Jump to content


Photo
- - - - -

Niko


  • Please log in to reply
62 replies to this topic

#31 Dzoni_m

Dzoni_m
  • Members
  • 1,793 posts

Posted 02 December 2016 - 22:56

A od koje godine se takmici Hamilton? Sve jedno, on je morao da zasluzi to. Ovaj nije. Svi mi znamo da se mesto u dobrom timu ili kupuje ili rezultati moraju biti vrhunski, pogotovu u tim nisizm kategorijama. Isto kao i sa Max-om. Jesi li video reportazu kako izgleda Jos-ova "kuca"? Radionica bre. Sve je napravljeno i podredjeno MAx-ovom trkanju. Na drugom forumu sam citao pricu coveka koji je u karting sampionatu evrope i ima svoj tim/ili je sef sta god, naravno njegovi klinci su vozili protiv Max-a. Jos je umeo da kupi KOMPLETNU seriju motora od talijanskog proizvodjaca kako ne bi niko imao te motore osim njih. Koliko je dugo Ocon cekoa da udje u F1 a kada je Max usao? Taj isti Ocon koji je Maxu skidao skalp na stazi kako hoces. 

Tu je sve 5, svako ce to za dete da uradi, u Max-ovom slucaju videcemo epilog, za sada obecava. Rosberg bas i nije opravdao. Pricamo sad o nekoj uspesnosti covek 10 godina nista nije pokazao osim u poslednjoj sezoni i to vozeci onoliko dobro koliko taj auto moze. Cim ga konkurent nagazi na stazi on se izgubi. Nemojmo pricati nesto sto nije. Skupio vise bodova ove godine, zasluzeno, osvojio i otisao bez revansa, pogotovu sto je predhodne dve sezone bio pobedjen. 


  • 0

#32 DASUBO

DASUBO
  • Members
  • 3,855 posts

Posted 02 December 2016 - 23:15

Jeste Šaban brz u jednom krugu, ali bi ga Alonso sada odvalio od života u istom bolidu.
Ja bih to jako, jako voleo da vidim. A kapiram da teško da ima fana F1 koji ne bi voleo da vidi taj duel.
To bi bila borba bez milosti, a ovaj duel Niko Luis bi bila ugodna zajebancija posle ručka u poređenju sa fajtom Alonso Hamilton.

Jeste, krvavi mi očnjaci :D
  • 0

#33 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 02 December 2016 - 23:18

Ne moram da prevodim.

 

 

15232282_10208125864488485_8769105378087


  • 0

#34 4_Webber

4_Webber
  • Members
  • 17,335 posts

Posted 02 December 2016 - 23:41

Jeste Šaban brz u jednom krugu, ali bi ga Alonso sada odvalio od života u istom bolidu.
Ja bih to jako, jako voleo da vidim. A kapiram da teško da ima fana F1 koji ne bi voleo da vidi taj duel.
To bi bila borba bez milosti, a ovaj duel Niko Luis bi bila ugodna zajebancija posle ručka u poređenju sa fajtom Alonso Hamilton.

Jeste, krvavi mi očnjaci :D

Uf, na osnovu cega mislis ovo? Mozda na osnovu poredjenja Hamiltona protiv Rozberga? Ne znam, nisam siguran. U poslednje dve godine Alonsove voznje su uglavnom ili za 6icu ili za desetku. Malo su ga stigle godine. Ostalo je tu briljantnosti, nema spora. Ali bas je tesko reci da li bi bio u stanju da dobije Hamiltona.


  • 0

#35 DASUBO

DASUBO
  • Members
  • 3,855 posts

Posted 03 December 2016 - 00:41

Nema Niko veze sa ovim. Alonso ima deceniju sjebane karijere zbog epizode sa Meklarenom iz 2007. Ok, bilo je šanse i u Ferariju za titulu, ali da je ta priča pre deset godina išla kako treba, Alonso bi imao min 4 titule sada. I najverovatnije u penziji.
Ali...
Svi znamo da je mnogo bolji od 2 titule. Mnogo bolji. I mislim da je konačno ukrotio sujetu koja mu je i ukenjala karijeru. I sada ako dobije pravu spravu, o Bogo moj...
Hamilton sa druge strane ima neverovatan talenat ali i vrlo krhku mentalnu ravnotežu.

Alonso fali ta treća titula i otići će do pakla i nazad po nju. Hamilton sa druge strane nije toliko gladan. Jbt 33 pobede u 4 godine.

