Jump to content

Photo
- - - - -

KK FMP

• Please log in to reply
2800 replies to this topic

#2791 Zumbul na Pejt

Zumbul na Pejt
  • Members
  • 5,982 posts

Posted 20 September 2017 - 14:58

Bice bas zalosno ako Uskokovic izduva za mesto u 12 zbog Nenadica ili Jeremica.

Nenadic je okej (ima na cemu da se radi), ali Jeremic mi je bas wtf potez.
Steta sto necemo videti Slutskog.
  • 0

#2792 Markoss

Markoss
  • Members
  • 7,683 posts

Posted 20 September 2017 - 14:59

Jeremic je navodno opasan prangijas, zato je doveden. Doduse Uskokovicu je verovatno za minute najveca konkurencija Pot. 

Za Slutskog kazu da je amater. 

Edited by Markoss, 20 September 2017 - 15:00.

• 0

#2793 pavijan

pavijan
  • Members
  • 2,792 posts

Posted 20 September 2017 - 15:09

Ficko je kancer za ovaj tim. Bez obzira na sve poene i asistencije.
  • 0

#2794 pepe sancez

pepe sancez
  • Members
  • 6,886 posts

Posted 20 September 2017 - 15:12

Sike. Ficko madjija :D
  • 0

#2795 Onion Knight

Onion Knight
  • Members
  • 1,889 posts

Posted 20 September 2017 - 15:13

Jeremic je navodno opasan prangijas, zato je doveden. Doduse Uskokovicu je verovatno za minute najveca konkurencija Pot.

Za Slutskog kazu da je amater.

Ima ovdje puno amatera, bar neće usamljen biti.
  • 0

#2796 Zumbul na Pejt

Zumbul na Pejt
  • Members
  • 5,982 posts

Posted 20 September 2017 - 15:39

Ima ovdje puno amatera, bar neće usamljen biti.

Mnogo, bre, gledate previse grubo na FMP. To sam pricao i prosle godine kada su kola isla nizbrdo. Ovaj tim vise nema ni Davidovca, ni Lazarevica, ni Apica.
I da l' uzimate u obzir da je vecina igraca neiskusna, tj. da se tek ove sezone susrecu sa ozbiljnijim minutima u solidnoj abaligaskoj ekipi? Plus su igrali protiv Cedevite.
Najveci upitnik ovde je trener. Deluje kao okej lik, ali ne znam da li ce moci da postavi stvari i uloge kao Alimpije. Igraci tek treba da kliknu i odrade svoje. Dakle postoji ta mlada osnova talenata u vidu Rakicka, Rouena, Radanova, Simanica i Odzoa. Zatim, tu je Cofsi kao najiskusniji. Gomila mesa (drvored), pod kosem, jos par bekova koji mogu da nadju svoju ulogu (Pot, Nenadic). I imamo ove iz mladjih kao sto su Djordjevic, Uskokovic, Momirov, kojima je ova sezona uvodna u ozbiljniji basket. Mozda cak neko od njih i dotera do standardnih minuta.
Ja bih voleo ovo da gledam:
Fica, Pot, Uskokovic
Rouen, Nenadic
Radanov, Rakicko
Simanic, Bursac
Odzo, Djumaroti / Seslija, Djordjevic

Ne bih voleo da Shesh i Djum zajedno budu u prvom timu, ali sva je prilika da ce se to desiti. Posto se na Slutskog ne racuna, a Jeremic mi je nedefinisan (verovatno ce biti u timu), voleo bih trener da stisne petlju i da sansu Uskokovicu.
  • 0

#2797 Spectator

Spectator
  • Members
  • 92 posts

Posted 20 September 2017 - 15:42

Bice bas zalosno ako Uskokovic izduva za mesto u 12 zbog Nenadica, Pota ili Jeremica. 

Verujem da su u klubu odavno videli ono sto smo svi danas mogli da vidimo - da je Uskokovic ozbiljan talenat - i da ce mu se dati prilika  da igra.

• 0

#2798 medobrundo

medobrundo
  • Members
  • 31,482 posts

Posted 20 September 2017 - 15:44

ja živeo u nekom ubeđenju da Radanov naginje ka poziciji 1

• 0

#2799 He - Man

He - Man
  • Members
  • 6,208 posts

Posted 20 September 2017 - 16:24

Uh FMP nikad nije delovao zanimljivije za gledanje. 

Radanov mora da nauci da igra i malo pasivno bez lopte. Svaki kos mu je prava mala umetnost, a tako nikad nece moci da napravi neku bolju statistiku. Jedino me plasi da ga ovaj trener ne vrati na nivo do pre Alimije perioda. 

Rakicevic - mislio sam da ima bolji sut. 

Roulen - dobar suter, ali meni je mnogo zanimljivije kod njega, njegov odraz i navika da uvek ide na skok. Bas dobar atleta i jako zanimljiv igrac. Jel moze neko da ostavi njegove dimenzije i godiste.

Odz ili kao vec - mnogo zanimljiv materijal. Bice pracen...

Uskokovic - 1999.? zanimljiv klinac, jedino sto igra kao vec formiran igrac. Deluje mi da ce ovakav da bude i sa 30. Nadam se da gresim.

Uh, fali mi Borisa ovde. Ima ovde potencijala za reprizu finala od prosle sezone. FMP jedan od favorita za TOP 4 u ABA. 

Covic, Radanov, Roulen, Borisa, Odz mi je zanimljivija petorka od one nekoliko postova iznad navedene. 

• 0

#2800 hrkljush boys

hrkljush boys
  • Members
  • 5,232 posts

Posted Yesterday, 19:17

ovo večeras što FMP pokazuje je žalosno loše. Ovaj Bursać je uspio nadmašiti i Šešliji po grozoti, Nenadić, Jeremić, Đumić nema šta da traže u ovom timu, ni na ovom nivou. Rakićević pokazuje da od povratka u Zvezdu nema ništa, Stranci interesantni, Ojo ko Obeliks u pm, šteta što Radonjić ne radi sa njim. Ni trener nešto pretjerano ne uliva povjerenje, ali haj još je početak, recimo da imaju još kredita možda neka dva mjeseca, fale Boriša i Pot.

• 0

#2801 pepe sancez

pepe sancez
  • Members
  • 6,886 posts

Posted Today, 09:55

Posteno je Odja prozvati kiklop. Bas strasno izgleda na terenu. Visok, sirok i nezgrapan. Sjajna kombinacija :D
  • 0