Jump to content


Photo
- - - - -

VN Monaka 2017


  • Please log in to reply
220 replies to this topic

#196 Downforce

Downforce
  • Members
  • 4,995 posts

Posted 28 May 2017 - 21:22

Da su ga tada pozvali u boks obisli bi ga i Vetel i Rikardo. Sa sve guzvom za oboje.
  • 0

#197 Dzoni_m

Dzoni_m
  • Members
  • 1,793 posts

Posted 28 May 2017 - 21:29

Samo Kime zna šta mu je u lobanji, ali evo moje interpretacije.
Danas Ferari nije mnogo mongo da namešta da Sebastijan bude ispred. Prosto, Vetel je brži. I to dosta.
E to hefta koke, a nije petao. Kime je to brutalno video danas iz prve ruke i mogu vam reći, takođe iz prve ruke, da je to odvratan osećaj.
Mislim, average male he ubeđen da najbolje vozi i jebe, budimo iskreni.
Ono što je dodatni problem je to da Kime zna da su u istom autu brži ne samo Vetel, nego i Luis, Alonso, Rikardo, Max I Bože me oprosti, verovatno i Botas.
Pola grida, sunce ti jbm.
Boli to.
Čak i ako mu ponude ugovor za sledeću godinu, posle ovog danas će doooobro da razmisli.

 

Bravo. To je ono sto sam hteo da napisem. Danas je ljutnja Kimijeva bila usmerena na spoznaju surove istine. Prosto, ima brzih. Talenat niko ne osporava, ali nije sve u tome. Treba po n-ti put promeniti tehniku voznje sa novim bolidima, koji su opet brzi, nervozniji, jednom reciju drugaciji. Opet peglati to, raditi u simulatoru, drugim recima rintati ko konj. Mislim da su njegove misli negde drugo. 


  • 0

#198 djura.net

djura.net
  • Members
  • 1,975 posts

Posted 29 May 2017 - 08:51

Iceman?
How yes nou.
  • 0

#199 Rad-oh-yeah?

Rad-oh-yeah?
  • Members
  • 21,862 posts

Posted 29 May 2017 - 18:59

Ferrari has chosen its number one driver - Hamilton
Monday, 29 May 2017
By Chris Medland

Lewis Hamilton is convinced Ferrari has decided to back Sebastian Vettel in the drivers' championship battle but says he doesn't want Mercedes to do something similar.

Vettel started second to teammate Kimi Raikkonen in the Monaco Grand Prix but benefited from a favorable strategy to jump the Finn in the pit stops and secure his third victory of the season. The result extends Vettel's lead over Hamilton – who recovered from 13th on the grid to finish seventh – to 25 points and the triple world champion admits it is a big gap to close.

"Well, it's definitely not going to be easy," Hamilton said. "It's clear to me that Ferrari have chosen their number one driver, so they're pushing everything to make sure Sebastian is maximized on all of his weekends. In strategy, that doesn't happen. The leading car, is very hard for him to get jumped unless the team decide to favor the other car, so it's great for him.

"We've definitely got to improve in understanding the car and do a better job. I am going to the factory this week. We are under no illusion that we are not perfect and have still go areas to improve on. We still believe we can win this thing. 25 points is a long way away – it's hard to get just six points. Bit by bit we will try and chip away."

With Valtteri Bottas finishing fourth in Monaco to close to within 29 points of his teammate – compared to a gap of 62 points between the Ferrari drivers – Hamilton says he won't ask Mercedes to prioritize his own title challenge.

"No, I haven't spoken to the team [about that] and I don't really plan to. I've never really been in the situation.... I mean, Valtteri is doing a great job. I don't currently feel that we have to have a number one. I think it's really important now that we collectively work as a team more than ever before, as we have been. Both of our work has collectively [been] in the battle to beat Ferrari in the constructors'.

"There might be some things along the way that position-wise, at some stage, might become valuable, but who knows what is going to happen. I might be in the way, I might need to give Valtteri that upper hand. I really have no idea. We just have to make sure we are ahead of them so we don't have to be in that same scenario that they were in [on Sunday]."


  • 0

#200 Hertzog

Hertzog
  • Members
  • 2,572 posts

Posted 29 May 2017 - 19:41

Hamiltone ne seri...
  • 3

#201 /13/Ален Шмит/

/13/Ален Шмит/
  • Members
  • 4,593 posts

Posted 29 May 2017 - 19:43

Fun Fact

 

VN Monaka 2017 nije prva s kontaktom vozača Meklarena i Zaubera a da je ovaj drugi završio "naslonjen" na zid, poslednji put je Fizikela torpedovao Kultarda zbog sveopšteg haosa nastalog nakon pucanja Satove Honde u BARu u početnim krugovima VN Monaka 2004.

