Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Euroleague 2016/17


  • Please log in to reply
7784 replies to this topic

#31 zoe Bg

zoe Bg
  • Members
  • 26,091 posts

Posted 12 October 2016 - 21:47

Ljulj manijak.

Dobro dete Doncic.
  • 0

#32 MrTwister

MrTwister
  • Members
  • 7,594 posts

Posted 12 October 2016 - 21:47

Agravanis je dio Olyevog scrub moba ne znam sto ste vi od momka ocekivali.


  • 0

#33 Escalade

Escalade
  • Members
  • 15,598 posts

Posted 12 October 2016 - 21:47

Real ce biti zabavan za gledanje


  • 1

#34 Martin Mystere

Martin Mystere
  • Members
  • 10,335 posts

Posted 12 October 2016 - 21:59

Agravanis je dio Olyevog scrub moba ne znam sto ste vi od momka ocekivali.

Bar jednu čistu. U prvoj četvrtini je tri napada zaredom upropastio svojim nerezonskim šutevima/ulazima i sebičnošću ali se ona tehnička meri po gluposti sa Kirgiosovim postupcima s tim što potonji ne može da ukanali klub zbog lude glave. A ovom nije prvi put da to čini.
  • 0

#35 pepe sancez

pepe sancez
  • Members
  • 10,668 posts

Posted 12 October 2016 - 22:04

Ako se po jutru dan poznaje bice ovo paklena sezona. Pa jbt, Rendolfa nema nigdje i onda udje i za kratko izmisli par poena i Real se odlijepi. Rejes, Nocioni nisu u zbiru imali 10-12 minuta, jeeeebooooteeee....

Sa druge strane Oli furastaru igru. Tek treba da rijese kako da koriste Grina. Bice tu glavobolje, nije se lako snaci niti naci mjesta igracu koji voli loptu pored Bilija. Papanikola je cist visal i luksuz u ekipo kad imas Papapetrua. Bogovi Crvene Zvezde placu za Jangom. Pravoslavna braco, koristite covjeka kako valja ili ga dajte ovamo. Ne pitam za cijenu.

Bice ovo brutalna sezona EL, pomracice slavu reprezentativnih takmicenja i debelo ce ih obesmisliti. Vec sada se vidi sa jw to visi nivo nego ranije. Ekipe su u punom gasu od samog starta.
  • 1

#36 GANGULA

GANGULA
  • Members
  • 19,370 posts

Posted 12 October 2016 - 22:06

Brzo ce ovaj Sveropulos da leti


  • 0

#37 realno *W

realno *W
  • Members
  • 46,138 posts

Posted 12 October 2016 - 22:07

Jangu je ovo bila prva tekma posle skoro godinu dana, normalno da tu nije bilo nekog forsiranja.


Brzo ce ovaj Sveropulos da leti

 

 

što?


  • 1

#38 Dzep

Dzep
  • Members
  • 6,006 posts

Posted 12 October 2016 - 22:14

Agravanis...  :ajme:

 

Oly ima nekoliko problema, a to su, redom:

 

1. Papanikolau, koji je apsolutno bez samopouzdanja, a kao da je i tehnilki zaboravio ono što je znao,

2. Green, tj. kako mu dati više prostora pored Spanulisa, i

3. Kako pronaći igru koja se neće oslanjati na to da Spanulis preuzima odgovornost u ključnim momentima, inače će im se desiti isto što se desilo zelenima kad Dijamantidis nije mogao više

 

Real odličan, ali me i dalje nisu ubedili da su šampionski materijal - samo čekam kad će Rudi da se povredi ili da uleti u crnu rupu...


  • 0

#39 Benisio Toro

Benisio Toro
  • Members
  • 17 posts

Posted 12 October 2016 - 22:20

Kad se Jang u potpunosti oporavi, moći će na kratke vremenske periode da ubace i njega i Birča na teren, kako će to zaključavanje reketa da bude.


Dončić je neverovatan.

Ne znam dal ces se sloziti ali Doncic je mozda najveci talenat u Evropi racunajuci tu pa i Zizicevu generaciju..Da neko od 16 te igra u prvom timu Reala, da daje koseve i ima ulogu prosto neverovatno.Ocekujem ga vec na sledecem eurobasketu u A timu Slovenije.

Edited by Benisio Toro, 12 October 2016 - 22:20.

  • 0

#40 Benisio Toro

Benisio Toro
  • Members
  • 17 posts

Posted 12 October 2016 - 22:21

Jbg nema neki napadački repertoar. On doprinosi skokom i odbranom reketa. Sličan igrač kao što je Sloter.

Da,znaci da bi Radonji odgovarao he he..
  • 0

#41 Wook

Wook
  • Members
  • 23,143 posts

Posted 12 October 2016 - 22:29

Ne ide više ovo forsiranje na Spanulisa. Još uvek je tata za mnoge evropske bekove, ali bi bio mnogo efikasniji kao 2. napadačka opcija.

