Jump to content


Photo

ABA fantasy reborn


  • Please log in to reply
868 replies to this topic

#496 Kad ja podjoh

Kad ja podjoh
  • Members
  • 20,122 posts

Posted 16 October 2017 - 22:07

7 igraca iz 3 kluba, zasto je mene uvek strah da to uradim? 

 

Kako pljuste indeksi ove sezone, nije problem imati i po osmoricu na jednoj utakmici  :D


  • 0

#497 JustRead

JustRead
  • Members
  • 326 posts

Posted 17 October 2017 - 09:45

Ja sam obrnuo fantasy unatraske... 

 

Imam 10 timova i ovaj u B92 ligi koji je trebao biti primarni mi je drugi najgori po score-u i po vrednosti. 

 

Najbolji timovi su mi oni koje sam sastavio s pola mozga u fazonu "hajde da popunim". Negde u 70% slucaja me ispali dobar igrac na koga sam racunao i ubacio u tim. 


  • 0

#498 KennyDalglish

KennyDalglish
  • Members
  • 126 posts

Posted 17 October 2017 - 10:26

Na kraju trece mesto, 11 poena manje od pobednika kola i skok na 6 mesto u generalnom plasmanu.

7 igraca iz 3 kluba, zasto je mene uvek strah da to uradim?

Ja sam to primetio kad sam napravio izmene :rolleyes: ali gledao sam samo kako da ubacim dvojac iz igokee i da se uklopim u budzet, jos je bonus bio da je ostalo para i za nenadica. A izbacio cancara, aleksu ilica i musu.


  • 0

#499 Kad ja podjoh

Kad ja podjoh
  • Members
  • 20,122 posts

Posted 17 October 2017 - 10:47

Na kraju trece mesto, 11 poena manje od pobednika kola i skok na 6 mesto u generalnom plasmanu.

Ja sam to primetio kad sam napravio izmene :rolleyes: ali gledao sam samo kako da ubacim dvojac iz igokee i da se uklopim u budzet, jos je bonus bio da je ostalo para i za nenadica. A izbacio cancara, aleksu ilica i musu.

 

Steta za loptu, ali odlican rezultat.

 

Ja iz nekog razloga uvek odigram najslabije sa u tom trenutku najbolje plasiranom ekipom. Tako sad imam 6 ekipa u 82 najbolje u generalnom plasmanu. 


  • 0

#500 Kad ja podjoh

Kad ja podjoh
  • Members
  • 20,122 posts

Posted 17 October 2017 - 23:49

Opet su napravili istu gresku kao prosle godine. 

 

Ubacili Lorbeka i Mincheva i stavili im cene 5, a onda im naglo podigli cene na 52 i 40. Tako se bez problema za nekoliko minuta moglo zaraditi 82 kredita.

 

Nisam iskoristio ovo, ali kad sam video cene 5, pretpostavih da ce ovo biti kao i prosle godine kad su dodati Sinovec, Dzekson...


  • 0

#501 Kad ja podjoh

Kad ja podjoh
  • Members
  • 20,122 posts

Posted 17 October 2017 - 23:59

Proradio 2 sata od kad sam im poslao mail  :lol+:

 

Na koju si adresu slao?


  • 0

#502 Nervozni Poštar

Nervozni Poštar
  • Members
  • 4,999 posts

Posted 18 October 2017 - 00:38

Na koju si adresu slao?


Ovo i mene zanima.
Da im se načestitam nove godine# za sva sranja koja su mi priredili za ovih par kola. Jbt. Pa oni ne umeju da izračunaju cenu igrača na svom fantasy-ju, iako je sve jasno definisano.
Ubacio onog Bušmu iz Cibone, u nekim ekipama u kojima jurim samo rast kredita, pošto nisam imao za skuplje, i već 2 kola mu cena stoji na 5, a trebala je u oba za po 1 da poraste, tj. to mu dođe maksimum.

A u onoj ekipi, za koju sam postavljao screenshot, pre samog početka takmičenja, još mi nisu vratili 50 kredita koji su misteriozno nestali, iako ništa nisam dirao prva 2 kola, da vidim da li će softver samo da resetuje sve, i da vrati na početnih 350. :rant:

A bio sam ubeđen da barem u jednoj ekipi sam stavio Minchev-a pre ovog kola, to je bila sigurica za rast, i sad vidim da ga izgleda nigde nemam. :mellow:
  • 0

#503 romantik

romantik
  • Members
  • 7,759 posts

Posted 18 October 2017 - 06:54

Opet su napravili istu gresku kao prosle godine. 

 

Ubacili Lorbeka i Mincheva i stavili im cene 5, a onda im naglo podigli cene na 52 i 40. Tako se bez problema za nekoliko minuta moglo zaraditi 82 kredita.

