Jump to content


Photo

A liga NBA Fantasy 2016/17


  • This topic is locked This topic is locked
4715 replies to this topic

#4426 Wook

Wook
  • Members
  • 23,143 posts

Posted 03 April 2017 - 15:55

svi se smorili sto je haos pobedio  : (

 

 

ljubomorni su haose

Ja sam pomogao koliko sam mogao. Skinuo sam odmah Wrighta, kad sam video da su Gasol i Green out  :D  Nije da mi je mnogo trebao, ali ja se borim do kraja  :lol:

 

Tačno bi ga Zveki pokupio da ja nisam. Haos tek sutradan gleda šta ima na FA. Sa njim bi Zveki dobio blokade (+5), popravio fg% (16-25 na 3 meča), a možda bi ostavio T-Roba na FA i uzeo ft%.


Edited by Wook, 03 April 2017 - 16:02.

  • 0

#4427 Zvezdinho

Zvezdinho
  • Members
  • 19,480 posts

Posted 03 April 2017 - 16:41

Ne zanosi se Rajt mi nije bio u planu uopste.

 

Da sam imao mozak,ko sto nisam imao i da ne uzimam T-Roba zbog sl.bacanja ladno bi osvojio ( a uzeo sam ga jer sam se uplasio za skokove nakon Nurkiceve povrede). Razlika u To samo 1 nakon 6 TO TJ za koga sam se mislio da li da ga izbacim zbog toga sto unistava PPM. Plus brejn fartovi sa neuzimanjem  i ako sam planirao  da ih uzmem OkVina i Enisa ( ukupno 3 blk), previse gresaka za jedno finale. Da sam se vise oslanjao na svoj osecaj lako je moglo biti drugacije, ali u svakom slucaju zasluzena pobeda Haosa.


Edited by Zvezdinho, 03 April 2017 - 16:50.

  • 0

#4428 nlavrnja

nlavrnja
  • Members
  • 31,992 posts

Posted 03 April 2017 - 17:14

Cestitke Chaosu. Zasluzeno kad je imao muda da onako draftuje. Sledece godine nek uradi isto, pa kod ortaka u drugu ligu :D
  • 3

#4429 Wook

Wook
  • Members
  • 23,143 posts

Posted 03 April 2017 - 18:09

Ne zanosi se Rajt mi nije bio u planu uopste..

Šteta. Možda bi imao 2. nerešeno finale da si njega uzeo  :lol+:


  • 0

#4430 uini

uini
  • Members
  • 38,035 posts

Posted 03 April 2017 - 18:22

kiselo grozdje wooche. pomiri se da te je preveslo u semis
  • 3

#4431 maXa88

maXa88
  • Members
  • 4,711 posts

Posted 03 April 2017 - 18:36

Cestitke zvezdanom na herojskoj borbi!

Zaista pravi podvig da bez pomoci botova, sendvicara i mooderacije dogura do samog kraja. Malo je falilo i srece na kraju i prava je steta sto si svoj maksimum pruzio u polufinalu.

Delgado razmiljsao koga da dropuje pred vase finale ali rekoh, nije to nas stil, to bi samo covek slina uradio. He he
E da, cestitke i chaozu
  • 1

#4432 Mile1

Mile1
  • Members
  • 15,320 posts

Posted 03 April 2017 - 19:11

Cestitke Chaosu dominirao je od pocetka do kraja.Uini dobio i 3 mec protiv nas u ovoj sezoni i u sva tri duela Hill je bio povredjen :)


  • 0

#4433 uini

uini
  • Members
  • 38,035 posts

Posted 03 April 2017 - 19:21

slucajnos'? ne bih rekao
  • 0

#4434 Wook

Wook
  • Members
  • 23,143 posts

Posted 03 April 2017 - 19:36

kiselo grozdje wooche. pomiri se da te je preveslo u semis

Ne bih rekao, čitavu sedmicu je radio glupe izmene. Jedino je taj zadnji dan pogodio sa Longom. Da je pametnije menjao, dobio bi me bez neke velike frke.

 

Mene je uništio Warren pre svega, dok Zveki nije imao povreda, ali vratilo mu se u finalu sa Nurkićem 1 meč.

 

Ali stvarno neverovatno da ovi Haosovi odigraju bez povreda PO + su mu povrede KD-a, Jacksona, Andersona i Milsapa išle na ruku.


Edited by Wook, 03 April 2017 - 19:38.

  • 0

#4435 GANGULA

GANGULA
  • Members
  • 19,370 posts

Posted 03 April 2017 - 19:38

Zvezdinho pokazao ko je NO.1 fantazer,sa kakvim timom do finala :hail:


  • 0

#4436 Wook

Wook
  • Members
  • 23,143 posts

Posted 03 April 2017 - 21:40

Život posle NBA fantasy  :unsure:

 

Dok ne krene PO, ne gledaju mi se ove revijalne tekme sa drugim postavama.


