Jump to content


Photo
- - - - -

Dijeta


  • Please log in to reply
1027 replies to this topic

#796 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 16 August 2017 - 20:15

...
 
Kako 'ko slepac'?
 
Pa zar nemas ovo
 
attachicon.gifzumba - klesta za busenje rupa.jpg


 
Od busenja srafcigerom hoce da se iskida koza.
Ako je od plastike - onda ugrejani ekser.
:lol:
 
...



Imao sam tu geretu, nego mi se raspala, a i kaiš je bio izandjao....
  • 0

#797 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 16 August 2017 - 20:23

... u Ceskoj je to zabranjeno, ako ne busis ekserom, nista dobro nece da izadje ... 

 

 

Da ne oftopicarim, ali jedna mala dogodovstina.

 

Jedne godine u Italiji u prodavnici sivacih potrepstina vidim tu 'zumbu', specijalizovano silo sa kompletom zamenjivih dodataka i arsenal igala - mili bogo sa nekima si mogao da se macujes, ili zasijes vola.

 

Odmah sam to prikupio, kao i 2-3 kalema specijalnog konca, zlu ne trebalo.

 

Posle u Bgd, kupio onaj 'susterski' noz, ostar kao britva, nauljio i sakrio.

 

Kada mi je trebalo - lako sam krpio i kozu, i sator, i neke kamperske vrece / duseke.

 

Mislim, horoskopski lavovi imaju 'zlatne ruke', samo sto su poprilicno lenji.

A i sto bi se trudili kad sve znaju / umeju?

B-)

 

PS.

 

Inace apsolutno najbolji fazon za cehe je onaj njihov witz, kad su nekog ceha pitali kako za vreme rata nisu imali pokret otpora?

 

Na sta on kaze: gospodine, pa to je bilo zabranjeno!

:D

 

Kas se toga setim, uvek pomislim na onaj film 'Strogo kontrolirani vlakovi'!

:thumbs:

 

...


  • 1

#798 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 16 August 2017 - 22:12

Da ne oftopicarim, ali jedna mala dogodovstina.

 

Jedne godine u Italiji u prodavnici sivacih potrepstina vidim tu 'zumbu', specijalizovano silo sa kompletom zamenjivih dodataka i arsenal igala - mili bogo sa nekima si mogao da se macujes, ili zasijes vola.

 

Odmah sam to prikupio, kao i 2-3 kalema specijalnog konca, zlu ne trebalo.

 

Posle u Bgd, kupio onaj 'susterski' noz, ostar kao britva, nauljio i sakrio.

 

Kada mi je trebalo - lako sam krpio i kozu, i sator, i neke kamperske vrece / duseke.

 

Mislim, horoskopski lavovi imaju 'zlatne ruke', samo sto su poprilicno lenji.

A i sto bi se trudili kad sve znaju / umeju?

B-)

 

PS.

 

Inace apsolutno najbolji fazon za cehe je onaj njihov witz, kad su nekog ceha pitali kako za vreme rata nisu imali pokret otpora?

 

Na sta on kaze: gospodine, pa to je bilo zabranjeno!

:D

 

Kas se toga setim, uvek pomislim na onaj film 'Strogo kontrolirani vlakovi'!

:thumbs:

 

...

 

 

Lepo je rekao još Josef Švejk u prvom ratu, ne pucajte, možete nekog da ranite!


  • 3

#799 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 16 August 2017 - 22:49

U Ceskoj je to zabranjeno, ako ne busis ekserom, nista dobro nece da izadje.

@Andjelija

Skinuo sam 2lb, ali sam jos uvek duplo tezi. :P

:lol+: ja mislim da sam izgubila jos 1/2... Lb nazalost 


  • 0

#800 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 16 August 2017 - 22:56

...

 

... lepo je rekao još Josef Švejk u prvom ratu, ne pucajte, možete nekog da ranite!

 

 

Najbolji mi je lik bio, kad je usao u omiljenu pivnicu, pa posle svega sto je video tog dana, na pitanje 'pipnicara' rece:

 

- i meni jeno tamno, danas je u Becu tuga! -

(ono - kresnuse 'zli sloveni' nadvojvodu!)

 

M a e s t r a l n o!

 

:rotflmao:

 

...


Edited by Kinik, 16 August 2017 - 22:57.

  • 1

#801 Oi!

Oi!
  • Members
  • 5,168 posts

Posted 17 August 2017 - 08:37

Svaki dan pedalam do posla 3,5km, tako da mi to dobro dođe umesto razgibavanja, prostruji krv kako treba  :kece:


  • 0

#802 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 7,643 posts

Posted 17 August 2017 - 08:59

Svaki dan pedalam do posla 3,5km, tako da mi to dobro dođe umesto razgibavanja, prostruji krv kako treba  :kece:

 

Jutros ispedalao 10km, a kad zavrsim posao idem u gym, pa onda opet 10km pedalanja. :s_d:


  • 0

#803 Oi!

