Jump to content


Photo
- - - - -

Dijeta


  • Please log in to reply
1027 replies to this topic

#781 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 7,643 posts

Posted 11 August 2017 - 14:44

Evo kupio malo neke krpe, pantalone 32 a majice i košulje L. :-)

 

Attached File  download (1).jpg   33.07KB   2 downloads

 

:D


  • 2

#782 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 11 August 2017 - 15:15

Evo kupio malo neke krpe, pantalone 32 a majice i košulje L. :-)

Ja 2 dana nisam nosio pantalnone, samo kupacice i sve mi udobno. :P


  • 0

#783 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 11 August 2017 - 22:11

 

 

Ostale mi neke malo nošene, skoro nove, 34, Levi's, Tommy Hilfiger, imam i nekih Esprit košulja XXL, pa ako se ne uvrediš, da pošaljem?

 

Valjaće za onih 97...  :lol+: :wicked:


  • 1

#784 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 7,643 posts

Posted 11 August 2017 - 22:26

Ostale mi neke malo nošene, skoro nove, 34, Levi's, Tommy Hilfiger, imam i nekih Esprit košulja XXL, pa ako se ne uvrediš, da pošaljem?

 

Valjaće za onih 97...  :lol+: :wicked:

 

Jako si samouvjeren ako mislis da ti nece vise trebati. Mozda bolje da to spakujes u kutiju, pa na tavan, nikad se ne zna. ;) :D

 

Hvala na ponudi ali mislim da bi mi mogle biti malo kratke, iako je taman struk. Sto se kosulja tice, cak i XL mi je velika da kad se ja okrenem, kosulja ostane kako je i bila, a tek u XXL bih se izgubio.

 

Stavi to na ebay pa kad prodas, propij te pare.  ;)

 

Ja hocu prodat milion nekih stvarcica koje ne koristim (ne odjece, nego imam nekih gitarskih pedala, magneta, pa i gitara i jos kojecega), a nikako da se nakanim. A finih para tu imam. 


  • 1

#785 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 13 August 2017 - 21:52

...
 
>> ... Istraživanje kaže da ljudi još više žele meso zbog agresivnih vegana
Daisy Meager, Aug 13 2017, 8:00am
 
* Ovaj tekst je originalno objavljen na MUNCHIES
 
Svi imamo onog jednog prijatelja koji po svaku cenu mora da vas obaveštava o svojim odličnim životnim odlukama. Znate tačno koliko puta su bili u teretani ove nedelje (svakog jutra u šest sati, uključujući vikende) i da njihov Nutribulet ne skuplja prašinu, već ga koriste za smutije od spanaća i pšenične trave. I te kako ste bili obavešteni kada su odlučili da postanu vegani. Prvo je usledio ja-sam-iznad-vas govor za večerom o klimatskim promenama, a potom i spamovanje WhatsApp grupe sa fotkama preslatkih svinjica. Za sada niko nije odgovorio na link "101 razlog da postanete vegan" sa emotikonom koji fistbampuje.
 
Novo istraživanje ukazuje da tvoj smarački prijatelj sa ishranom na bazi biljaka pokušava da preobrazi mesoždere na potpuno pogrešan način.
 
Prema rezultatima ankete o stavovima 2,363 Britanaca koji jedu meso, glavni razlog zašto ne postaju vegani je ukus mesa. Ovo teško da je iznenađenje, slanina je prilično neodoljiva. Ali za četvrtinu ispitanika, razlog njihovog kontinuiranog konzumiranja mesa nema veze sa samom hranom. Oni kažu da ne žele da postanu vegani zbog ponašanja određenih vegetarijanaca i vegana.
 
Anketa koju je sproveo Voucher Codes Pro (respektabilni izvor koji nam je doneo klasike poput teksta "Trećina vegetarijanaca jede meso kada su pijani"), pokušala je da proceni kakve bad vibes šalju ti vegani. 37 odsto mesoždera iz ankete je izjavilo da su vegetarijanci "dosta agresivni" prema ljudima koji jedu meso, a 25 odsto je reklo da su im vegani držali predavanja o njihovoj mesožderskoj ishrani. Učesnici ankete su takođe izjavili kako vegani smatraju da je "njihov način ishrane jedini pravi način".
 
MUNCHIES se obratio udruženju The Vegan Society da nam daju svoje mišljenje o ovim optužbama. Njihov portparol, Dominika Pijaseka nam je izjavila sledeće: "Mnogi su strastveni kada je reč o veganizmu, željni da podele informacije o prednostima koje se odnose na sve i da otvore svima oči kada je u pitanju zlostavljanje životinja. Ovo možda znači da bes i iznerviranost koju osećamo može da se protumači kao agresivnost prema onima koji ne prate veganski stil života, ali to nikako nije istina."
 
Pijaseka dodaje: "Većina nas se ne hrani veganski od rođenja i upoznati smo sa razlozima zbog kojih ljudi konzumiraju i koriste životinjske proizvode – mi samo želimo da ih osvestimo o posledicama tih aktivnosti. Većina vegana su saosećajni ljudi koji žele da inspirišu druge da žive etički i nije fer da se njihova strast odbacuje tvrdnjama da su vegani skloni pridikama i osuđivanju."
 
Samo nemojte da nam pričate o zelenim smutijima ... <<
 
 
 
:+1:
 
...

