Jump to content


Photo
- - - - -

Niko


  • Please log in to reply
62 replies to this topic

#1 Xpert

Xpert
  • Members
  • 22,572 posts

Posted 02 December 2016 - 14:28

Nico Rosberg objavio penzionisanje iz F1!!! Wow. Uze covek titulu i ode...


  • 0

#2 D. Cooper

D. Cooper
  • Members
  • 14,742 posts

Posted 02 December 2016 - 14:47

Kakav lik.

 

Ako nista bar je otvorio jednu od najprivlacnijih radnih pozicija.


  • 0

#3 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 02 December 2016 - 14:53

Boli ga qratz. Malo ko je otisao kao sampion. Pazi kad ode sad tamo Alonso umesto njega, to bi bila ludnica!
  • 1

#4 Hertzog

Hertzog
  • Members
  • 2,572 posts

Posted 02 December 2016 - 14:53

Ja ne verujem u to...
  • 0

#5 Xpert

Xpert
  • Members
  • 22,572 posts

Posted 02 December 2016 - 14:56

Ja ne verujem u to...


  • 0

#6 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 02 December 2016 - 15:03

Ja ne verujem u to...

 


Slobodno veruj, puni te vesti svi serveri.
  • 0

#7 Jurgen

Jurgen
  • Members
  • 6,514 posts

Posted 02 December 2016 - 15:06

Znači Verlenu upala kašika u med :D
  • 0

#8 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 02 December 2016 - 15:15

Znači Verlenu upala kašika u med :D

 


To ne mora da znaci. Treba sacekati. Odose ove godine dva sampiona i jedan vicesampion.
  • 0

#9 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 02 December 2016 - 15:20

Vremenski drugo najduze cekanje na titulu, 10 godina (Mansell 12) ali najveci broj trka do titule - 206
  • 0

#10 djura.net

djura.net
  • Members
  • 1,975 posts

Posted 02 December 2016 - 15:34

Nedostajace mi Nico, borba koju je vodio ovih godina mi je licila ponekad na borbu sa vetrenjacama. Ako je njegova odluka, podrzavam 100%.

Ko ce ga zameniti? Bas me zanima kakav ugovor ima fetel ili rikiardo?
  • 0

#11 Rad-oh-yeah?

Rad-oh-yeah?
  • Members
  • 21,862 posts

Posted 02 December 2016 - 15:50

Vau, ovo je totalni sok! :blink:

 

Svaka mu cast, treba imati muda za ovakvu odluku. Sa srecom, cime god odlucio da se bavi u buducnosti.

 

Boli ga qratz. Malo ko je otisao kao sampion. Pazi kad ode sad tamo Alonso umesto njega, to bi bila ludnica!

 

Ovako napamet - Majk Hotorn (unapred odlucio da se penzionise na kraju sezone 1958, bolovao od neizlecivog raka, poginuo u saobracajci nedugo potom), Johen Rint (smrtno stradao u Monci, postao sampion posthumno), Dzeki Stjuart (nakon osvojene trece titule, na dan pogibije svog naslednika Fransoa Severa), Alen Prost (vratio se iz privremene penzije da osvoji svoju cetvrtu titulu, pa se penzionisao za stalno).

 

Ovo za Alonsa uopste nije iskljuceno, njegov ugovor sa MekHondom je prilicno jak za 2017. ali ako bolid opet podbaci ne verujem da ce ostati dalje od toga. Jos ako Mecka nastavi da dominira, vec ga vidim kako i rukama i nogama grebe da predje kod njih.

 

Najverovatniji scenario - Verlajn dobija ugovor na godinu dana. Za 2018. isticu ugovori Alonsa i Fetela, i onda jedan od njih dvojice dolazi u Mecku. E sad, koji tacno od dvojice, to vec zavisi od jako puno faktora.


  • 0

#12 Jurgen

Jurgen
  • Members
  • 6,514 posts

Posted 02 December 2016 - 15:53

Ja mislim da bi za Merc najbolji scenario u 2018. bio Fetel i Verlen. Iskusni šampion i mlada nemačka nada.
  • 0

#13 alpiner

alpiner
  • Members
  • 11,330 posts

Posted 02 December 2016 - 15:54

Ovo mesto lako može da dobije i Bottas kojem Toto vodi karijeru. Mercedesu treba iskusan vozač


Edited by alpiner, 02 December 2016 - 15:57.

  • 0

#14 staneC

staneC
  • Members
  • 864 posts

Posted 02 December 2016 - 16:10

Otišao carevski. Kao šampion, Zna, da nije najbrži i da je postao prvak sa max odricanjem i morao je da da sve od sebe, a i to je jedva bilo dovoljno. Novca ima sigurno da ne treba da misli. Ne treba mu još par godina lova na vetrenjače, jer pored pravog Hamiltona, teško da bi još bio u borbi za naslov. A i prešao je 30, ostvario svoj san i sada sa porodicom lagano jaše u zalazak sunca.

A što se Mercedesa tiče, nadam se, da če Ricciardo biti novi vozač. Ali sa novim pravilima, ko zna, ko če potrefiti...
  • 0

#15 Rad-oh-yeah?

Rad-oh-yeah?
  • Members
  • 21,862 posts

Posted 02 December 2016 - 16:13

Ovo mesto lako može da dobije i Bottas kojem Toto vodi karijeru. Mercedesu treba iskusan vozač

 

Hoce li ga Vilijams pustiti? Nisu hteli da ga puste u Reno, doduse Mercedes ih snabdeva motorima i moze da im ponudi mnogo vise nego Francuzi. No, u tom slucaju Vilijams dogodine ima najzeleniju postavu na gridu, sto ne verujem da zele.

 

Totalno luda ideja - s obzirom da Mercedes hoce samo da premosti ovu sezonu, dok se ne otvore ugovori za Fetela, Alonsa i druge zanimljive vozace - ako vec nece Verlajna zbog neiskustva, sta ako cimnu sveze penzionisanog Masu? trenutno jedan od vozaca sa najvise F1 iskustva, plus jos vozio Mercedesov motor, nema komplikacija oko ugovora (Baton je vezan za Meklaren u 2017. iako ne vozi)...


  • 0