Jump to content

Photo
- - - - -

Protest # 2017 # Srbija se budi

• Please log in to reply
1873 replies to this topic

#1861 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 4,671 posts

Posted Yesterday, 23:53

Ti da odeš u nedjelju u crkvu, da uzNeš 100 doloresa i da daš popini da ti lepo osvešta taj cock ring. Ne može to trpanje samo tako, mora da bude bogougodno, vidiš kakve peNticije pišu u Srbiju?!

Jel samo ring da ponesem ili sve sa pink vibratorom, crvenim setom za vezivanje i alkicama i shtipaljkama ili ......... 'oce mnogo da me iskoshta kume, moze to da prodje i bez svete vodice, ionako mi sva kinta ode na water i silicone based lubricante,  a shtekam za opelo. Mada cu i tu da ushtinem na kremaciji.

Edited by Denis Jasharevic, Yesterday, 23:56.

• 0

#1862 mrd

mrd
  • Members
  • 15,153 posts

Posted Yesterday, 23:54

Jel samo ring da ponesem ili sve sa pink vibratorom, crvenim setom za vezivanje i alkicama i shtipaljkama ili ......... 'oce mnogo da me iskoshta kume, moze to da prodje i bez svete vodice, shtekam za opelo.

DA, ali onda nije osvesteno i moze da boli. :P

Vi ste odlepili totalno.  :rotflmao:

• 0

#1863 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 24,579 posts

Posted Today, 00:00

Jel samo ring da ponesem ili sve sa pink vibratorom, crvenim setom za vezivanje i alkicama i shtipaljkama ili ......... 'oce mnogo da me iskoshta kume, moze to da prodje i bez svete vodice, shtekam za opelo. Mada cu i tu da ushtinem na kremaciji.

Nemoj da si stipsa kume za popine, sve ponesi, pa nek košta šta košta. Valja se, onako domaćinski...

Jedino ako budeš imao, kažu ovde ovi eksperAti što ti vire u novčanik, da prodaješ po kućama, šta li već, teška socijala...

A kremaciju nipošto, to rade samo ustaše, nego blago čiči, ti lepo u ilovaču, sa sve pojanjem i krstačom iznad lobanje, bogougodno, rab božiji.. :lol+:

Edited by alberto.ascari, Today, 00:06.

• 0

#1864 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 24,579 posts

Posted Today, 00:04

s-l1600.jpg

Ovo da se zahteva za osnovne skole!

Taj metar?

Može, zanestalo dundjera, treba da se obrazuju.

Samo mu nešto čudni saMtimi?!

• 0

#1865 Kido from Junkovac

Kido from Junkovac
  • Members
  • 5,279 posts

Posted Today, 00:06

Ko to ima da prizna moju diplomu osim poslodavca zamekisu pitam se. I drzave Kanade pre toga.
Nikog drugog nisam ni pito.
  • 0

#1866 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 4,671 posts

Posted Today, 00:14

Ko to ima da prizna moju diplomu osim poslodavca zamekisu pitam se. I drzave Kanade pre toga.
Nikog drugog nisam ni pito.

Kol'ko para, tol'ko i muzike ....... undergraduate ili professional engineering degree, vash izbor ..... znash kako kazu kod nas u Srbijici ..... pushenje ili zdravlje, izaberite sami.  :lol+:

• 0

#1867 Kinik

Kinik
  • Members
  • 35,119 posts

Posted Today, 00:18

...

Attached File  spaghetti bridges contest 1.jpg   48.94KB   1 downloads

Attached File  spaghetti bridges contest 2.jpg   51.42KB   1 downloads

Sve je ovo lepo, i deca i projekti su sjajni - samo bubanje u sVrBskim skolama 'ebe sve!

... 

Edited by Kinik, Today, 00:18.

