Jump to content


Photo
- - - - -

Protest # 2017 # Srbija se budi


  • Please log in to reply
2277 replies to this topic

#16 Borderline

Borderline
  • Members
  • 176 posts

Posted 06 April 2017 - 12:34

Stvarno je fascinantno. .kad slusam kako me neko ubedjuje da me je platila CIA, BIA, MIA..

 

Ja sam naisao na protest u gradu.. procitao parole.. i pridruzio se. Jer su ti mladi ljudi u pravu. I za sada igraju pametno.


  • 0

#17 darth bane

darth bane
  • Members
  • 7,311 posts

Posted 06 April 2017 - 12:35

Kako god- nemate vecinu!
  • 0

#18 hiBster

hiBster
  • Members
  • 22 posts

Posted 06 April 2017 - 12:35

da se ne ponavljam za DB - vidi ^^


  • 0

#19 Borderline

Borderline
  • Members
  • 176 posts

Posted 06 April 2017 - 12:39

 bacanje tzv. gay-koske and so on... 

 

Ja jesam gej.. pisao sam i ranije na forumu o tome. Citaj.

 

Tu nema nikakve "koske". 

 

Ako su ti ljudi za civilizovano drustvo, tu nema mesta homofobiji. 

 

Ali sam zbog vaznosti tog protesta, ipak gledao da selektivno "ogluvim" na tu tupavu prozivku (koja je bila najcesca).


Edited by Borderline, 06 April 2017 - 12:41.

  • 1

#20 kronostime

kronostime
  • Banned
  • 27,590 posts

Posted 06 April 2017 - 12:39

Pazi, od II sv. rata naovamo, posle Djindjica jedini zaista prozapadni lider u Srbiji. Tek sada kao predsednik moci ce da uradi vise na stabilnosti u regionu i brzem ukljucivanju i Srbije i regiona u evroatlantske integracije.
Puna podrska ideji izgradnje auto- puteva Beograd - Sarajevo i Beograd - Pristina!

Obican sendvic ili tostiran?

Ta dva autoputa se nece raditi u narednih 15 godina - ovo sto se sada radi je projektovano jos `80-tih.


  • 0

#21 hiBster

hiBster
  • Members
  • 22 posts

Posted 06 April 2017 - 12:43

Ja jesam gej.. pisao sam i ranije na forumu o tome. Citaj.

 

Tu nema nikakve "koske". 

 

 

whatever irelevantni troll jer nije više "Vučiću pederu", već "VUČIĆU ŠREDERU" ;)


  • 0

#22 Div

Div
  • Members
  • 7,752 posts

Posted 06 April 2017 - 12:48

Pazi, od II sv. rata naovamo, posle Djindjica jedini zaista prozapadni lider u Srbiji. Tek sada kao predsednik moci ce da uradi vise na stabilnosti u regionu i brzem ukljucivanju i Srbije i regiona u evroatlantske integracije.
Puna podrska ideji izgradnje auto- puteva Beograd - Sarajevo i Beograd - Pristina!

Lako je napraviti autoput do Sarajeva ili Prištine, neka napravi da nema gužve na naplatnim rampama, da se ne čeka satima na granici. A, šta misliš, koliko bi bio protok vozila na auto-putu Bgd-Sa, kad bi se ta investicija otplatila? 


  • 0

#23 Borderline

Borderline
  • Members
  • 176 posts

Posted 06 April 2017 - 12:51

whatever irelevantni troll jer nije više "Vučiću pederu", već "VUČIĆU ŠREDERU" ;)

 

 

Ne brukaj legitimni protest koji si dosao da promovises. 

 

Pokazujes fanatizam kao i Vucicevi botovi. Rekoh, procitaj moje ranije postove: i da sam gej, i da sam podrzavao protest i pre ove teme.

 

Ima i nas, gej ljudi medju protestantima.. 

 

Al ne bih dalje da sirim tu temu homofobije u Srbiji.. da se vratimo zahtevima i cilju protesta.


Edited by Borderline, 06 April 2017 - 12:55.

  • 0

#24 marejosip

marejosip
  • Members
  • 1,739 posts

Posted 06 April 2017 - 12:51

Pazi, od II sv. rata naovamo, posle Djindjica jedini zaista prozapadni lider u Srbiji. Tek sada kao predsednik moci ce da uradi vise na stabilnosti u regionu i brzem ukljucivanju i Srbije i regiona u evroatlantske integracije.
Puna podrska ideji izgradnje auto- puteva Beograd - Sarajevo i Beograd - Pristina!

Ja ne znam da li trolujes ili zaista verujes u ovo sto pricas.
U oba slucaja je to zaista tuzno.
  • 1

#25 kronostime

kronostime
  • Banned
  • 27,590 posts

Posted 06 April 2017 - 12:55

Lako je napraviti autoput do Sarajeva ili Prištine, neka napravi da nema gužve na naplatnim rampama, da se ne čeka satima na granici. A, šta misliš, koliko bi bio protok vozila na auto-putu Bgd-Sa, kad bi se ta investicija otplatila? 

