i uvek, partizanski...

 

 

 

 

xYfqlAO.jpg?1


  • 8

#4 pierre van hooijdonk

pierre van hooijdonk
  • Banned
  • 9,326 posts

Posted 31 May 2017 - 21:35

Stolica, loodnica, 2003 - 2010 - 2017, mozzi kao otvarac teme... mirise li jos nekome liga sampiona ?!

 

Ja verujem! 

Napred Partizan!


  • 6

#5 Son_of_a_gun

Son_of_a_gun
  • Members
  • 7,203 posts

Posted 31 May 2017 - 21:43

Čovjek doživi mnogo malih smrti prije one prave a ja sam danas jednu doživio. Bukvalno me ne bi diglo ni da je sve istina što gazda Ćoki kuka po medijima. Sutra ćemo o fudbalu.
  • 4

#6 DaVolimCrnoBele...

DaVolimCrnoBele...
  • Members
  • 43 posts

Posted 31 May 2017 - 21:50

Neka nam je srećna nova sezona!
  • 3

#7 GreeNEnvY17

GreeNEnvY17
  • Members
  • 1,028 posts

Posted 31 May 2017 - 21:57

Hvala Mare za sve, za ovu sjajnu sezonu i nek je sa srecom. Zasluzio si da uzmes lovu. :)

 

Verujem da je klasicna patkometrija nasih novina, ali da li postoji sansa oko Stanojevica? Morali bi dobru lovu da pljunu za njega, dok su ove druge opcije dosta jeftinije. Iskreno mi se Stolica ne svidja previse, ali dobro, sta je tu je. Samo nek dodje neko ko ce forsirati neki gledljiv i ako moze naravno efikasan fudbal. Da ne bude nesto ne daj Boze kao pod Goranom Stevanovicem onomad.


  • 3

#8 bounty hunter

bounty hunter
  • Members
  • 8,298 posts

Posted 31 May 2017 - 23:46

 

 

Pitanje svih pitanja posle odgledanih 49:35 ove fenomenalne završne ovosezonske emisije glasi: da li se brat Pantara farba?


  • 3

#9 Kad ja podjoh

Kad ja podjoh
  • Members
  • 20,122 posts

Posted 31 May 2017 - 23:51

Moram priznati da nisam očekivao ovakav šok među navijačima nakon Markovog odlaska. Ljudi su generalno baš iznenađeni.

Mene ovo nije toliko iznenadilo jer je on na sličan način i došao u Partizan. Dosao je na leto u Vosu, izbacio Bursu, u Kupu izbacio Zvezdu u Beogradu, u prvenstvu pobedio nas. Sasvim dobra polusezona, imao je važeći ugovor... A onda je, kad je dobio ponudu da dođe kod nas, samo saopstio da daje ostavku.

Jednostavno, Vojvodina mu je bila odskočna daska, kao što je i sada Partizan.

Kad je bio spreman da ovo uradi da bi došao kod nas, ne treba da čudi što je to bio spreman da uradi i da bi otišao od nas.
  • 1

#10 darkopfc

darkopfc
  • Members
  • 5,453 posts

Posted 01 June 2017 - 06:31

udarili su nam na svlačionicu. ok, to je bilo očekivano.

 

ali nisu računali na to, kada se prebrojimo na početku priprema, da ćemo se skupiti više nego ikada i krenuti u novu borbu sa motivacijom većom nego ikada. e tu su se baš zajebali.

 

ne kažu džabe da je Partizan kao opruga...

 

živeo veliki Partizan!


  • 11

#11 Milenko Barkley

Milenko Barkley
  • Members
  • 5,470 posts

Posted 01 June 2017 - 07:35

@mozzer, lep uvod. :) Trebaće nam malo tvog šašavog pozitivizma ove sezone. Neka nam je sa srećom.


  • 3

#12 darkopfc

darkopfc
  • Members
  • 5,453 posts

Posted 01 June 2017 - 07:50

uh... Ilija Stolica.... pa to bi bilo sjajno!

 

pre svega veliki gospodin, fudbalski fanatik, i što je veoma, ali veoma važno, veoma hrabar čovek. taj vola udara direktno medju rogove.

 

takav nam treba sada za ove borbe koje nam prestoje.


  • 9

#13 mozzer

mozzer
  • Members
  • 6,471 posts

Posted 01 June 2017 - 08:19

Stanoje rekao da (za sada) nema nameru da se vrati u domaci fudbal. Nesto se spominje i Vlada Ivic koji je u poslednjem kolu ispustio sa PAOK-om kvalifikacije za LS (idu u kval za LE), ali ja mislim, posebno imajuci u vidu da ga je preporucio i Marko, da je Stolica izbor i resenje. Za mene je, ponavljam, sasvim ok, pitanje koje mi se javlja je strucni stab - ko ostaje i da li se menja.

 

Za Videoton i Marka, dan posle... pa nesto gledam... Madjarska je usla u EU 2004.godine... sada je 2017., 13 godina posle i Zakoni o sportu, stadioni i stanje oko Klubova im je sredjenije nego kod nas, naravno i kod njih daleko od idealnog jer klupski nikako da postignu neki, barem mali prodor... ali ovde pre svega mislim na Infrastrukturu, Zakone i organizaciju Klubova.. pa se nadam... da ce i kod nas za eto 5-10 godina... biti normalnije...

 

A do tada... nakon dve duple kafe jutros posle jucerasnjih dogadjanja... Avice... spremaj... spremaj... znas sta ..... da nas rokne, da nas jako i dobro rokne auuuuuuuuuu


  • 2

#14 Son_of_a_gun

Son_of_a_gun
  • Members
  • 7,203 posts

Posted 01 June 2017 - 08:53

Nije me prošlo još od juče. A mislio sam da pored onog ogavnog krunisanja ništa loše ne može juče da me dotakne. Dok sam u ovom raspoloženju da obavjestim ljubitelje lika i djela izvjesnog A. Živkovića da pogledaju kako se krpi u životu sa ono malo teško stečenog novca. #nodjaninoparty

Edited by Son_of_a_gun, 01 June 2017 - 08:54.

  • 2

#15 Plikuscht

Plikuscht
  • Members
  • 16,514 posts

Posted 01 June 2017 - 08:59

...

- Dug je receno da je 15M (zbog izgubljenog spora sa malim Ziletom) bez ovih 5M para za Milenkovica koje pocinju da stizu od Jula, tako da imamo obezbedjen budzet do kraja kvalifikacija

...

 

da ... samo ti fali u racunici novih -10 do -12 mio EUR troskova za sezonu koja nam sledi, sto nas stavlja na preko 20 milki minusa koje treba tretirati u narednih godinu dana. nekoliko manjih prodaja to nece resiti, dok sledecu veliku prodaju nemamo u najavi.

 

 

 

Jednostavno, Vojvodina mu je bila odskočna daska, kao što je i sada Partizan.

Kad je bio spreman da ovo uradi da bi došao kod nas, ne treba da čudi što je to bio spreman da uradi i da bi otišao od nas.

 

pa to je divno ... odskocna daska mladim trenerima koji se tek dokazuju. sjajno.

zar treneri ne potpisuju ugovore? a onda tamo pise - od kada, do kada, za koje pare, job description, objectives, bonusi, uskovi raskida ... po ovome ispada da smo klub koji bas voli da potpisuje otvorene ugovore, samo ne za sebe, vec drugu stranu. sjajno 2.

 

 

 

udarili su nam na svlačionicu. ok, to je bilo očekivano.

 

ko tacno i kako?


  • 1