 

Nisam iskoristio ovo, ali kad sam video cene 5, pretpostavih da ce ovo biti kao i prosle godine kad su dodati Sinovec, Dzekson...

 

Ja napravio samo jednu izmenu za ovo kolo, umesto Kastratija ubacio Minceva, i iako sam znaci solidno profitirao, ovo je  bas nefer, fakticki onaj ko je ubacio obojicu je dobio gratis kredit za jednog vrhunskog  igraca :-1:


  • 0

#504 Srbin iz Crne Gore

Srbin iz Crne Gore
  • Members
  • 240 posts

Posted 18 October 2017 - 07:25

Ovo i mene zanima.
Da im se načestitam nove godine# za sva sranja koja su mi priredili za ovih par kola. Jbt. Pa oni ne umeju da izračunaju cenu igrača na svom fantasy-ju, iako je sve jasno definisano.
Ubacio onog Bušmu iz Cibone, u nekim ekipama u kojima jurim samo rast kredita, pošto nisam imao za skuplje, i već 2 kola mu cena stoji na 5, a trebala je u oba za po 1 da poraste, tj. to mu dođe maksimum.

A u onoj ekipi, za koju sam postavljao screenshot, pre samog početka takmičenja, još mi nisu vratili 50 kredita koji su misteriozno nestali, iako ništa nisam dirao prva 2 kola, da vidim da li će softver samo da resetuje sve, i da vrati na početnih 350. :rant:

A bio sam ubeđen da barem u jednoj ekipi sam stavio Minchev-a pre ovog kola, to je bila sigurica za rast, i sad vidim da ga izgleda nigde nemam. :mellow:

 

Smiješno šta rade ljudi. Čist amaterizam. Sledeće godine, možda bude konkurencije, sa znatno većim nagradama, pa da vidimo ko će im igrati ;)

 

Mejl je headoffice@aba-liga.com , na taj je meni odgovarala izvjesna Vanja, koju sam opučio slanjem mejlova. Samo da je meni odgovarala, dosta bi joj bilo :kece: :lol+:


  • 1

#505 Kad ja podjoh

Kad ja podjoh
  • Members
  • 20,122 posts

Posted 18 October 2017 - 08:26

 

Mejl je headoffice@aba-liga.com , na taj je meni odgovarala izvjesna Vanja, koju sam opučio slanjem mejlova. Samo da je meni odgovarala, dosta bi joj bilo :kece: :lol+:

 

Hvala. Ja sam im sad poslao prituzbu, ali ne bi bilo lose da se sto vise salje. U ovom trenutku stvarno postaje neregularno, a hvalili su se kako su ispravili proslogodisnje greske  :-1:


  • 0

#506 Oto von Grunf

Oto von Grunf
  • Members
  • 337 posts

Posted 20 October 2017 - 14:04

P3dqFzy.png


  • 0

#507 Onion Knight

Onion Knight
  • Members
  • 2,320 posts

Posted 24 October 2017 - 10:31

Kako čudno kolo. Prvi dan dominacija Gosa, Rajta, pa i Morgana, a onda sinoć raspad nekoliko igrača i osmo mjesto na kraju.

Da li su stavili Samarda? Nisam ga uspio naći.
  • 0

#508 KennyDalglish

KennyDalglish
  • Members
  • 126 posts

Posted 24 October 2017 - 11:34

LFC u nasoj ligi solidan, 173 boda, 3 mesto i 4 ukupno.

Ali zato ekipa kojoj je proslo kolo zamalo izmakla lopta, i u ovom kolu odlicna, 202 poena, 16 mesto i skok na 2 mesto u generalnom plasmanu, 25 poena manje od prvoplasiranog. Napravio samo jednu, ali vrednu izmenu, umesto Betla ubacio W Gosa :rolleyes: 


  • 0

#509 Srbin iz Crne Gore

Srbin iz Crne Gore
  • Members
  • 240 posts

Posted 24 October 2017 - 12:57

LFC u nasoj ligi solidan, 173 boda, 3 mesto i 4 ukupno.

Ali zato ekipa kojoj je proslo kolo zamalo izmakla lopta, i u ovom kolu odlicna, 202 poena, 16 mesto i skok na 2 mesto u generalnom plasmanu, 25 poena manje od prvoplasiranog. Napravio samo jednu, ali vrednu izmenu, umesto Betla ubacio W Gosa :rolleyes:

 

 

Tu smo, tu smo. Pratimo se :kece:


  • 0

#510 Oto von Grunf

Oto von Grunf
  • Members
  • 337 posts

Posted 24 October 2017 - 13:03

Gdje je NoSurrender sa zanimljivom statistikom? :)
  • 0