• 0

#1868 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 4,671 posts

Posted Today, 00:26

Yebiga zemo, ne brini i ja sam undergraduate ........ mene drug Tito shkolovao "dzabe", a ovi platili po 250 hiljada dolara ....... i sad ja dodjem sa onom cirilicom na diplomi, a oni kazu ....... where have you been all our life?  :lol+: A vi ste sa beogradskog univerziteta, chuli smo, chuli ....... to je u Rusiji, je li tako? Ja kazem nije, ali nam je blizu srca.  :rotflmao:

• 1

#1869 melankolic

melankolic
  • Members
  • 23,298 posts

Posted Today, 00:28

Ovo je strašno šta se radi "pravoslavnim protestantima" na poslednjih nekoliko stranica. Primećujem izraz "zemo" kada žele da podiđu sagovorniku. Posle onog "Vučiću derpeu" ovo dođe kao izraz korišćen kod intelektualnog dela "pravoslavnih protestanata", nositelja promena, selektivnih altruista koji brinu za sudbinu građana Srbije a zabole ih ona stvar za neke druge kako vaspitavaju svoju decu... Ovo je, zaista, prava slika i prilika prosečnog "pravoslavnog protestanta": prepotentan, razume se u sve, poznaje svakoga koga treba poznavati, bio je na svakoj predstavi na kojoj svaki svbin treba biti, kratak mu fitilj pa krene da psuje već posle dve- tri razmenjene poruke sa neistomišljenikom, dijaspora mu smeta jer razbija njegovu idealnu sliku gde on gde god stavi njegov prst mastan od pečenja i sa navijačkim šalom oko vrata, sve podrigujući neko fancy pivo za koje je izdvojio petinu plate (jer se dijaspori to može pa da i on ne zaostaje; nešto kao iphone sindrom koji hara Srbijom) može da pronađe posao (rekli mu neki njegovi prijatelji, časna Titova pionirska ako nije tako) ali neće jer Nemac i Švajcarac nemaju dušu, Norveška mu je vuko..., u USA i Kanadi prosto ne žele da se takmiče sa onima iz zemalja Trećeg sveta jer su ispod njihovog nivoa. Oni traže platu tako što će svako od njih upisati cifru na papirić a Vuki će da da nalog NBS da im ta svota novca bude unesena u mesečni iznos sledeće plate. Nema veze što su polupismeni, što se informišu samo preko pretraživača (čitaonice im služile da spopadavaju brucoškinje), što su mentalno na nivou onih palanačkih luzera na Zapadu kojima je sistem kriv što ne mogu mentalno da dobace dalje od svog sela jer im je život protekao u lokalu, ispred lokalne kafane, sa lokalnom ekipom pa je doživeo šok kada je susreo strance / dijasporce koji umeju da urade mnoge stvari koje on ne može. Zajebana ta globalizacija. Ogledalo za sve kompleksaše. Nego, vratimo se protestima. Gledam ih danas na vestima N1 kako demonstriraju ispred RTS- a. Ne znam ko je gori- najavna špica i spikerke Dnevnika u 19:30 ili one face ispred televizije koje kao da su sa onog skupa na Ušću vremenskom mašinom prebačeni u 2017. Jadno sve to izgleda a nije moralo tako. Prizor je prosto tužan.

Edited by melankolic, Today, 00:41.

• 2

#1870 Kido from Junkovac

Kido from Junkovac
  • Members
  • 5,279 posts

Posted Today, 00:29

Kol'ko para, tol'ko i muzike ....... undergraduate ili professional engineering degree, vash izbor ..... znash kako kazu kod nas u Srbijici ..... pushenje ili zdravlje, izaberite sami. :lol+:

Haha zemo ti priznajes samo P. Eng, nek je bericetno. Vidim kreces se u visokom indzenjerskom drustvu.
Ili je to samo pisanje po sajkacarima?
  • 0

#1871 mrd

mrd
  • Members
  • 15,153 posts

Posted Today, 01:08

Taj metar?

Može, zanestalo dundjera, treba da se obrazuju.

Samo mu nešto čudni saMtimi?!

U Ameriku je sve vece, pa i centimetar. :P

Sta ces, kad je veliko, toga se srBovi najvise plase. VELIKI.