Oi!
  • Members
  • 5,168 posts

Posted 17 August 2017 - 16:32

Jutros ispedalao 10km, a kad zavrsim posao idem u gym, pa onda opet 10km pedalanja. :s_d:

 

Bravo  :wicked:


  • 0

#804 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 7,643 posts

Posted 23 August 2017 - 13:30

Juce opet pedalanje 20km i gym nakon posla ali kilaza stala na 95kg i ni makac dole. Malo me to dovodi u stanje sikirancije jer idem na jednu svadbu u Srbiji u oktobru i kad sam neki dan probao jedino odijelo koje imam, pantalone su bile OK ali sakAo je bio malo tijesan. Imam jos vremena da skinem koji kilogram i da sve bude u redu ali u slucaju da ne mognem uci u odijelo, da pitam vas koji poznajete lokalne obicaje, je li se jos uvijek Srbi zene u trenerkama i da li bi bilo OK doci na svadbu u trenerci? Naravno da bi kupio novu trenerku za tu priliku i ne bih bas najbolju, da se ne zamjerim mladozenji, a lance i ostale drangulije ne nosim.

 

Ako neko ima neki savjet, bio bih zahvalan. :)


  • 0

#805 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 23 August 2017 - 15:22

...

 

Pa dobro, imas li u garderobi klasicni muski outfit - pantalone / blejzer?

Tj. uvek odvojeno rantalone / sako, pa da se kombinuje prema prilici.

 

Odelo mi je uvek bilo nesto tuzno - za vojsku & sa'ranu.

:-1:

Ja sam to strogo izbegavao.

 

...


  • 0

#806 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 7,643 posts

Posted 23 August 2017 - 15:55

...

 

Pa dobro, imas li u garderobi klasicni muski outfit - pantalone / blejzer?

Tj. uvek odvojeno rantalone / sako, pa da se kombinuje prema prilici.

 

Odelo mi je uvek bilo nesto tuzno - za vojsku & sa'ranu.

:-1:

Ja sam to strogo izbegavao.

 

...

 

Nije bas da je Saville Row odijelo ali ovo sto imam je stvarno cool. Kupio sam prije 3-4 godine i sjecam se da uz par kosulja i parom cipela nije ostalo mnogo kusura od £1000. Obukao sam to 4-5x za svo to vrijeme i volio bih jos koji put.

 

Znaci, nista od svadbe u trenerci? Pretpostavljao sam da to ni u Srbiji vise nije u modi ali nada zadnja umire...

 

Nemam nista drugo osim farmerica, kozne jakne i nekoliko ispranih majica i kosulja. Na poslu i nemamo dress code, dolazi se kako je kome ceif pa i ne dajem pare na garderobu zadnjih godina.


  • 0

#807 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 23 August 2017 - 16:11

Da je Crna zemlja u pitanju, ellesse outfit bi pio vode u svakom slučaju, ovako ne znam...

Jedem i pijem šta mi dodje pod ruku a dodje mi svašta. Baš me interesuje šta će pokazati sledeće merenje.
  • 1

#808 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 7,643 posts

Posted 23 August 2017 - 17:12

Da je Crna zemlja u pitanju, ellesse outfit bi pio vode u svakom slučaju, ovako ne znam...

Jedem i pijem šta mi dodje pod ruku a dodje mi svašta. Baš me interesuje šta će pokazati sledeće merenje.

 

Ja kao pazim sta jedem ali ne vidim rezultate. Moracu malo bolje da pazim na carbs, mislim da mi je to boljka. Veceras cu da spremim cureca prsa sa mladim krompirima i salatu od svjezeg crvenog kupusa. Sve to sa minimum masnoce i posebno cu se truditi da se najedem sto vise kupusa.


  • 1

#809 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 23 August 2017 - 19:14

...

 

... moracu malo bolje da pazim na carbs, mislim da mi je to boljka ... veceras cu da spremim cureca prsa sa mladim krompirima i salatu od svjezeg crvenog kupusa ... sve to sa minimum masnoce i posebno cu se truditi da se najedem sto vise kupusa.

 

Bolje barena / posirana riba uz barenu boranija ... ili nesto slicno.

Preskoci 'curetinu & krompirice'.

Curetina ima manje kalorija, ali vise masti i od zecetine, i teletine, i govedine i piletine pa i prasetine!

 

Preskoci i maslinovo ulje, ima vise kalorija nego puter. Dobro, ima manje 'zasicenih masnih kiselina'.

;)

Apsolutno preskoci slatkise / sokove / pica!

 

Neka ti jogurt (nemasni) bude redovno pice, a tablica nutritivnih vrednosti namirnica - svakodnevna lektira.

 

Ako hoces rezultate.

 

...


  • 1

#810 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 7,643 posts

Posted 23 August 2017 - 21:47

...

 

 

Bolje barena / posirana riba uz barenu boranija ... ili nesto slicno.

Preskoci 'curetinu & krompirice'.

Curetina ima manje kalorija, ali vise masti i od zecetine, i teletine, i govedine i piletine pa i prasetine!

 

Preskoci i maslinovo ulje, ima vise kalorija nego puter. Dobro, ima manje 'zasicenih masnih kiselina'.

;)

Apsolutno preskoci slatkise / sokove / pica!

 

Neka ti jogurt (nemasni) bude redovno pice, a tablica nutritivnih vrednosti namirnica - svakodnevna lektira.

 

Ako hoces rezultate.

 

...

 

Otkud tebi da je curka masna?

 

Svako ziv preporucuje kao dijetalnu opciju ili ako se trenira body building jer je suhi protein. Mozda su tamosnje i masne, ovdasnje su suhe kao krpa.

 

~~~

 

Veceras samo 3-4 kuhana krompirica, malo curetine i salata od crvenog kupusa. To je manje nego sto sam jeo za dorucak i za cudo, osjecam se sit.


  • 0