Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

NBA 2016/2017


  • This topic is locked This topic is locked
24130 replies to this topic

#24121 Soldier of fortune

Soldier of fortune
  • Members
  • 9,513 posts

Posted 20 September 2017 - 16:24

Tih 35 mpg od prosle sezone je posledica odmaranja svih veterana poslednjih 15ak utakmica, gde je igrao 38 u proseku zbog odsustva Bleda i Barbose iz bekovske rotacije i odlaska Tuckera. Bez obzira na to sto nema Knighta i Reeda, moraju se naci minuti za Jacksona koji zbog Warrena nikako ne moze dobiti vise od 15 minuta na trojci. Nije mi verovatno da Book svih 38 minuta odigra na SG, te ako bi se sledio dosadasnji sablon gde provodi oko 20% vremena na trojci (7-8 minuta), Warrenova minutaza bi bila ozbiljno ugrozena - dvojku ne moze da igra, na cetvorci je vec prilicna guzva sa nekoliko mladih igraca cija je to primarna pozicija (kojima trebaju dodatni minuti u odnosu na minulu sezonu, a ne obrnuto), morao bi da dobije svu preostalu minutazu na trojci - nekih 25 minuta (podrazumeva prilicno malo verovatan scenario da Jones i Chriss ne dobiju ni minut) kako smanjenje u odnosu na prethodnu sezonu ne bi bilo drasticno.

 

videcemo, ja misljenje zasnivam na razvoju i guranju prethodnih all star igraca pierce, kobe, wade, garnett...uopste se nisam obazirao na situaciju u sunsima, zato sto mislim da nista nece spreciti bookera da igra over 35mpg.

ako oces amazing brojke i da budes u vrhu lige, promovises igraca kao all stara, mora on da igras dosta. 

 

 

edit - 

danny boy

 

 

 

I think Terry [Rozier] and Marcus [Smart] are really ready to step up,” Ainge said. “And Jayson and Jaylen we can be a little bit more patient with, but they are going to play an important role.

 


Edited by Soldier of fortune, 20 September 2017 - 16:27.

  • 0

#24122 SteveFrancis#3

SteveFrancis#3
  • Members
  • 16,798 posts

Posted 20 September 2017 - 17:00

videcemo, ja misljenje zasnivam na razvoju i guranju prethodnih all star igraca pierce, kobe, wade, garnett...uopste se nisam obazirao na situaciju u sunsima, zato sto mislim da nista nece spreciti bookera da igra over 35mpg.
ako oces amazing brojke i da budes u vrhu lige, promovises igraca kao all stara, mora on da igras dosta.


Mogu oni da ga promovisu kao face of the franchise, ali taj AS nikad nece videti dok ne zaigra u PO, makar postizao 30ppg uz sjajne procente. Eno i Towns razbija u napadu u Soti, pa tjorak. Prioritet treba da bude razvijanje makar obrisa funkcionalnog tima, vise nije i ne sme da bude najvazniji puki broj minuta koji klinci dobijaju. Treba pokusati igrati koliko je moguce smislenu kosarku, a nedostatak kvaliteta i iskustva garantuje bottom 5,6 ishod. Nadam se da je Pastoru ovo poslednja sezona na klupi jer inace qq nama.
  • 0

#24123 SteveFrancis#3

SteveFrancis#3
  • Members
  • 16,798 posts

Posted 20 September 2017 - 17:12

"prica se" da sigurno ostaje u toku sledece sezone jer takmicarski zadatak koji mu je dat svaki forumas ovde moze da odradi jedino sto se trazi je da mladi prospekti nastave da napreduju i da se uspostavi atmosfera a votson je kazu car da dopre do youngstera neki mark dzekson-skot bruks tip no-nonsense trenera.

tek kad ekipa dobije zadatak da dobija meceve sva takticka limitiranost u pravljenju kvalitetne igre i stila koju je i do sada prezentovao cak i za ljude koji povrsno prate sanse ce biti jos jasnija pa ce ga najverovatnije tada i skartirati a poznajuci sarvera sacekace da mu ugovor istekne da ne mora da placa dva trenera :D .


Svrha bivstvovanja na klupi mu je da vozi tenkic. Tako je bar za mene, od prvog dana. Nadam se da je i za FO, ali nemam luksuz da to i podrazumevam. Ipak, mora se priznati da su pod njim svi rukiji izuzev Bendera dobrano premasili ocekivanja u debitantskoj sezoni. Ako sledece godine KONACNO dobijemo top2 pika, njegov posao je sasvim solidno obavljen.
  • 1

#24124 Squabbit

Squabbit
  • Members
  • 5,532 posts

Posted 20 September 2017 - 17:39

Delgado dje ti je tema? :P


Edited by Squabbit, 20 September 2017 - 17:41.

  • 2

#24125 jowanitza997

jowanitza997
  • Members
  • 3,799 posts

Posted 20 September 2017 - 18:31

Ili je prokockao komp ili se naduvao toliko da sad pravi temu na sajtu informera


  • 9

#24126 Malkolm Brogdon

Malkolm Brogdon
  • Members
  • 7,747 posts

Posted 20 September 2017 - 18:43

Napravice temu sa nekim analizama gde Rubio jos uvek igra u Soti.


  • 3

#24127 Manu

Manu
  • Members
  • 4,213 posts

Posted 20 September 2017 - 21:27

Gde ce staviti Mela?


  • 0

#24128 Zvezdinho

Zvezdinho
  • Members
  • 19,480 posts

Posted 20 September 2017 - 21:55

 

Carmelo Anthony's camp is reportedly "cautiously optimistic" that the Knicks and Rockets will be able to come to terms on a deal by Monday.

 

 

 

  • 0

#24129 delgado

delgado
  • Members
  • 35,185 posts

Posted 20 September 2017 - 22:30

Braco, nisam imao neta (cale nije platio na vreme) pa je tek stigao oko 6-7. Ja se smorio, zaspao , tek sad ustao. Sad cu polako da kucam pa ce biti gotova do 2-3 after midnajt


  • 0

#24130 Shonewizard

Shonewizard
  • Members
  • 5,709 posts

Posted 20 September 2017 - 23:31

Sad cu polako da kucam pa ce biti gotova do 2-3 after midnajt

 

To be continued...

 

 

 

:P


  • 0

#24131 Zvezdinho

Zvezdinho
  • Members
  • 19,480 posts

Posted 21 September 2017 - 00:29


  • 1