Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

NBA 2016/2017


  • This topic is locked This topic is locked
24130 replies to this topic

#16471 uini

uini
  • Members
  • 38,035 posts

Posted 28 May 2017 - 06:46

na hajlajtsima me i dizanje na sut za 3+range + donekle ulaz podsecaju na bogdana

vidim i da je malko "bez savesti" al to se da srediti

Edit rik pitino kaze da je on plej
http://nypost.com/20...at-point-guard/

Edited by uini, 28 May 2017 - 07:03.

  • 1

#16472 threepwood

threepwood
  • Members
  • 12,792 posts

Posted 28 May 2017 - 07:09

Hebem li ga. Meni je ostao u secanju najvise kao neki Monta Ellis tip igraca, sto nije samo po sebi lose.

Sad sam mu gledao stroke za 3pt. Stvarno fino izgleda.

Edited by threepwood, 28 May 2017 - 07:11.

  • 0

#16473 uini

uini
  • Members
  • 38,035 posts

Posted 28 May 2017 - 07:21

kaže pitino da je popravio taj šut van svih očekivanja

 

After his freshman season, Mitchell asked Pitino what he had to do to make the NBA.

 

“I said, ‘Look, Donovan, you’re a freak athlete, but if you’re serious about this game, you have to get a jump shot with arc and really develop it,’’’ Pitino said. “I haven’t seen a guy improve his jump shot more than him in my 40 years of coaching. He’s got great arc. He improved it more than any player I’ve coached outside of Billy Donovan.”

 


  • 1

#16474 uoɹǝɯɐƆ oɹǝԀ ™

uoɹǝɯɐƆ oɹǝԀ ™
  • Members
  • 6,012 posts

Posted 28 May 2017 - 08:21

Pitino Riče Njujork ti kliče.
  • 0

#16475 uini

uini
  • Members
  • 38,035 posts

Posted 28 May 2017 - 08:33

Pitino Riče Njujork ti kliče.


trejd daun za mitchell-poziciju & jos neki pik (razmisljam naglas)?
  • 0

#16476 uoɹǝɯɐƆ oɹǝԀ ™

uoɹǝɯɐƆ oɹǝԀ ™
  • Members
  • 6,012 posts

Posted 28 May 2017 - 08:52

trejd daun za mitchell-poziciju & jos neki pik (razmisljam naglas)?


Ja ipak ne b&h, al ako mora onda Portland 15 i 20/26 ako otje.

Mitchell i Justin Jackson. to je neki draft po Philu preizlapelom

Ali ja sam i dalje za Dennisa jr. ako ga ne uzme Deevats.
  • 0

#16477 uini

uini
  • Members
  • 38,035 posts

Posted 28 May 2017 - 08:56

ne znam ne znam
citao sam da inverse jr smith ima ligament viska lol
  • 1

#16478 delgado

delgado
  • Members
  • 35,185 posts

Posted 28 May 2017 - 09:19

Je li se na mene misli?! :D

 

Ne sjecam se dijela o revidiranju, al' znam da sam se izjasnio da ukoliko LeBron ove godine osvoji prsten, u mojoj je knjizi zacementiran na mjestu broj dva i otvoren mu je lov na MJa. Mnogo ja respektujem Brona (cak se moze reci i gotivim), al' me Steph kupio. :D

 

Napisao si u fazonu prosle godine sam navijao za GSW u finalu, ali ove godine mozda i promenim stranu, Cavsi su zajebana ekipa. Videcu da iskopam post kasnije ako me ne bude mrzelo. 

 

Kajaćete se mnogo nekad što niste zahvalniji što se pojavio Curry. Nikad nisam obožavao šutere, ali način na koji Curry igra je jebeno prelepa stvar za košarku. Kao što mnogi, tada hejteri Beckhama, sada žale što ne ppostoji više centaršut Beckhama u trenutnom fudbalu, i fudbal im je siromašniji bez toga. Tako će biti i sa Curry-em. I da, nije dovoljno štićen i ima nedovoljno dobar tretman, mogu ljudi da pričaju šta hoće. To šta se ne svira kao faul nad njim je kao da sudija svira Jordanu, Kobeu ili Lebronu sitne korake pre nekog fenomenalnog poteza, pa time zasere potez i dogadjaj. Ne zaliva se dovoljno dimenzija koju donosi Curry, i siguran sam da je to moj objektivan stav jer meni šuteri nikad nisu bili fejv stvar. Sigurno nije najbolji igrač na planeti ali iz nekog ugla najdragocenija stvar lige i ovog sporta.

Srušio je neke patterne...

 

  Ocu sigurno, evo sve trcim. 

 

 

  Sofo i Zoxo, glasajte!  @Matic - mora valjda jednom i Stephen A. Smith pogoditi.  :kece:


  • 0

#16479 uoɹǝɯɐƆ oɹǝԀ ™

uoɹǝɯɐƆ oɹǝԀ ™
  • Members
  • 6,012 posts

Posted 28 May 2017 - 09:30

ne znam ne znam
citao sam da inverse jr smith ima ligament viska lol

 

Ok ce on da bude...malerisu decka bezveze sa tim pricama oko povrede, koliko vidim odigrao je sve utakmice ove sezone skoro 35 minuta u proseku.


