Jump to content


Photo
- - - - -

Dijeta


  • Please log in to reply
1027 replies to this topic

#271 Sunshine State

Sunshine State
  • Members
  • 1,505 posts

Posted 25 April 2017 - 16:37

Nekako mi zvucite kao ovaj:

Attached Files


  • 0

#272 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 25 April 2017 - 16:51

Nekako mi zvucite kao ovaj:

 

MomenAt, prijateljice!!

 

Follow my story! :D 


  • 0

#273 Sunshine State

Sunshine State
  • Members
  • 1,505 posts

Posted 25 April 2017 - 17:00

Dobro, ti si jedan od ozbiljnijih!

 

(sve dok se ne pocnes pojavljivati na "Kuharice manje zbori" i razmenjivati recepte s HB i Kinikom)


  • 0

#274 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 25 April 2017 - 17:07

Dobro, ti si jedan od ozbiljnijih!

 

(sve dok se ne pocnes pojavljivati na "Kuharice manje zbori" i razmenjivati recepte s HB i Kinikom)

 

Ne idem ja tamo, to je za kuharice. :lol+: 


  • 2

#275 Kido from Junkovac

Kido from Junkovac
  • Members
  • 6,635 posts

Posted 25 April 2017 - 21:10

Preko nedelje ne jedem nikad do 5 uvece, da li je kvar neki nemam pojma. Tako 20+ godina.

Svi mi kazu da sam se potencijalno syebo tako, ali kad ne osecam glad...


  • 0

#276 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 7,643 posts

Posted 25 April 2017 - 21:17

Preko nedelje ne jedem nikad do 5 uvece, da li je kvar neki nemam pojma. Tako 20+ godina.

Svi mi kazu da sam se potencijalno syebo tako, ali kad ne osecam glad...

 

Ako umres mlad, onda je vjerovatno donekle uticalo. U slucaju da dozivis duboku starost, onda nije. 

 

Edit: nema razloga za sikiranciju. Tako ti tijelo trazi i sve je to OK. Ja do prije 6-7 godina nisam jeo prije podne nikad. Sad ne mogu da funkcionisem bez dorucka, a ako je to nakon 9am, plakao bih ko beba dok ne ubacim nesto. Vikendom ne mora, pa i ako ustanem u isto vrijeme kao kad idem na rabotu. Go figure.


Edited by Honey Badger, 25 April 2017 - 21:21.

  • 0

#277 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 25 April 2017 - 21:17

Preko nedelje ne jedem nikad do 5 uvece, da li je kvar neki nemam pojma. Tako 20+ godina.

Svi mi kazu da sam se potencijalno syebo tako, ali kad ne osecam glad...

Moj problem je sto volim da jedem, gladan, ili ne. U sustini treba da porastem nekih 10-15cm i sve ce da bude u redu.

:P


  • 0

#278 Kido from Junkovac

Kido from Junkovac
  • Members
  • 6,635 posts

Posted 25 April 2017 - 21:49

LJudi sa kojima sam u kontaktu znaju da nista ne jedem I znaju da mislim da to verovatno nije dobro.

Ali mi se ortak pohvalio da je poceo sa nekom slicnom 'dijetom' nekakav 'intermittent fasting' gde se ne jede po 16 sati 

I nekakve 'uljne dijete', stagod to bilo.

Honey, ako umrem mlad ne bih da zaboravimo ciggies & alcohol kao honorable mention.


  • 0

#279 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 25 April 2017 - 21:54

LJudi sa kojima sam u kontaktu znaju da nista ne jedem I znaju da mislim da to verovatno nije dobro.

Ali mi se ortak pohvalio da je poceo sa nekom slicnom 'dijetom' nekakav 'intermittent fasting' gde se ne jede po 16 sati 

I nekakve 'uljne dijete', stagod to bilo.

Honey, ako umrem mlad ne bih da zaboravimo ciggies & alcohol kao honorable mention.

Mene ubi kad prestanem da pusim, ugojim se samo tako. Sad sam nabio 15kg, ali cu da skinem. Pocela sezona idem na jezero svaki weekend. Mora da mi splasne stomacina.

Zeznuto je kad se natrpamo jednom, ili 2 puta dnevno. To ti je ono natankiras se i samo ti grba poraste.


  • 0

#280 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 26 April 2017 - 03:51

Preko nedelje ne jedem nikad do 5 uvece, da li je kvar neki nemam pojma. Tako 20+ godina.

Svi mi kazu da sam se potencijalno syebo tako, ali kad ne osecam glad...

btw Tako sam i ja pa mi usporio metabolizam. Jednom sam zivela mesec dana na chipsu i jabukama. Sad kad hocu da izgubim neko kilo svi mi se smeju jer sam rekla da moram da krenem da jedem, da bi pokrenula metabolizam. 

Bukvalno moram da nateram sebe da jedem u toku dana.

osim kad putujem, kad sam na jetlegu gladna sam po ceo dan  :lol+:

Najgore kad sam kod mojih, oni jedu po 5 puta dnevno, tako da se obicno zavrsi zakljuckom da sam bolesna jer do 2popodne nisam jela 3 puta ....

 

Dosta je to individualno.


  • 0

#281 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 26 April 2017 - 04:21

btw Tako sam i ja pa mi usporio metabolizam. Jednom sam zivela mesec dana na chipsu i jabukama. Sad kad hocu da izgubim neko kilo svi mi se smeju jer sam rekla da moram da krenem da jedem, da bi pokrenula metabolizam. 

Bukvalno moram da nateram sebe da jedem u toku dana.

osim kad putujem, kad sam na jetlegu gladna sam po ceo dan  :lol+:

Najgore kad sam kod mojih, oni jedu po 5 puta dnevno, tako da se obicno zavrsi zakljuckom da sam bolesna jer do 2popodne nisam jela 3 puta ....

 

Dosta je to individualno.

lazes cim zines.  :wicked:


  • 0

#282 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 26 April 2017 - 04:47

lazes cim zines.  :wicked:

A zinem da ubacim zalogaj stejka  :P


  • 1

#283 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 7,643 posts

Posted 26 April 2017 - 13:48

MomenAt, prijateljice!!

 

Follow my story! :D

 

Cuti bre, Javorka!

 

 

Javorka drzi liniju i nic ne jede masno...

 

:lol+:


  • 0

#284 Sunshine State

Sunshine State
  • Members
  • 1,505 posts

Posted 26 April 2017 - 14:44

Ja sam Sremica! Ja bez kobasice, kulena, suvog mesa, slanine i kulena ne napustam rodnu mi grudu kad krecem u beli svet! Odoh sad da si naseckam malo sremske kobasice, kad smo vec kod dijete


  • 1

#285 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 26 April 2017 - 15:04

Ja sam Sremica! Ja bez kobasice, kulena, suvog mesa, slanine i kulena ne napustam rodnu mi grudu kad krecem u beli svet! Odoh sad da si naseckam malo sremske kobasice, kad smo vec kod dijete

 

 

Ili lažeš da si visoka i vitka, ili lažeš da si Sremica, izaberi..... :lol+:


  • 0