 

DBA57g_XcAIHEVl.jpg


  • 0

#202 Downforce

Downforce
  • Members
  • 4,995 posts

Posted 29 May 2017 - 19:44

Bravo. To je ono sto sam hteo da napisem. Danas je ljutnja Kimijeva bila usmerena na spoznaju surove istine. Prosto, ima brzih.

S obzirom na to da je Vettel izjavio da je od starta bio plan da vozac koji je na P1 ide prvi u boks, bice da ste DASUBO i ti skroz u pravu. Sad bas procitah intervju.

Edited by Downforce, 29 May 2017 - 19:45.

  • 0

#203 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 29 May 2017 - 21:18

S obzirom na to da je Vettel izjavio da je od starta bio plan da vozac koji je na P1 ide prvi u boks, bice da ste DASUBO i ti skroz u pravu. Sad bas procitah intervju.

 

Nadam se da nisi ironičan.

 

Treba naći negde lap times (Alene?), tamo će se videti koliko je Seb pokidao kad je imao čistu pistu. Jbg, volim ja njega mnogo, ali gubi brzinu...


  • 0

#204 /13/Ален Шмит/

/13/Ален Шмит/
  • Members
  • 4,593 posts

Posted 29 May 2017 - 22:04

Nadam se da nisi ironičan.

 

Treba naći negde lap times (Alene?), tamo će se videti koliko je Seb pokidao kad je imao čistu pistu. Jbg, volim ja njega mnogo, ali gubi brzinu...

 

34935468116_0fd4a67635_o.jpg

 

Toplo preporučujem McLaren F-1 za superanalize krugova i usporedbe krugova vozača.


  • 1

#205 leone

leone
  • Members
  • 3,630 posts

Posted 30 May 2017 - 00:29

"Lewis Hamilton is convinced Ferrari has decided to back Sebastian Vettel in the drivers' championship battle but says he doesn't want Mercedes to do something similar."

 

 

Dobra vijest, pocelo da zulja i osjecaj blage nemoci, a tek navodna zelja da Merc ne radi isto je vrhunac licemjerstva jer su upravo to vec uradili u predhodnim trkama i to, gle cuda, bas u njegovu korist.


Edited by leone, 30 May 2017 - 00:32.

  • 2

#206 Rad-oh-yeah?

Rad-oh-yeah?
  • Members
  • 21,862 posts

Posted 30 May 2017 - 04:16

"Lewis Hamilton is convinced Ferrari has decided to back Sebastian Vettel in the drivers' championship battle but says he doesn't want Mercedes to do something similar."

 

 

Dobra vijest, pocelo da zulja i osjecaj blage nemoci, a tek navodna zelja da Merc ne radi isto je vrhunac licemjerstva jer su upravo to vec uradili u predhodnim trkama i to, gle cuda, bas u njegovu korist.

 

Ali, ali, pa to je Botas, on nije sampion i kul Finac kao Kimi, a i Hamilton je vise kul nego Fetel jer poznaje Rijanu i Dzastina Bibera, njemu prirodno sleduje status #1, kako mozes i da sumnjas u to?


  • 7

#207 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 30 May 2017 - 05:23

Ali, ali, pa to je Botas, on nije sampion i kul Finac kao Kimi, a i Hamilton je vise kul nego Fetel jer poznaje Rijanu i Dzastina Bibera, njemu prirodno sleduje status #1, kako mozes i da sumnjas u to?

 

 

:rotflmao:

Oplakah!


  • 0

#208 djura.net

djura.net
  • Members
  • 1,975 posts

Posted 30 May 2017 - 07:13

Ako je tacna ova hamiltonova izjava i nije izvucena iz konteksta, onda je kandidat dabse njegova slika nadje pored pojma licemer u recniku.
A njega je muceni rosberg koliko prosle sezone morao da propusti bas u monaku. I da posle postane svetski prvak.
  • 0

#209 Ripper

Ripper
  • Members
  • 4,494 posts

Posted 30 May 2017 - 11:16

Meni je potpuno nejasno zasto je Bottas radio ono u Spaniji kada je razlika u sampionatu izmedju njega i Hamiltona bila svega 10pts. Ne samo da je pustio Luisa, nego je radio za njega na stazi pokusavajuci da sto duze ostavi Vettela iza sebe. I onda Hamilton izjavi ovo bez blama...

 

Inace, bas je tesko odluciti ko je iritantniji lik, Vettel ili Hamilton? Moj glas ipak ide Luisu jer takav ljomber van staze se retko vidja.


  • 0

#210 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 30 May 2017 - 14:13

Ali, ali, pa to je Botas, on nije sampion i kul Finac kao Kimi, a i Hamilton je vise kul nego Fetel jer poznaje Rijanu i Dzastina Bibera, njemu prirodno sleduje status #1, kako mozes i da sumnjas u to?

 

 

18740414_865248450295302_760576854188090


  • 0