Jump to content


Photo
- - - - -

Australian Open 2017


  • Please log in to reply
1474 replies to this topic

#1471 bojant

bojant
  • Members
  • 4,523 posts

Posted 29 January 2017 - 19:36

Ne znam koga vidim ali znam koga ne vidim :lol:

Na postoji titula ili 5 titula za koje bih menjao deseti RG tako da bih bas voleo da si ti u pravu ;D ali opet, ne znam...

 

Pa nece ni Novak biti u ovoj biljka fazi do kraja karijere... i njemu ce da dodje u jednom trenutku iz dupeta u glavu, sta ja uradih sa mojom karijerom, daj slanine ;D

pa da, prerano se Novak otpisuje

jeste doslo do neke cudne faze u njegovoj karijeri, mozda mu je trebala pauza od tenisa na pola godine kao sto su je imali i Rafa i sad Fed, pa da se restartuje.

 

ali za RG, deluje da je Rafa sad prvi favorit


  • 0

#1472 ciao

ciao
  • Members
  • 5,415 posts

Posted 29 January 2017 - 19:50

"biljka faza " :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :twak: :twak:


  • 1

#1473 jevrem69

jevrem69
  • Members
  • 5,556 posts

Posted 29 January 2017 - 19:59

Jos jednom cestitke Federeru jer je danas u drugom delu petog seta izgledao kao Rafa u vecem delu karijere kada su njihovi mecevi u pitanju. Pored toga, vredan paznje je bio i prvi deo treceg seta, kada je Svajcarac plesao po terenu, a Nadal bio u potpuno podredjenom polozaju. Drugi set je medjutim bio jedan od najlosijih ikada odigranih setova u finalima Slemova, gde se njje znalo ko se vise raspada na kom udarcu. Sve u svemu, ovaj istorijski mec je zapravo bio jedan osrednji mec za zaborav. Sto se Federera tice, sto neko rece, neka odmah batali sezonu na šljaci, i neka se sprema za travu, gde ce u slučaju ispadanja Mareja, biti verovatno najveći favorit za osvajanje titule. Uspeo je tamo gde se nije nadao, sada zna da moze. Nadal po meni jedino nece biti favorit za osvajanje RG u slučaju da naleti na iole pristojnog Novaka.


Edited by jevrem69, 30 January 2017 - 09:39.

  • 1

#1474 jevrem69

jevrem69
  • Members
  • 5,556 posts

Posted 29 January 2017 - 20:02

Kao sto sam juce i predpostsvio Nadal je finale zapravo iZgubio u petak, nakon petocasovnog meca sa Dimitrovim, pa neka to Federer bude imao u vidu, ako se u dogledno vreme njih dvojica budu sastajali.
  • 0

#1475 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 29 January 2017 - 20:05

Ne otpisujem ja Novaka generalno.
Naprotiv. 
Sad sam bas nesto pisakarao na njegovoj temi.

Samo nesto ne vidim da ce upaliti sve motore do Garosa i da ce odbraniti titulu.
Videcemo,ima jos dosta da se igra do tada.


  • 0