  • 0

#16480 uini

uini
  • Members
  • 38,035 posts

Posted 28 May 2017 - 09:48

ma povreda nema veze
mene brine njegov stil igre i mindset

edit plasim se novog rosea u ekipi, eto to je

nesto mi monk i ovaj mitchell ozbiljnije izgledaju

ma samo da neko makne markanena i tejtuma pre nyk pa da biramo

Edited by uini, 28 May 2017 - 09:50.

  • 0

#16481 Dubiozni Goblin

Dubiozni Goblin
  • Banned
  • 640 posts

Posted 28 May 2017 - 10:03

Curry niti je slab, cak stavise, niti je neki 'olmajti' revolucionar zbog kog cu da pisnem u gaće od sreće. Sutevi sa 10 metara u sestoj sekundi napada su mi dovoljan razlog da samo u GSW ima nekoliko igraca koje radije gledam nego njega.

Edited by Gary Moore, 28 May 2017 - 10:04.

  • 0

#16482 pixy100le

pixy100le
  • Members
  • 245 posts

Posted 28 May 2017 - 10:23

Curry je upravo tip igrača zbog kojeg ljudi dolaze da gledaju košarku, nije siledžija kao LBJ nego 100% skill, ima malo više pozerstva kod njega za moj ukus

 

ali svi najvećí igrači u nekom trenutku svoje karijere pomisle da su veći od igre... Što se Cavsa tiče meni je Kyrie tu prava osovina tima.


  • 1

#16483 uoɹǝɯɐƆ oɹǝԀ ™

uoɹǝɯɐƆ oɹǝԀ ™
  • Members
  • 6,012 posts

Posted 28 May 2017 - 10:30

ma povreda nema veze
mene brine njegov stil igre i mindset

edit plasim se novog rosea u ekipi, eto to je

 

Mali je po meni odlican defanzivac (mislim odlican nema on neki size da bude elite defanzivac kao FOX ili Ntili, ali brutalno pritiska protivnika i prati ga nogama da ne moze da dishe, Djenka style) tako da u startu ne moze sa Rouzom u ravan.

 

Pisao sam vec o tome.....izgleda kao da je ball hoger ali lik je imao 6 asistencija u ekipi koja je golo vnogo, pritom ume da cita kada se neko otvara iz kretnje tj. ima taj neki smisao za postavke i akcije.

 

Sa Rouzom mi je komparacija samo taj prodor uz kontakt sto je i pohvalno.

 

Za sut sam pricao da ce morati dosta da radi, ali da ima finu mehaniku, ja mislim da ce tu dosta napredovati kada udje u NBA.

 

Mada opet i procenti su mu dosta solidni s' obzirom da dosta suteva uzima contested i iz driblinga.

 

Bacanja mora da popravi pod hitno, s'obzirom na stil igre to mu je glavna mana za sada.

 

ovo sam verovatno i pisao ali ajd da ponovim posto nisam siguran. :D


  • 1

#16484 Malkolm Brogdon

Malkolm Brogdon
  • Members
  • 7,747 posts

Posted 28 May 2017 - 10:54

Koji sutevi sa 10 metara u 6. sekundi, odakle se pojavila sad ta prica? Covek to radi samo u situaciji kad igraju 2 za 1.


  • 1

#16485 SteveFrancis#3

SteveFrancis#3
  • Members
  • 16,798 posts

Posted 28 May 2017 - 11:00

Smith je imao veci AST% od Lonza i Foxa, u ravni sa Fultzom, igrajuci sa najnepokretnijom/najbangavijom grupom saigraca koju sam video poslednjih godina. Ne treba zaboraviti da je imao 4 utakmice sa 10+ asistencija (11,13,15,16). Svako ko ga je gledao mogao je da primeti na svakom mecu bar po jednu, dve izuzetne, tehnicki jako zahtevne asistencije sa jako malom marginom greske.  

 

Ono poena sto je postizao mora je da izmisli sam, tako da j savrseno logicno sto ima veci broj dugih unassisted dvojki npr (Fultz je takodje igrao u losoj ekipi, ali je imao more than a few dobro pripremljenih catch&shoot kombinacija koje je realizovao).

 

Bacanja sto se tice, vec je bilo reci o tome da su svi ovogodisnji top PG prospekti prilicno losi, tako da Smithovih 71.5% deluje sjajno u poredjenju sa Lonzovim ili Kelleovim procentima.

 

Ne vidim sta bi bio problem u stilu igre, s obzirom na to da ima bas dosta slicnosti sa (ociglednim) prvim pikom - sjajan p'n'r, odlican na obrucu i rad da ga napadne, nema problem da zavrsi uz kontakt, toplo-hladno u odbrani, u zavisnosti od raspolozenja...

 

Mindset je vec pitanje koje se moze postaviti. Da li su oni ocigledni izlivi frustracije samo plod guljenja u prilicno losoj ekipi bez perspektive, cije su se takmicarske ambicije i zedj za pobedama potpuno razilazile sa njegovim, ili je u pitanju dublji problem koji ce se preneti i na NBA, tesko je reci ovako rano. To jeste deo hazarda sa njim, pored ove price o ACL-u.


  • 1