Edited by Wook, 03 April 2017 - 21:41.

  • 3

#4437 RatzenStadt

RatzenStadt
  • Members
  • 2,316 posts

Posted 03 April 2017 - 22:20

Chaos osvojio zasluzeno u pravom smislu te reci. Prvi je od pocetka, pa do samog kraja. 

Rizik koji je preuzeo draftovanjem toliko "povredjivih" igraca jos vise dobija na tezini kad se podsetimo da ga je slican draft kostao ispadanja u B ligu, jer je draftovao Rouza u prvoj rundi pre par godina. Ladno se odlucio za istu taktiku, i ne da mu je proslo nego...

Inace,ne stoji poredjenje Chaosa sa Lesterom. Jeste da je proveo jednu sezonu u B ligi, ali ipak je on stari A ligas. Zato bi pre rekao Juventus, ili Palmeiras.

"Izvorni" B ligasi u A ligi su samo Matic, FatZad, Niklord, Uini i ja... ; )


  • 1

#4438 Zvezdinho

Zvezdinho
  • Members
  • 19,480 posts

Posted 03 April 2017 - 22:24

Ne bih rekao, čitavu sedmicu je radio glupe izmene. Jedino je taj zadnji dan pogodio sa Longom. Da je pametnije menjao, dobio bi me bez neke velike frke.

 

Mene je uništio Warren pre svega, dok Zveki nije imao povreda, ali vratilo mu se u finalu sa Nurkićem 1 meč.

 

Ali stvarno neverovatno da ovi Haosovi odigraju bez povreda PO + su mu povrede KD-a, Jacksona, Andersona i Milsapa išle na ruku.

 

 

Imao covek 2 igraca sa po 5 meceva u nedelji (to se nikome u istoriji lige nije desilo) i to ne bilo kakava CP3 i DJ i jos se zali na povredu Warrena, aman covece, jel imas obraz.

 

Ma kakva povreda Nurkica, necu da se vadim na njega niti imam nameru, kad sam mogao i bez njega da pobedim da sam imao 2 grama mozga, mucnuo glavom i stavio T.Roba na klupu, kao i unistivaca PPM TJ, a nije da se nisam mislio da to uradim zadnji dan. Al sam mislio da nekim cudom T.ROB nece na liniju za sl.bacanja i da pre mogu da ugrozim stl. I na pocetku fino krenu T.Rob 2/2 slobodnjaci ali na kraju 2/5 a tako je bilo i u subotu.Oduzmite njegove TO i titula bi bila moja. Znaci nije Nurkic kriv, nego sam JA iskljucivi kriv za poraz i to mi najteze pada. 

 

Takodje ne mogu da verujem da je Dvajt Slina sutirao tako dobro sl.bacanja. 3/5, 6/7, 1/2. 3/4. Mislim stvarnoooo.

 

 

P.S Gde si bre Sonjice nema te, bukvalno sam se uplasio da ti se ne daj Boze nesto desilo kad zadnja 2 dana nisi namestao tim.


Edited by Zvezdinho, 03 April 2017 - 22:42.

  • 0

#4439 RatzenStadt

RatzenStadt
  • Members
  • 2,316 posts

Posted 03 April 2017 - 22:41

P.S Gde si bre Sonjice nema te, bukvalno sam se uplasio da ti se ne daj Boze nesto desilo kad zadnja 2 dana nisi namestao tim.

 

Ziv sam i zdrav, hvala ni brizi : ).

Secam se ko juce da je bilo. Radna subota uletela i ceo dan nisam znao gde mi je glava. Ulazim na espn da namestim tim oko 21:00 i imam sta da vidim...utakmice pocele jos u 20:00?! Treba li opet da ponovim da je bila subota?! Kad jos NBA pocinje tako rano subotom?! Posle nisam hteo da menjam iz revolta prema ne znam ni ja kome (a i zato sto realno nisam imao vise sanse : D).


  • 0

#4440 Chaos Is Me

Chaos Is Me
  • Members
  • 16,595 posts

Posted 04 April 2017 - 14:57

Pa dobro, Wook je još pre početka lige gledao ko ima koliko mečeva u finalnoj seriji, verovatno ga je to između ostalog opredelilo da uzme Jordana, a svima savetovao da zaobiđu Mela npr.

 

Ali pazi koju sam ja ekipu pobedio, koja pod košem ima Hassana, Vučevića, Gasola, Nurkića, Mirotića i još par ovih pajsera koji nabijaju brojke pred kraj sezone.

 

Sad sam ušao u red istinskih velikana fantazija, samo su žešći znalci (čitaj: nubovi) osvajali ovu Premijer ligu: Lavrnja, Zvezdinjo, Wook i ne znam ko još, da li ovaj Jovanča, mada ne bih rekao.

 

Sledeće sezone sa Embiidom na repeat.

 

Predlažem da mi svi uplatite po 100 maraka.


Edited by Chaos Is Me, 04 April 2017 - 15:00.

  • 0