Pogotovo sto se vec gradi autoput Banjaluka - Sarajevo iz kredita EBRD i dosta toga je vec uradjeno.  :lol+: 


  • 0

#26 suptil

suptil
  • Members
  • 2,079 posts

Posted 06 April 2017 - 13:00

Pazi, od II sv. rata naovamo, posle Djindjica jedini zaista prozapadni lider u Srbiji. Tek sada kao predsednik moci ce da uradi vise na stabilnosti u regionu i brzem ukljucivanju i Srbije i regiona u evroatlantske integracije.
Puna podrska ideji izgradnje auto- puteva Beograd - Sarajevo i Beograd - Pristina!

Da je prozapadni zalagao bi se za evroatlanske integracije. Otvorio bi dosijee, uhapsio Palmu i Dacica, dekomunizovao bi drustvo i tako dalje. Sistem u Srbiji mora da se menje brzinom misli a ne samoproklamovanom Vucicevom briznom. Vucic vlada kao Milo. Regionalna politika je ok. Recimo jedna rezolucija SE o osudi komunizma kao totalitarnog poretka daje cistu formulu uspesne tranzicije. Ona glasi 4D plus P Decentralizacija, demonopolizacija, demilitarizacija, debirokratizacija plus uspesna Privatizacija. Ako malo mucnes glavom mi smo daleko od toga. Daleko je Vucic od prozapadnog politicara. Umesto da pregovara tajno sa Amerikom, i da 2019. to kulminira dolaskom Trampa i novim dogovorom sa Amerikom on velica svoje prijateljstvo sa Orbanom. Erdogan pre nego sto se zatvori u svoju Tursku posle  referenduma, dolazi da se vidid sa Vucicem. I na kraju posto si SNS-ovac, SNS je clan EPP-a. kaz i mi jednu narodnu partiju Evrope koji bastini odnose sa Jedinstvenom Rusijom? 


  • 2

#27 Doc Holliday

Doc Holliday
  • Members
  • 3,537 posts

Posted 06 April 2017 - 13:11

Pazi, od II sv. rata naovamo, posle Djindjica jedini zaista prozapadni lider u Srbiji. Tek sada kao predsednik moci ce da uradi vise na stabilnosti u regionu i brzem ukljucivanju i Srbije i regiona u evroatlantske integracije.
Puna podrska ideji izgradnje auto- puteva Beograd - Sarajevo i Beograd - Pristina!

 

prozapadni lider okruzen ruskim ljudima, kupuje rusko naoruzanje itd....

 

jos kad bi svi bili veverice... pa da poverujemo


  • 0

#28 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 06 April 2017 - 13:11

Ima indicija da neke strane sile, pre svih Rusija i Turska, rade na destabilizaciji regiona.
To sto je Vucic izjavio " ... da bi Z. Balkan bez Angele Merkel bio izgubljen u svemiru" - odlikava drzavnika koji cvrsto stoji na zemlji i zna " what's going on" !

Zato će Erdogan biti prvi koji će posetiti predsednika Vučića, a Rusi nam šalju lako i teško naoružanje, plus zajednička vojna vežba.

 

Opasno hoće da nas destabilizuju  :lol+:


  • 2

#29 mudrac na klonji

mudrac na klonji
  • Banned
  • 810 posts

Posted 06 April 2017 - 13:31

Pazi, od II sv. rata naovamo, posle Djindjica jedini zaista prozapadni lider u Srbiji. Tek sada kao predsednik moci ce da uradi vise na stabilnosti u regionu i brzem ukljucivanju i Srbije i regiona u evroatlantske integracije.
Puna podrska ideji izgradnje auto- puteva Beograd - Sarajevo i Beograd - Pristina!

 

Nemojte prduckati više o četniku-početniku koji "donosi stabilnost u regionu", degutantno je. 

 

Dobra je to stablnost u kojoj ne smiješ pomenuti genocid u Bosni (kakva vriska samo na Rezoluciju u UN-u), agresiju na Hrvatsku, rat na Kosovu plus rehabilitacije fašista, oružane vježbe sa idiotima iz Genocidne, morbidne govore usred Banjaluke o Božijoj volji koja je iznjedrila Genocidnu (boktejebo kakva bolest!), ugošćavanje Krajišnika i ostalog ološa, voz srpstva za Kosovo itd.

 

Za čovjeka koji apsolutno gospodari svojom strankom i koji je već dugo na vlasti, jako tanko "pomirenje & stabilnost".


  • 2

#30 Doorn

Doorn
  • Members
  • 14,739 posts

Posted 06 April 2017 - 13:41

 

 

Al ne bih dalje da sirim tu temu homofobije u Srbiji.. da se vratimo zahtevima i cilju protesta.

U Srbiji nema homofobije. Fobija je strah, a ti sto imaju nesto protiv gay populacije se ne boje nicega vec su jednostavno BUDALE sa jednim malim Haribo gumi medvjedicem u glavi umjesto mozga. 


  • 1