Jump to content

Photo
- - - - -

Dijeta

• Please log in to reply
912 replies to this topic

#16 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 7,634 posts

Posted 30 March 2017 - 14:32

Nemam problema sa kilazom, nisam imao a izgleda da i necu nikad, problem je shto se osecam ..... kako bih rekao .... staro :D
  • 0

#17 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 7,285 posts

Posted 30 March 2017 - 14:51

Nemam problema sa kilazom, nisam imao a izgleda da i necu nikad, problem je shto se osecam ..... kako bih rekao .... staro :D

Pa i ja se osjecam staro jer sam rusty, dusa mi se u nos popne kad se penjem 30ak stepenika na stanici za tube. Svako jutro pocnem sa duhanom, par komada uz kafu, pa onda jos 20ak dok ne legnem. Treba to malo smanjiti/promijeniti.

Potrebno je malo motivacije i ja mislim da je mogu naci bas sada, kada se pomjerio sat, pa ne dolazim vise s posla nocu. Osjecam neku energiju. Na lijep dan, kad sunce sija i nije tesko se istjerati na kraci trk oko bloka, nekih 15-20 minuta za pocetak, a onda par vjezbica sa tegovima prije case ladnog vina i za 1/3 manje vecerice. Jedna kolegica ide na box svake srijede, kaze, jako je intenzivno ali i interesantnije od odlazaka u gym. Mozda bi ti tako nesto vise odgovaralo? 

• 0

#18 ironside

ironside
  • Members
  • 3,509 posts

Posted 30 March 2017 - 15:35

Brouwerij Bosteels DeuS (Brut Des Flandres).

Fantastično flamansko pivo, ponudio mi ga je moj lokalni dealer, uzbrdo prema Place Louxembourg, uz popust jerbo govorim Vlaams.

Puno voća, bergamotke, relativno malo šećera i, tipično za Belgijance mala gorčina. Baš comme il faut.

Alc 11.5, ali se ne primijeti na 2.5 dl bočici. Tu treba stati na gas.

Jedina manjkavost: 5€ za bočicu. Neće ići.

• 0

#19 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 7,285 posts

Posted 30 March 2017 - 20:52

Počela dijeta.

Ja sam veceras 92kg:

Attached File  kilaza.jpg   262.54KB   7 downloads

Mislio sam da je vise, dobro je. Veceras se jos ne pazim, zderem neke linguine sa ribom i morskim plodovima i stukao sam bocu vina. Od sutra malo jaci dijetalni rezim, vjezbe i onda vaganje svake sedmice za usporedbu.

Ako uzmem da sam 181 visok, nosim viska oko 10-15 kila. Kroz pravilnu ishranu, nesto vjezbe i manje alkohola, cilj se stesati na 85kg do 15 jula. Zasto 15. juli - nemam pojma, proizvoljno izabran datum.

Tvoj red Miki. :)

• 0

#20 mrd

mrd
  • Members
  • 17,536 posts

Posted 30 March 2017 - 21:21

Eeeee prijatelju, meni da izvade krv danas, našli bi ga u tragovima. :lol+:

:lol+:

Meni da izvade krv danas, ne bi mi dali da vozim. 

Nego, evo ovaj uvodni post, sada je isto tako samo sam 5-6 godina stariji i gluplji. :D

Ja sam veceras 92kg:

attachicon.gifkilaza.jpg

Mislio sam da je vise, dobro je. Veceras se jos ne pazim, zderem neke linguine sa ribom i morskim plodovima i stukao sam bocu vina. Od sutra malo jaci dijetalni rezim, vjezbe i onda vaganje svake sedmice za usporedbu.

Ako uzmem da sam 181 visok, nosim viska oko 10-15 kila. Kroz pravilnu ishranu, nesto vjezbe i manje alkohola, cilj se stesati na 85kg do 15 jula. Zasto 15. juli - nemam pojma, proizvoljno izabran datum.

Tvoj red Miki. :)

Nama da izvade alkohol, ne bi mogli da nadju krv u njemu.