• 0

#1872 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 24,579 posts

Posted Today, 05:26

Yebiga zemo, ne brini i ja sam undergraduate ........ mene drug Tito shkolovao "dzabe", a ovi platili po 250 hiljada dolara ....... i sad ja dodjem sa onom cirilicom na diplomi, a oni kazu ....... where have you been all our life?  :lol+: A vi ste sa beogradskog univerziteta, chuli smo, chuli ....... to je u Rusiji, je li tako? Ja kazem nije, ali nam je blizu srca.  :rotflmao:

Ovo je strašno šta se radi "pravoslavnim protestantima" na poslednjih nekoliko stranica. Primećujem izraz "zemo" kada žele da podiđu sagovorniku. Posle onog "Vučiću derpeu" ovo dođe kao izraz korišćen kod intelektualnog dela "pravoslavnih protestanata", nositelja promena, selektivnih altruista koji brinu za sudbinu građana Srbije a zabole ih ona stvar za neke druge kako vaspitavaju svoju decu... Ovo je, zaista, prava slika i prilika prosečnog "pravoslavnog protestanta": prepotentan, razume se u sve, poznaje svakoga koga treba poznavati, bio je na svakoj predstavi na kojoj svaki svbin treba biti, kratak mu fitilj pa krene da psuje već posle dve- tri razmenjene poruke sa neistomišljenikom, dijaspora mu smeta jer razbija njegovu idealnu sliku gde on gde god stavi njegov prst mastan od pečenja i sa navijačkim šalom oko vrata, sve podrigujući neko fancy pivo za koje je izdvojio petinu plate (jer se dijaspori to može pa da i on ne zaostaje; nešto kao iphone sindrom koji hara Srbijom) može da pronađe posao (rekli mu neki njegovi prijatelji, časna Titova pionirska ako nije tako) ali neće jer Nemac i Švajcarac nemaju dušu, Norveška mu je vuko..., u USA i Kanadi prosto ne žele da se takmiče sa onima iz zemalja Trećeg sveta jer su ispod njihovog nivoa. Oni traže platu tako što će svako od njih upisati cifru na papirić a Vuki će da da nalog NBS da im ta svota novca bude unesena u mesečni iznos sledeće plate. Nema veze što su polupismeni, što se informišu samo preko pretraživača (čitaonice im služile da spopadavaju brucoškinje), što su mentalno na nivou onih palanačkih luzera na Zapadu kojima je sistem kriv što ne mogu mentalno da dobace dalje od svog sela jer im je život protekao u lokalu, ispred lokalne kafane, sa lokalnom ekipom pa je doživeo šok kada je susreo strance / dijasporce koji umeju da urade mnoge stvari koje on ne može. Zajebana ta globalizacija. Ogledalo za sve kompleksaše. Nego, vratimo se protestima. Gledam ih danas na vestima N1 kako demonstriraju ispred RTS- a. Ne znam ko je gori- najavna špica i spikerke Dnevnika u 19:30 ili one face ispred televizije koje kao da su sa onog skupa na Ušću vremenskom mašinom prebačeni u 2017. Jadno sve to izgleda a nije moralo tako. Prizor je prosto tužan.

Jeste.

18119492_655598184650748_232523288803707

• 0

#1873 baby-boo

baby-boo
  • Members
  • 3,627 posts

Posted Today, 06:00

"Ogledalce, ogledalce..."

• 0

#1874 Slaven

Slaven
  • Members
  • 17,697 posts

Posted Today, 06:05

Nego, vratimo se protestima. Gledam ih danas na vestima N1 kako demonstriraju ispred RTS- a. Ne znam ko je gori- najavna špica i spikerke Dnevnika u 19:30 ili one face ispred televizije koje kao da su sa onog skupa na Ušću vremenskom mašinom prebačeni u 2017. Jadno sve to izgleda a nije moralo tako. Prizor je prosto tužan.

dobro, ako nije moralo tako mel a kako je onda moglo?

jer pazi, bez podrske nemas ama bas nikakve sanse za uspjehom (kakvim takvim) .. a oni nemaju podrsku cak ni od tebe,

koji si stari "revolucionar" jos iz doba prije nego li te Norveska uopce "zagolicala" kao zivotna destinacija. 

..

• 0