Jump to content


Photo
- - - - -

Fantasy Football B liga


  • Please log in to reply
669 replies to this topic

#61 Xpert

Xpert
  • Members
  • 22,572 posts

Posted 10 August 2016 - 12:14

To se zove tempiranje forme.  -_-


  • 0

#62 Immanuel Kant

Immanuel Kant
  • Members
  • 26 posts

Posted 10 August 2016 - 13:14

Samo da Vam se predstavim, Ja sam drug Karipesica. Da ne ispadne kako sam neki duduk, neznalica, ili alter ego Kripesica ili neko ko ce biti samo broj u ligi ... Samo da se zna, Ja sam taj koji je Karipesica uveo u svet nfl-a. :D

Svojevremeno sam bio aktivan na onom prvom forumu koji je postojao dok se nfl prenosi na 3K, pa sam se neko vreme bio penzionisao od fanaticnog pracenja nfl-a iz profesionalnih razloga. :D  nfl pratim jos od vremena Kurta Vornera, koji mi je i dalje omiljeni igrac. :)

 

Prosle godine sam zajedno sa Karipesicem pratio njegov put ka zlatu i pozeleo da se pridruzim ligi. :)

 

Toliko za pocetak i hvala na wild cardu. :)


  • 3

#63 Lineker

Lineker
  • Members
  • 2,209 posts

Posted 10 August 2016 - 13:14

Tu sam da popunim broj, GAGA lepo zamolio, a ako budemo igrali, uspeću toliko vremena izdvojiti...

 

A onakvu sezonu teško da ću ponoviti, odabrao sam odlično na draftu, nije bilo povreda igrača.... al kad nije sudjeno, nije sudjeno... još me hvata seta kad se setim kakvu sam super ekipu imao.


  • 0

#64 YUNG GOD

YUNG GOD
  • Members
  • 23,654 posts

Posted 10 August 2016 - 13:54

Narode jedan moj ortak bi pikao sa vama ako ima mesta. Nije na forumu doduse. Nije problem ni da se uclani naravno... ? Послато са LG-H815 уз помоћ Тапатока

Sto bi bio problem :)

 

Pravimo i C,sto da ne

 

Vreme je da Steva i NBK budu tamo gde zaista pripadaju :D

Veciti derbi sredine tabele :)

 

Samo da Vam se predstavim, Ja sam drug Karipesica. Da ne ispadne kako sam neki duduk, neznalica, ili alter ego Kripesica ili neko ko ce biti samo broj u ligi ... Samo da se zna, Ja sam taj koji je Karipesica uveo u svet nfl-a. :D

Svojevremeno sam bio aktivan na onom prvom forumu koji je postojao dok se nfl prenosi na 3K, pa sam se neko vreme bio penzionisao od fanaticnog pracenja nfl-a iz profesionalnih razloga. :D  nfl pratim jos od vremena Kurta Vornera, koji mi je i dalje omiljeni igrac. :)

 

Prosle godine sam zajedno sa Karipesicem pratio njegov put ka zlatu i pozeleo da se pridruzim ligi. :)

 

Toliko za pocetak i hvala na wild cardu. :)

Dobrodosao, ako nisi Pats fan -_-


  • 1

#65 add me on xvideos

add me on xvideos
  • Members
  • 26,655 posts

Posted 10 August 2016 - 14:24

cuj ove, kad vi budete zavrsili sezonu na ubedljivom drugom mestu u a ligi gde igraju svi eksperti + steva, onda mi se javite. ja sam u poslednje dve sezone samo spletom nesretnih okolnosti ispao u playoffu. malo vise respekta, molim.


  • 3

#66 nlavrnja

nlavrnja
  • Members
  • 31,992 posts

Posted 11 August 2016 - 21:56

I kari svog shkomyja ima
  • 1

#67 F@tZadd

F@tZadd
  • Members
  • 17,083 posts

Posted 14 August 2016 - 14:36

Mi se jedva skupili (sto bi rekao nas narod s' konca i konopca ) a ovi bRezobrazni A ligasi 'oce da nam "otimaju" igrace  :-1:  ( :P )

 

 

Mile  :+1:

 

 

I kari svog shkomyja ima

 

To je onaj tvoj drug sa NBA fantasy-ja sto sam ga "rastutio u paramparcad"  :P


  • 0

#68 karipesic

karipesic
  • Members
  • 6,694 posts

Posted 14 August 2016 - 19:09

Pa vas i ne mora da ima 12 ili 14. Mozete komotno ligu da naoravite sa 10 timova kao sto je na nfl.com . Bude osetno lakse da se igra ali vama to i nije lose jer, kako sam razumeo, vecina vas ionako kuburi sa poznavanjem fonda igraca... Ako vas nema za 12 ili 14... Послато са LG-H815 уз помоћ Тапатока
  • 0

#69 GANGULA

GANGULA
  • Members
  • 19,370 posts

Posted 14 August 2016 - 19:23

Ima nas,ako nece Lineker ili ovi ispod njega,Mile je vec rekao da nece,ja sam sledeci na spisku

 

Nas trenutno ima 12

 

Pitajte Linekera,cudi me da on nece


  • 0

#70 F@tZadd

F@tZadd
  • Members
  • 17,083 posts

Posted 14 August 2016 - 22:28

Kako je Gaga prihvatio poziv da igra A ligu, da li medju vama ima dobrovoljaca za poziciju komesara lige?
  • 0

#71 GANGULA

GANGULA
  • Members
  • 19,370 posts

Posted 14 August 2016 - 22:33

Nadji nekog,ako se niko ne javi,bicu ja,nije problem


  • 0

#72 YUNG GOD

YUNG GOD
  • Members
  • 23,654 posts

Posted 14 August 2016 - 23:15

Auuu Gago kako si nas ispalio, ovo ti necu oprostiti. :P


  • 1

#73 djolesrb

djolesrb
  • Members
  • 9,837 posts

Posted 15 August 2016 - 11:35

Neko je Lovernj, neko Gaga!!!


  • 0

#74 Mile1

Mile1
  • Members
  • 15,320 posts

Posted 15 August 2016 - 12:55

Gaga je trebao da ponovi moj smekerski potez i da odbije ucesce i da lepo krene od B lige

Neko je Mile.neko Gaga :)


  • 3

#75 Xpert

Xpert
  • Members
  • 22,572 posts

Posted 15 August 2016 - 13:07

Bez sabotaze ucesnika A lige, ili nema plasmana u elitu naredne godine.  -_-


  • 0