  • 1

#786 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 7,643 posts

Posted 14 August 2017 - 09:45

Does exercise make you eat more?

 

After an hour in the gym you’re feeling pretty good about yourself. Less so two hours later, when you’ve demolished half the fridge. But the relationship between exercise and weight loss is complicated: not all exercise stimulates appetite to the same extentAnd individuals vary in how much weight they lose from exercise.

The solution...

 

Juce sam nakon 5 minutnog zagrijavanja na traci odmah presao na tegove i prilicno dobro odradio 10ak vjezbi sa nekoliko serija. Jutros sam sjeo na biciklo i dopedalao 10ak kilometara. Ne vjerujem da cu danas u gym ali mi jos 10km na biciklu svakako ne gine.

Generalno jedem manje, a cesce i jedem dosta voca, sto ranije nije bio slucaj. Najbolje od svega je sto se osjecam odlicno, imam puno vise energije nego kad nisam vjezbao, a uz to sam pusio i pio, sto je i logicno valjda.

Ne vjerujem da bih izdrzao samo sa restrikcijama hrane, uz vjezbanje dodje i neka dodatna motivacija da se istraje. 


  • 0

#787 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 15 August 2017 - 06:15

Blago tebi, umrijecesh lijep i mlad dobro, necesh mlad, ali zgodan :rotflmao: ..... ja sad iz kafane, sasuo 3 IPA Sinister Minister, ne volim ga, karamela, ali drma 7.5% i neku novu smotam Sweet Berlin. auuuu shto mi legla, sativa samo takva ........ znash klako cu ja sad da kuntam, kao beba brate, nije neki veliki eksersajz za nashe godine, tako se pricha, samo opushteno i bez sikiracije :kece:


  • 2

#788 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 7,643 posts

Posted 15 August 2017 - 09:42

Blago tebi, umrijecesh lijep i mlad dobro, necesh mlad, ali zgodan :rotflmao: ..... ja sad iz kafane, sasuo 3 IPA Sinister Minister, ne volim ga, karamela, ali drma 7.5% i neku novu smotam Sweet Berlin. auuuu shto mi legla, sativa samo takva ........ znash klako cu ja sad da kuntam, kao beba brate, nije neki veliki eksersajz za nashe godine, tako se pricha, samo opushteno i bez sikiracije :kece:

 

Ja bolje spavam kako sam prestao pusiti i piti. Ranije sam se znao probuditi u sred noci da pijem vodu, sad spavam do alarma ako radim, a ako ne radim, opet se rano budim i jos skacem iz kreveta k'o firiz.

 

Jutros opet sjeo na biciklo, pedalanje 10ak kilometara i jos kad sam dosao na posao saznam da je bio totalni kurcsclus u podzemnoj i da sam izbjegao to maltretiranje, a usput se bas fino razgibao i ogladnio, taman za dorucak:

 

Attached File  breakfast.jpg   325.22KB   2 downloads

 

Smoked salmon and cream cheese bagels i voce. 

 

Jos malo pa cu dolaziti na pivski i whisky topik samo da vam popujem i kenjam u ceif. ;)  :lol+:


  • 2

#789 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 7,643 posts

Posted 15 August 2017 - 15:01

Jos par sati pa idem malo da dizem i spustam gvozdje, nicim izazvan. :D


  • 0

#790 Doorn

Doorn
  • Members
  • 14,739 posts

Posted 15 August 2017 - 17:55

"Ulazite u stomak! To ulaganje daje brze i vidljive rezultate. Ulaganje u dijetu, gym i tegove je dugorocno i neizvjesno". Malo sam dopravio Duska Radovica 🤣
  • 3

#791 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 15 August 2017 - 18:23

...

 

 

Nadjem na Netu: prazninu u sebi treba popunjavati citanjem knjiga, a ne zderanjem!

;)

 

...


  • 1

#792 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 7,643 posts

Posted 15 August 2017 - 19:13

Lepo sam ti rekao, ona pivnica Kod slabe volje, pravo mesto za tebe. Stammgast. :rotflmao:

 

Sjetih se ovoga, pa da sad ja pitam - cija majka crnu vunu prede?

 

:lol+:


  • 0

#793 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 16 August 2017 - 19:24

Sjetih se ovoga, pa da sad ja pitam - cija majka crnu vunu prede?
 
:lol+:


Ja opet isto, 81. Još sam kupio i novi kaiš, da ne bušim nove rupe šrafcigerom k'o slepac..
:-P

Da vidimo za tu vunu drugi put.
  • 0

#794 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 16 August 2017 - 19:40

...

 

Kako 'ko slepac'?

 

Pa zar nemas ovo

 

 

Od busenja srafcigerom hoce da se iskida koza.

Ako je od plastike - onda ugrejani ekser.

:lol:

 

...


  • 0

#795 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 16 August 2017 - 19:45

...

 

Kako 'ko slepac'?

 

Pa zar nemas ovo

 

attachicon.gifzumba - klesta za busenje rupa.jpg

 

Od busenja srafcigerom hoce da se iskida koza.

Ako je od plastike - onda ugrejani ekser.

:lol:

 

...

U Ceskoj je to zabranjeno, ako ne busis ekserom, nista dobro nece da izadje.

@Andjelija

Skinuo sam 2lb, ali sam jos uvek duplo tezi. :P


  • 1