Samo opusteno gospodo. Bio sam do pre 20g 184/65 a sada sam 6'/230 ili ti ponaski 184/104.5 kg. Sad kad je pocela letnja sezona ima da spustiim opet na 90. Posebno me ubije kad prestanem da pusim onda odmah dignem 10-15kg, sto mi se i ovaj put deslio od Decembra do sada 17 kg up.

• 0

#21 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 7,634 posts

Posted 30 March 2017 - 21:27

Sa'ce chika Denis da vam objasni ..... Debeli ste (you are fat - Borat :D) zato shto se niste razveli.

Nema to nikakve veze sa dijetama, cigaretama i ostalim nebitnim stvarima. Nizak testosteron.

Morao sam. Oprostite.

Edited by Denis Jasharevic, 30 March 2017 - 21:27.

• 0

#22 mrd

mrd
  • Members
  • 17,536 posts

Posted 30 March 2017 - 21:28

Sa'ce chika Denis da vam objasni ..... Debeli ste (you are fat - Borat :D) zato shto se niste razveli.

Nema to nikakve veze sa dijetama, cigaretama i ostalim nebitnim stvarima. Nizak testosteron.

Morao sam. Oprostite.

Nije, nego si ti nizak. :P

• 0

#23 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 7,634 posts

Posted 30 March 2017 - 21:30

Nije, nego si ti nizak. :P

Samo se ti teshi :) ..... ili reshi :D.
  • 0

#24 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 27,541 posts

Posted 30 March 2017 - 21:46

Morao sam. Oprostite.

Magarče! :lol+:

A ti se osećaš staro zato što si mator, samo je Zoran ovde stariji od tebe, ali on se ne računa, rodio se u FNRJ. :P

Pisaću za vikend, odoh u krpe...

@HB - bio sam u bioskopu u nedelju, večeras a sutra uveče imam dva vezana filma, a tebe nigde da me zayebavaš?? :blink:

• 0

#25 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 7,285 posts

Posted 30 March 2017 - 21:53

@HB - bio sam u bioskopu u nedelju, večeras a sutra uveče imam dva vezana filma, a tebe nigde da me zayebavaš?? :blink:

Pa nema smisla da te stalno zayebavam, imam i ja dusu. Ti se samo dobro isplaci, manje ces da pisas. ;)

Zajebavacu te ako se primis na takmicenje u mrsavljenju i fitnesu. Cekam te na zicer. Ja od sutra idem i na trcanje, a poslije trcanja tegovi. Subotu kopam i rasadjujem paradajz, pa opet trcanje i tegovi. Ima da ubrzam metabolizam, da topi po pola kile dnevno.

• 0

#26 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 7,634 posts

Posted 30 March 2017 - 23:21

A ti se osećaš staro zato što si mator, samo je Zoran ovde stariji od tebe, ali on se ne računa, rodio se u FNRJ. :P

Pa sad, koliko sam video i ti si lepo pobeleo .... svi smo mi Beli .... samo jako  :D .  Nisi ti daleko od mene, po godinama. I uz sve to tvoje skijanje, 14 puta godishnje - nakoko si skoro stotku ..... kume, pa ja da uradim samo 10 sklekova dnevno izgled'o bi ko Stevica Markovic.

A Zoran je ishao u shkolu sa Vladimirom Bakaricem  :lol+: , nismo ni blizu.

Edited by Denis Jasharevic, 30 March 2017 - 23:23.

• 0

#27 mrd

mrd
  • Members
  • 17,536 posts

Posted 30 March 2017 - 23:22

-Stari-drveni-praher_slika_L_59561835.jp

• 0

#28 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 7,285 posts

Posted 30 March 2017 - 23:38

Ja sam ovdje najmladji. Svi ste stari, debeli i onemocali.

Idemo jako. Od sutra.

Mozda tek od ponedeljka. ;)
  • 0

#29 mrd

mrd
  • Members
  • 17,536 posts

Posted 30 March 2017 - 23:47

Ja u subotu idem na jezero, tako da salo ima da se topi. :P

Najodgovorniji. 

• 0

#30 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 7,634 posts

Posted 31 March 2017 - 00:22

Meni sutra dolazi drugarica :), na vikend. Vezbacemo.
  • 0