Jump to content


Photo
- - - - -

NFL - Season 2017


  • This topic is locked This topic is locked
3965 replies to this topic

Poll: Sampion (45 member(s) have cast votes)

Ko osvaja Supr Bowl 52?

  1. New England Patriots (15 votes [33.33%] - View)

    Percentage of vote: 33.33%

  2. Atlanta Falcons (1 votes [2.22%] - View)

    Percentage of vote: 2.22%

  3. Pittsburgh Steelers (3 votes [6.67%] - View)

    Percentage of vote: 6.67%

  4. Green Bay Packers (7 votes [15.56%] - View)

    Percentage of vote: 15.56%

  5. Seattle Seahawks (1 votes [2.22%] - View)

    Percentage of vote: 2.22%

  6. Dallas Cowboys (1 votes [2.22%] - View)

    Percentage of vote: 2.22%

  7. Denver Broncos (1 votes [2.22%] - View)

    Percentage of vote: 2.22%

  8. Oakland Raiders (4 votes [8.89%] - View)

    Percentage of vote: 8.89%

  9. Kansas City Chiefs (1 votes [2.22%] - View)

    Percentage of vote: 2.22%

  10. New York Giants (1 votes [2.22%] - View)

    Percentage of vote: 2.22%

  11. Neko drugi (10 votes [22.22%] - View)

    Percentage of vote: 22.22%

Vote

#106 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 04 April 2017 - 12:50

Romo----->penzija

 

http://dailysnark.co...casting-career/


Edited by third and five, 04 April 2017 - 12:52.

  • 0

#107 Xpert

Xpert
  • Members
  • 22,572 posts

Posted 04 April 2017 - 12:55

Prvo sam pogledao kalendar, al 1. april bio u subotu.

 

Ocigledno da nije mogao pronaci odgovarajuci tim/uslove.


  • 0

#108 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 04 April 2017 - 16:23

Vidim da će menjati Simsa, što i nije tako loše. Jest legenda Giantsa ali je baš naporan komentator. 


  • 0

#109 Xpert

Xpert
  • Members
  • 22,572 posts

Posted 04 April 2017 - 17:36

Odlazak Phila Simmsa sa mesta komentatora CBS-a je, zasad, najjaca vest ovog offseasona!


Edited by Xpert, 04 April 2017 - 17:36.

  • 1

#110 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 11 April 2017 - 17:33

Šta je ovo majku mu. Prođe sedam dana bez ijednog posta. Ono jeste da je offseason ali opet ima dešavanja. Izbačen raspored preseason utakmica. Bliži se draft....gleda li neko ove prospekte na YT. Ima li neko neke vlažne snove što se tiče potencijalnih pickova...ajmo to malo življe majku mu  :D 


  • 2

#111 L.Sprewell

L.Sprewell
  • Members
  • 10,793 posts

Posted 11 April 2017 - 17:47

Moji trejdovali za nekog DE Jagsa koji mozda nece ni upasti u tim.
  • 0

#112 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 11 April 2017 - 17:54

videh to...meso za kamp najverovatnije, a nije ni neki pick vredan spomena otišao u suprotnom smeru, 


  • 0

#113 Xpert

Xpert
  • Members
  • 22,572 posts

Posted 11 April 2017 - 18:08

Lynch se najverovatnije vraca iz penzije. Las Vegas :D Raiders najverovatnija opcija. Patsi vrebaju iz prikrajka.


  • 0

#114 L.Sprewell

L.Sprewell
  • Members
  • 10,793 posts

Posted 12 April 2017 - 13:48

2e0125b90c232766aa06471d83498762.jpg
  • 1

#115 Xpert

Xpert
  • Members
  • 22,572 posts

Posted 12 April 2017 - 14:04

Da se podsetimo ovoga:


Edited by Xpert, 12 April 2017 - 14:10.

  • 0

#116 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 12 April 2017 - 14:07

Kako mi se dopadne neki od ovih klinaca koji će učestvovati na draftu ( a da je pri tom realistično da bude on board kad ovi moji budu birali )  desi se nešto pa procenjena vrednost počne opasno da raste.

