Jump to content

Photo
- - - - -

Taze 'leba

• Please log in to reply
143 replies to this topic

#136 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 6,659 posts

Posted 16 July 2017 - 22:55

Najteze mi je bez sira  :furious: ........ tu zamene nema, yebiga ......... pa cu ovako josh mesec dana, da vadim krv junachku, ako su masti iste uzimam lekove i nastavljam po starom ........ navijam da tako i bude  :rotflmao:

• 0

#137 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 6,314 posts

Posted 16 July 2017 - 23:08

Ni ja nikad nisam bez maslinovog ulja i uvijek nameckam sve zivo, samo mislim da je prenavikano. Sad je ovo rapeseed, cold pressed u piku, pa njemu cijena skace. 

Ja sam to onako, poluozbiljno, nije bas da mi se debatira oko maslinovog ulja.

A tebi bi bolje bilo da pocnes malo da vjezbas, nego da jedes margarin i bjelanca. To nije zivot.

edit: Ja samo sto se nisam nakanio da se uclanim u neki gym ovdje okolo. Malo mi fali.

Edited by Honey Badger, 16 July 2017 - 23:09.

• 0

#138 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 6,659 posts

Posted 16 July 2017 - 23:20

A tebi bi bolje bilo da pocnes malo da vjezbas, nego da jedes margarin i bjelanca. To nije zivot.

edit: Ja samo sto se nisam nakanio da se uclanim u neki gym ovdje okolo. Malo mi fali.

Znam. Pochinjem i to od sutra, moja zgrada ima lep otvoren bazen i voda se vec zagrejala, nikad nema guzve, a ima i zgodnih mama, a pored je i ogroman park, dugachak jedno 6-7 kilometara ........ milina za rekreaciju, ali ja sam dziber pa nikad ne koristim. Bio sam se uchlanio u gym pre jedno 3 godine, ishao 2 meseca redovno i ostalih 10 meseci - nijednom. Sad nemam vishe motor, imam slobodnog vremena ....... sad ili nikad :).

• 0

#139 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 6,314 posts

Posted 16 July 2017 - 23:35

Znam. Pochinjem i to od sutra, moja zgrada ima lep otvoren bazen i voda se vec zagrejala, nikad nema guzve, a ima i zgodnih mama, a pored je i ogroman park, dugachak jedno 6-7 kilometara ........ milina za rekreaciju, ali ja sam dziber pa nikad ne koristim. Bio sam se uchlanio u gym pre jedno 3 godine, ishao 2 meseca redovno i ostalih 10 meseci - nijednom. Sad nemam vishe motor, imam slobodnog vremena ....... sad ili nikad :).

Polako ispocetka. Ne forsiraj nista dok malo ne udjes u formu da te ne vade kukom iz bazena. :D

Trazio sam neki boks gym u komsiluku, ali nema izgleda. Nesto cu vec naci, samo jos malo psihicki da se pripremim. Batalio sam duhan, to mi je veliko ko kuca.
  • 0

#140 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 6,659 posts

Posted 16 July 2017 - 23:45

Polako ispocetka. Ne forsiraj nista dok malo ne udjes u formu da te ne vade kukom iz bazena. :D

Trazio sam neki boks gym u komsiluku, ali nema izgleda. Nesto cu vec naci, samo jos malo psihicki da se pripremim. Batalio sam duhan, to mi je veliko ko kuca.

Moram biciklO da prikupim ...... a pogledaj ovo shto mi je iza zgrade, lepota ....... ali seljak ostaje seljak, samo u'se, na'se i pod'ase ....... neko bi ovo platio ko zivi u dzungli, a ja ne koristim ..... premotaj na 1:00

Edited by Denis Jasharevic, 16 July 2017 - 23:46.

• 0

#141 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 6,314 posts

Posted 17 July 2017 - 11:22

Moram biciklO da prikupim ...... a pogledaj ovo shto mi je iza zgrade, lepota ....... ali seljak ostaje seljak, samo u'se, na'se i pod'ase ....... neko bi ovo platio ko zivi u dzungli, a ja ne koristim ..... premotaj na 1:00

Mislim da bicikl0 nije dovoljno da ti smanji holesterol i trigliceride, bolje kupi kakvu trenerku i patike i trci okolo. Morao bi da izdvojis vise vremena da se vozikas okolo na biciklu da bi postigao neke rezultate, dok je cesto dovoljno odvojiti pola sata dnevno ili svaki drugi dan da bi se osjetilo poboljsanje. Ovo mi neko predlozi maloprije: http://www.nhs.uk/Li...ouch-to-5k.aspx

Bitnije ti je smanjiti duhan, alkohol i droge. 

Uskoro izgleda pocinjem da se pripremam za polumaraton koji bi se trebao desiti iduce godine u martu. Nagovori me jedan kolega prije 10 minuta. Danas sutra se registrujem i pocinjem sa treningom cim prije, mozda jos veceras.

@alberto

De ziv bio prebaci na topik o dijeti ovih nekoliko zadnjih postova kad nadjes momenat ako te vec nije izjeo polarni medjed na putesestvijima po polarnom krugu. 

• 0

#142 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 6,314 posts

Posted 24 July 2017 - 22:46

Attached File  leba.jpg   137.82KB   0 downloads

Za sutra. :)

• 1

#143 Vollmeise

Vollmeise
  • Members