 

Pun tim kamenjara, a Lojeski ovoliko skrajnut? Nije igrač koji je samo šuter, već može i da kreira, za sebe i druge, pa mi je još manje logično da u timu punom kamenjara nije starter.


  • 0

#42 taliesin

taliesin
  • Members
  • 20,379 posts

Posted 12 October 2016 - 22:29

Ne znam dal ces se sloziti ali Doncic je mozda najveci talenat u Evropi racunajuci tu pa i Zizicevu generaciju..Da neko od 16 te igra u prvom timu Reala, da daje koseve i ima ulogu prosto neverovatno.Ocekujem ga vec na sledecem eurobasketu u A timu Slovenije.

 

Luka samo u licu izgleda kao tinejdzer, gradja mu je kao da ima 25 godina. U jednom trenutku je Haket pokusao ledjima protiv njega i odbio se kao od zida.


  • 1

#43 Sale Majstore

Sale Majstore
  • Banned
  • 62 posts

Posted 12 October 2016 - 22:44

Mislim da će i ,,ja pratim samo NBA'' likovi početi da gledaju EL od ove sezone. Čeka nas ludilo.
  • 0

#44 MrTwister

MrTwister
  • Members
  • 7,594 posts

Posted 12 October 2016 - 22:50

Agravanis...  :ajme:

 

Oly ima nekoliko problema, a to su, redom:

 

1. Papanikolau, koji je apsolutno bez samopouzdanja, a kao da je i tehnilki zaboravio ono što je znao,

2. Green, tj. kako mu dati više prostora pored Spanulisa, i

3. Kako pronaći igru koja se neće oslanjati na to da Spanulis preuzima odgovornost u ključnim momentima, inače će im se desiti isto što se desilo zelenima kad Dijamantidis nije mogao više

 

Real odličan, ali me i dalje nisu ubedili da su šampionski materijal - samo čekam kad će Rudi da se povredi ili da uleti u crnu rupu...

Ima Oly jos problema i dosta ih je vezano za Spanulisa.

 

Jednostavno tip igra neku Harden ulogu ko sto ima isti u Rocketsima, ball-dominant SG oko kojeg se pravi ekipa iz godine u godinu.Redovno se napravi premocan atletski roster da ekipa odigra mozda 2-3 kontre po mecu jer se igra zbog Spanulisa na manji broj posjeda(sto je jedan grijeh prema nekim igracima i player missmanagement) kako bi on mogao igrati vise jer bez njega imaju dosta problema u kreaciji, sto je i logicno jer se igraci dovode da budu komplementarni njemu a ne jedni drugima.Njemu treba igrac koji moze da igra bez lopte da je voljan da igra odbranu i dozvoli njemu da se ne trosi previse i uzme lakseg igraca za cuvanje, neki 3 and D bek, kao sto su inace Hackett i Mantzaris.

 

A ovi doveli Greena koji je u sustini isti tip igraca ko i Spanulis, koji nikad nece dobiti slobodu nit ulogu koju ovaj ima, plus Green nije neki spotup suter jer je mnogo opasniji i bolji sa loptom u rukama sto kao kreator sto kao scorer a uz to i nije poznat kao neki defanzivac.a i citav zivot igra neku neobaveznu kosarku jer je uglavnom igrao u luzerskim timovima pa je dosta statsa bilo nekako inflated, tako je bilo na koledzu, dok je bio u Nuggetse oni su tankovali, a u dleague svi znaju kakva se kosarka igra.

 

Sto se tice ovog treceg, vec se uspostavila neka hijerarhija i neko "nepisano" pravilo gdje svi ocekuju pa i on sam da on uzima te suteve i rjesava kad se lomi utakmica, tako da se to ne bi promjenilo ni kad bi Steph Curry igrao pored njega.


Edited by MrTwister, 12 October 2016 - 22:51.

  • 1

#45 pepe sancez

pepe sancez
  • Members
  • 10,668 posts

Posted 12 October 2016 - 23:00

Bili Spanulis je opravdao Milosevo uklanjanje iz ekipe tako da neko eventualno zalaganje za neke mediokritete naspram njegove uloge, kakva god da je ona, nema podlogu. Jeste, njegova igra ne trpi jos jednog ball hog-a i trazi komplementarne saigrace, ali isto tako je igranje sa njim strpalo u dzep milione Hajnsu, Danstonu, Jangu, Hanteru, usudio bih se reci i Printezisu.

Mozda stari i mozda nece nikada vise moci da odvede svoj tim do samoga kraja ali ce morati da protece jos mnogo vode rijekom prije nego sto to i pomislim, kamoli zakljucim. A nakon jedne, prve utakmice u sezoni, niposto.

Edited by pepe sancez, 12 October 2016 - 23:00.

  • 1