 

Znači prvo O.J. Howard. U startu je bilo realistično da će da bude na raspolaganju...dečko pokida combine i sad kažu da je 10-15 pick range ( u stvari, stručnjaci su sigurni da ga Brownsi uzimaju sa no.12 ) Zatim ovaj DT Spartansa, kontam da je idealan da zameni Hankinsa...odjednom čitam dečko TOP 15 pick ( idealan igrač za Karolinu kažu ) Kristijan Mekafri mi je vlažan san, sad čitam nema šanse dečko da padne ispod 15 mesta ( Pejton i Saintsi će to da pokupe ) . OT Alabame Robinson, kao realistično je da bude tu....odjednom procene kako je on u stvari jedini NFL ready OT. i kako ide u prvih 15.

 

edit: Najbolje ne pratiti ove gluposti nego se informisati samo o igračima koje tvoj tim izabere, kada ih izabere i to je to....


Edited by third and five, 12 April 2017 - 14:08.

  • 0

#117 L' Imperatore

L' Imperatore
  • Members
  • 3,443 posts

Posted 14 April 2017 - 17:40

Šta je ovo majku mu. Prođe sedam dana bez ijednog posta. Ono jeste da je offseason ali opet ima dešavanja. Izbačen raspored preseason utakmica. Bliži se draft....gleda li neko ove prospekte na YT. Ima li neko neke vlažne snove što se tiče potencijalnih pickova...ajmo to malo življe majku mu   :D

 

Ja sam pogledao dosta. Što se tiče vlažnih snova, ja se nadam Maliku McDowellu (DT) sa Michigan State-a, ili Jarradu Davisu (LB) sa Floride. Zadvoljan bi bio i sa Cam Robinsonom, mada ne verujem da če obstati do 24. pozicije. Odličan material za obradu. Raidersi bi bili odlična situacija za njega. Jaka O-line grupa. Jedan od boljih trenera u ligi, Mike Tice. Učio bi od Donalda Penna, pa možda preuzeo njegovu poziciju sledeče sezone.

 

CB Kevin King sa Washingtona mi isto izgleda jako dobro a i scheme wise bi se dobro uklopio u našu odbranu. Mislim, kad bi secondary počeo da je igra kako je zamišljeno na papiru. 

Ili njegov kolega Budda Baker. Na safetyu smo koliko toliko pokriveni, ali mislim da bi se on dobro snašao i kao nickel. Ima fantastične instinkte i ta pozicija bi mu omogučila da jih iskoristi.

 

Lynch se najverovatnije vraca iz penzije. Las Vegas :D Raiders najverovatnija opcija. Patsi vrebaju iz prikrajka.

 

Ništa od Patsa, koliko ja čujem. Ljudi oko Marshawna kažu da ukoliko se vrati u ligu, to če uraditi samo kako bi obukao dres Raidersa. McKenzie je tvrd pregovarač. Jasno mu je da Seattle nemože da si priušti Lynchovih 9mil per sa njihovim jadnim salary capom pa mu se zbog toga ne šalje draft pick u suprotnom pravcu. Kako bi ga naterali da promeni mišjenje, marshawnov camp je izbacio glasinu za Patriotse, jer kapiraju da mu nebi bilo svejedno kad bi pojačao glavne AFC rivale. I verovatno mu nije svejedno.

 

Zadnje vesti što se svega ovoga tiče je da če izgleda ipak doči do trade-a. 7th rounder verovatno. Pod uslovom da Marshawn rekonstruiše ugovor. tako ustvari svi dobiju nešto. Seattlu ide draft pick. Raidersi dobiju Marshawna za male pare. A Lynch nemora da vrati signing bonus Seahawksima.

Kako mi se dopadne neki od ovih klinaca koji će učestvovati na draftu ( a da je pri tom realistično da bude on board kad ovi moji budu birali )  desi se nešto pa procenjena vrednost počne opasno da raste.

 

Znači prvo O.J. Howard. U startu je bilo realistično da će da bude na raspolaganju...dečko pokida combine i sad kažu da je 10-15 pick range ( u stvari, stručnjaci su sigurni da ga Brownsi uzimaju sa no.12 ) Zatim ovaj DT Spartansa, kontam da je idealan da zameni Hankinsa...odjednom čitam dečko TOP 15 pick ( idealan igrač za Karolinu kažu ) Kristijan Mekafri mi je vlažan san, sad čitam nema šanse dečko da padne ispod 15 mesta ( Pejton i Saintsi će to da pokupe ) . OT Alabame Robinson, kao realistično je da bude tu....odjednom procene kako je on u stvari jedini NFL ready OT. i kako ide u prvih 15.

 

edit: Najbolje ne pratiti ove gluposti nego se informisati samo o igračima koje tvoj tim izabere, kada ih izabere i to je to....

