Jump to content

Photo
- - - - -

News from Croatia

• Please log in to reply
12092 replies to this topic

#16 gurru

gurru
  • Members
  • 23 posts

Posted 21 February 2008 - 16:56

novosti iz Hrvatske-Hrvatska priznala Kosovo
  • 0

#17 Kido from Junkovac

Kido from Junkovac
  • Members
  • 5,977 posts

Posted 21 February 2008 - 17:00

Jel' van pameti da bi oni moglo bit i jedno i drugo, t.j. gradjani Hrvatske + velikosrpski elementi?

Sve moze, posebno ako je u interesu dnevne politike i histerije, jakako.
A normalno bi bilo da drzava Hrvatska resi taj problem na svojoj teritoriji
usred Pule, manirom pravne drzave.
  • 0

#18 Henry Chinaski

Henry Chinaski
  • Members
  • 19,241 posts

Posted 21 February 2008 - 17:04

Pa eto, resila.
  • 0

#19 RE*NATA

RE*NATA
  • Members
  • 260 posts

Posted 21 February 2008 - 18:37

Sećam se da su Srbi porazbijali stakla u nekoj pekari u Puli,kada je počelo bombardovanje.I to uopšte nije bila laž i dezinformacija već ISTINA.Znam provereno jer mi drugarica tamo živi.
Tako da uopšte ne sumnjam da je ovo uradio neki naš! Inače,ovi naši protestuju po celom svetu,ne bi me čudilo da ih sve đuture vrate. :rolleyes:

Edited by RE*NATA, 21 February 2008 - 18:37.

• 0

#20 Pokojni Zvonce

Pokojni Zvonce
  • Banned
  • 801 posts

Posted 21 February 2008 - 20:52

Hrvatska vlada je bas lepo odabrala dan kada ce da prizna Kosovo. Tako, da se uopste nisam iznenadio kada sam cuo sta se desava u Ulici Kneza Milosa!

Edited by Pokojni Zvonce, 21 February 2008 - 20:55.

• 0

#21 mrkva_CRO

mrkva_CRO
  • Members
  • 30 posts

Posted 21 February 2008 - 20:57

Hrvatska vlada je bas lepo odabrala dan kada ce da prizna Kosovo. Tako, da se uopste nisam iznenadio kada sam cuo sta se desava u Ulici Kneza Milosa!

-- Super opravdanje, a? Ma krasno...

ajajaj...
  • 0

#22 Unbeliever

Unbeliever
  • Members
  • 8,920 posts

Posted 21 February 2008 - 20:58

ima li neke potvrde u vezi priznavanja hrvatske? ne mogu nista naci.
  • 0

#23 Pokojni Zvonce

Pokojni Zvonce
  • Banned
  • 801 posts

Posted 21 February 2008 - 21:22

Nije opravdanje, vec dokazivanje teze da ste br.1 kada je biranje trenutka. Zasto se to nije moglo "odgoditi" za sutra? Verujem da se nista ne bi bilo vasem "veleposlanstvu".

Edited by Pokojni Zvonce, 21 February 2008 - 21:23.

• 0

#24 Unbeliever

Unbeliever
  • Members
  • 8,920 posts

Posted 21 February 2008 - 21:25

Nije opravdanje, vec dokazivanje teze da ste br.1 kada je biranje trenutka. Zasto se to nije moglo "odgoditi" za sutra? Verujem da se nista ne bi bilo vasem "veleposlanstvu".

slovenija jos nije priznala, pa je njeno "veloposlanstvo" vec razbijeno i demolirano. kako to objasnjavas?
  • 0

#25 reformista 1990

reformista 1990
  • Members
  • 107 posts

Posted 21 February 2008 - 21:27

E ta prica sa 'nije trenutak' mi se popela na k... Ljudi rade ono sto se je neminovno, a za Srbe ce verovetno u sledecih 20 godina uvek biti neki nezgodni trenutak
  • 0

#26 ArleKino

ArleKino
  • Members
  • 2,387 posts

Posted 21 February 2008 - 21:31

mogu li gradjani hrvatske biti istovremeno i "srpski/velikosrpski elementi"?

edit
kasnim za lordom...

btw mnogo takvih "elemenata" moze se naci i medju "gradjanima" cg...

Podsjetilo me ovo na onaj vic:

raspravljali se crnogorski* i ruski predsjednik gdje je više alkoholičara. "Ma kod vas je sigurno više, vi ste Balkanci neodgovorni, imate rakije kol'ko ti Bog hoće", veli Putin. Odgovara mu kolega: "Kladićemo se - pohapsićemo sve pijance u subotu naveče u Podgorici i Moskvi pa da vidimo."

Racija prošla - pola Moskve u zatvoru, u Podgorici samo jedan uhapšen.

Naslovi u ruskim novinama: "Skandalozno - pola Moskve u zatvoru zbog običnog pijanstva!"

Naslovi u crnogorskim novinama: "Skandalozno - uhapšen ruski ambasador!"

* Uzeo sam crnogorskog predsjednika za vic jer BiH nema predsjednika, u Hrvatskoj nema previše kronera, Makedonija i Slovenija mi nisu za vica, a srpski predsjednik je ziheraš, taj se ne kladi.
  • 0

#27 Pokojni Zvonce

Pokojni Zvonce
  • Banned
  • 801 posts

Posted 21 February 2008 - 21:34

Trenutak je sutra, a ne danas kada je "legitimno" baciti stenu na izlog u Mc-u gde sedi mladi bracni par sa detetom.
Trenutak je sutra, kada se zna da ce danas biti vise od milion ljudi na ulicama (nisam bio, ali prisutni mi kazu da je 5. oktobar bio slaba poseta za ovo danas).

Sto se Slovenije tice, ona je na udaru raznoraznih Rasonalista, Obraza itd. zbog presedavanja UN. Mislim da je dobar potez po njih (i po nas) sto su odlozili neodlozivo na 24h.
  • 0

#28 MartinX

MartinX
  • Members
  • 105 posts

Posted 21 February 2008 - 21:34

Dakle ovako:

Hrvatska nije priznala Kosovo.
  • 0

#29 reformista 1990

reformista 1990
  • Members
  • 107 posts

Posted 21 February 2008 - 21:36

Trenutak je sutra, a ne danas kada je "legitimno" baciti stenu na izlog u Mc-u gde sedi mladi bracni par sa detetom.
Trenutak je sutra, kada se zna da ce danas biti vise od milion ljudi na ulicama (nisam bio, ali prisutni mi kazu da je 5. oktobar bio slaba poseta za ovo danas).

Sto se Slovenije tice, ona je na udaru raznoraznih Rasonalista, Obraza itd. zbog presedavanja UN. Mislim da je dobar potez po njih (i po nas) sto su odlozili neodlozivo na 24h.

Oces da kazes da je HR ambasada razbijena zbog HR priznanja Kosova? Rulja bobila informaciju na terenu pa tako reagovala? Ma daj...
  • 0

#30 tomtom

tomtom
  • Members
  • 228 posts

Posted 21 February 2008 - 21:37

Dakle ovako:

Hrvatska nije priznala Kosovo.

Tu, majkumu, znaci dzaba smo izlomili i popljackali Knez Mihailovu...
  • 0