Tu je razlika. Samo u želji. Inače su obojica vanzemaljci. Kao što Baton reče onomad (Luis je neprejebiv u jednom krugu, čitaj kvalifikacije, Alonso u trci)
  • 0

#36 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 03 December 2016 - 10:41

CyrsW2kWIAADJYj.jpg

 

 

CyrdLh-WIAEPHBA.jpg

 

 

CyrgkmHW8AExNfu.jpg


  • 1

#37 staneC

staneC
  • Members
  • 864 posts

Posted 03 December 2016 - 10:46

Nisam siguran, da je Mercedes tim, koji bi doveo Alonsa, da vozi pored Hamiltona. Zna čiča, kako se Ron vukao za kosu :-), pa ne bi on, da mu otpadnu brkovi. Ako su poznati numero uno vozači u top 4 tima (Max, Lewis, Seb, Fernando), onda je najbolje rešenje za Mercedes Ricciardo, a pošto nije Nemac, onda je Hulk vrlo blizu Mečke.
Svi zaboravljamo, šta se desilo RB posle promene pravila. Ne verujem, da če se nešto slično desiti Mercedesu, ali takva dominacija, kao prošle 3 godine, je iluzija. Mislim, da če svi prvi vozači u top 4 tima ostati u sadašnjim tomovima (Alonso...:-)), pa če tek u 2018, kada jim ističu ugovori, tražiti deugi tim.
  • 0

#38 DASUBO

DASUBO
  • Members
  • 3,855 posts

Posted 04 December 2016 - 18:30

Toto: " Zvalo me je 80% F1 vozača. Ko me nije zvao? Kimi i Kvjat, verovatno jer nemaju broj."
:D
  • 2

#39 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 04 December 2016 - 19:04

Toto: " Zvalo me je 80% F1 vozača. Ko me nije zvao? Kimi i Kvjat, verovatno jer nemaju broj."
:D

 

Za Kvyata i verujem da nema broj, ali Kimeta boleqratz za zvanje. :D


  • 0

#40 DASUBO

DASUBO
  • Members
  • 3,855 posts

Posted 04 December 2016 - 22:07

Za Kvyata i verujem da nema broj, ali Kimeta boleqratz za zvanje. :D


I ja isto pomislih. 😀
  • 2

#41 DASUBO

DASUBO
  • Members
  • 3,855 posts

Posted 05 December 2016 - 14:05

Slažem se sa Čandukom da bi Sainc bio vrlo dobro rešenje za MGP.
  • 0

#42 Hertzog

Hertzog
  • Members
  • 2,572 posts

Posted 05 December 2016 - 14:11

Iz McLarena potvrdili da nema nista od prelaska Alonsa


  • 0

#43 Rad-oh-yeah?

Rad-oh-yeah?
  • Members
  • 21,862 posts

Posted 05 December 2016 - 15:17

Iz McLarena potvrdili da nema nista od prelaska Alonsa

 

Nema sada, ni za njega ni za Fetela, ali mozda ima dogodine. Trenutno na trzistu nema slobodnih vozaca sampionskog potencijala, ali dogodine se situacija otvara u potpunosti, gomili ljudi isticu ugovori tako da ce Mercedes verujem ici samo da premosti ovu jednu sezonu pa da onda traze dugorocno resenje od 2018. Takodje, nakon sledece godine bice jasnije i kakve su performanse timova pod novim pravilima pa ce se i vozaci prema tome ravnati.

 

Mercedes ima opciju da uzme Verlajna ali ako ga otpuste nakon samo godinu dana usrali su mu se u karijeru a decko bi mogao u buducnosti da postane jako dobar. Sa druge strane, verujem da bi i oni radije nekog iskusnijeg od Verlajna, ali koga?


  • 0

#44 alpiner

alpiner
  • Members
  • 11,330 posts

Posted 05 December 2016 - 16:20

Slažem se sa Čandukom da bi Sainc bio vrlo dobro rešenje za MGP.

 

Ne može! Mali je naš :D

 

U pravom autu dečko je spreman za pobede..kao i Max


  • 1

#45 Arnold Schwarzenegger

Arnold Schwarzenegger
  • Members
  • 1,824 posts

Posted 05 December 2016 - 17:50

Slažem se sa Čandukom da bi Sainc bio vrlo dobro rešenje za MGP.

Nece ga RB pustiti. Po meni ja bi uzo Verlajna. Slobodan a brz.


  • 0