 

Što se tiče OJ Howarda, mislim da on ne ispada iz 10. Čak bi se usudio reči da če ga uzeti Jacksonville na 4. poziciji, ili Jetsi na 6.

 

DT Spartansa je taj Malik McDowell kojeg i ja priželjkujem. Zamerano mu je da se nije dovoljno trudio u nekim utakmicama prošle sezone, jer su Spartansi bili slabi. On je bukvalno nosio celu odbranu na leđima, igrajuči sve pozicije na defanzivnoj liniji. Što je zanimljivo, dominirao je gde god su ga stavili. A double team je imao svakom playu, jer je bio daleko največa opasnosst u toj odbrani Spartansa. Prvo se je pričalo da je 2nd rounder zbog tog poor effort problema. Ali ja mislim da če on otiči u tom 16-24 range-u.

Btw, i da ga uzmete, teško bi bio zamena za 145 kilskog Hankinsa koji je igrao NT. Ono, McDowell se je lavovski borio na toj poziciji, ali s obzirom na 130 kila i njegov skill set, on je više 3-tech. 

 

Za McCaffreya su projekcije all over the place. Ja lično mislim da postoji šansa da on ispadne iz prve runde. RB koji nije baš najsposobniji u trčanju između tacklova neče na mnogo board-ova dobiti 1st round grade. Da, Sean Payton obožava taj tip igrača. Ali ja mislim da ga neče ga uzeti sa svojim 12. pickom. Možda sa onim 32. koji je dobio od Patriotsa.

 

OL class je jako mršav ove godine i zbog toga če Robinson otiči pre nego što bi trebalo, iako nema footwork za elitnog LT. Ramczyk je dobar pass pro tehničar, ali nema sruovu snagu za run game i još je valjda upitna njegova želja da igra football. Posle onh ranih odlazaka u penziju lani, to je postao ozbiljan red flag za timove. Posebno kad se razmišlja o potencialnim first rounderima. Forrest Lamp ima prekratke ruke za tackla, pa če verovatno morati na guarda. A za Bollesa se nešto baš i ne priča mnogo. No s obzirom da je odličan atleta (a gledajuči istoriju, takvi izrastaju u odlične tacklove), on je verovatno late first.


  • 0

#118 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 14 April 2017 - 18:33

Jeste  MM više 3 tech, ali u suštini baš nam takav i treba pored Harisona. Mi smo prošle godine godine igrali sa dva nose tackle-a gde je Hankins morao da imitira 3 tech DT-a. Sad kad ga nema grehota bi bilo ne nabaviti takvog 3 tech DT-a kakav je Malik McDowell...ako bude na raspolaganju. 

 

Edit: Inače, mislio sam da ovo nikada neću reći/napisati a da kalendar na zidu ne pokazuje datum 1. April, ali izgleda da je i dobri dečko NFL-a Ilija Mening umešan u nekakav skandal. 


Edited by third and five, 14 April 2017 - 18:35.

  • 0

#119 mvasic

mvasic
  • Members
  • 2,660 posts

Posted 17 April 2017 - 19:22

Jeste  MM više 3 tech, ali u suštini baš nam takav i treba pored Harisona. Mi smo prošle godine godine igrali sa dva nose tackle-a gde je Hankins morao da imitira 3 tech DT-a. Sad kad ga nema grehota bi bilo ne nabaviti takvog 3 tech DT-a kakav je Malik McDowell...ako bude na raspolaganju. 

 

Edit: Inače, mislio sam da ovo nikada neću reći/napisati a da kalendar na zidu ne pokazuje datum 1. April, ali izgleda da je i dobri dečko NFL-a Ilija Mening umešan u nekakav skandal. 

 

Dilovao kacige koje su "koristene u utakmici".... Dodatna kinta nikad nije na odmet. :)

 

Elem, lista utakmica koje ne bi trebalo propustiti, na jesen:

 

http://www.nfl.com/n...ustsee-matchups


  • 0

#120 Big Ticket

Big Ticket
  • Members
  • 2,502 posts

Posted 18 April 2017 - 18:54

Понудили Патси 2год/6.6мил Гилислију, Билси имају 5 дана да изједначе понуду.

Ово деф значи ништа од Бланта. Буркхед, Луис, Вајт, Гилисли/ко год на позицији rb. Болесно јак напад и трчањем ћемо имати

Опет Амендола прихватио pay cut, прави Патриота

Edited by Big Ticket, 18 April 2017 - 19:20.

  • 0