Jump to content


Photo

Košarka – Rio 2016


  • Please log in to reply
2652 replies to this topic

#31 uini

uini
  • Members
  • 38,035 posts

Posted 04 August 2016 - 16:24

zbog povrede prvog pleja


nisam hteo reci da je materijal za nba startera vec da je obavio grdan posao i to one vrste koja teu smeta (:
  • 0

#32 stena

stena
  • Members
  • 2,272 posts

Posted 04 August 2016 - 16:31

nisam hteo reci da je materijal za nba startera vec da je obavio grdan posao i to one vrste koja teu smeta (:

E, ovo jeste važno i to sam odmah pomislio! Ne toliko da je Delavedova neka defanzivna zver, već da je prljav i da je pokazao da zna da uđe protivniku u glavu, a da je, pri tome, Teo umeo da pokaže određene trenutke mentalne nestabilnosti. Samo, čini mi se da je naivno i pomisliti da to ne znaju i ovi naši u stručnom štabu i da neće Tea ozbiljno upozoriti na zo. 

 

Nego, valjda nam je Vencuela prvi rival. Ja sam ih gledao samo sad sa Amerima, a iz prijateljskih sa Amerima čovek ne može ništa da zaključi. Možda samo da primetim da su Ameri u pripremnim tekmama sve vreme stajali u stavu u odbrani. Meni se čini da su odlučili da pošalju poruku protivnicima koliko su moćni i da svi treba da skinu gaće i pre utakmice. 


  • 0

#33 jovanpajtic79

jovanpajtic79
  • Members
  • 1 posts

Posted 04 August 2016 - 16:33

USA ima jak tim ali nadam se da ce neki tim iz evrope da im pomrsi konce I da ni slave pozadina-970-370.jpg


  • 0

#34 fat cat

fat cat
  • Members
  • 91 posts

Posted 04 August 2016 - 18:18

Zaboravio sam da smo na ovom klipu i na prvom i na drugom mestu.  :kece:

https://www.youtube....h?v=RioqZZi6j2o


Edited by fat cat, 04 August 2016 - 18:22.

  • 0

#35 Stojke1234

Stojke1234
  • Banned
  • 5,254 posts

Posted 05 August 2016 - 01:28

Ista prica je isla i za Brazil na SP,pa smo ih isprasili sa 20 razlike. Glavna mana Australije je sto nemaju vodju,nemaju ni igraca koji moze sam da natrpa neki tim,njima je Mils najbolji napadac.
  • 0

#36 LayupFromTheMidget

LayupFromTheMidget
  • Members
  • 12,850 posts

Posted 05 August 2016 - 01:35

Ista prica je isla i za Brazil na SP,pa smo ih isprasili sa 20 razlike. Glavna mana Australije je sto nemaju vodju,nemaju ni igraca koji moze sam da natrpa neki tim,njima je Mils najbolji napadac.

Pa Mils je taj koji moze da napuni neki tim. Ali i pored toga mislim da smo bolji od njih.


  • 0

#37 uini

uini
  • Members
  • 38,035 posts

Posted 05 August 2016 - 06:49

Ista prica je isla i za Brazil na SP,pa smo ih isprasili sa 20 razlike. Glavna mana Australije je sto nemaju vodju,nemaju ni igraca koji moze sam da natrpa neki tim,njima je Mils najbolji napadac.


posto smo ih isprasili 20 pre 2 godine, mislis da je takav scenario neminovan opet?
  • 0

#38 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 05 August 2016 - 08:29

Pa sigurno nece biti lako, ali ako su došli po medalju, onda su im pobede nad Australijom i reprezentacijama slične jačine pod must. Nema mnogo ekipa na turniru sa kojima ćemo lako, pa čak ni ta Venecuela nije za potcenjivanje.


  • 1

#39 Stojke1234

Stojke1234
  • Banned
  • 5,254 posts

Posted 05 August 2016 - 08:33

posto smo ih isprasili 20 pre 2 godine, mislis da je takav scenario neminovan opet?


Ne,mego kazem da je ista prica isla kao i za ove,potencijalno iznenadjenje na turniru.

Jednostavno mislim da smo kvalitetniji,i to je to.
  • 0

#40 uini

uini
  • Members
  • 38,035 posts

Posted 05 August 2016 - 08:36

i ja mislim da smo bolji ali da ne moze biti to - to u turnirskom sistemu protiv ekipe ciji igraci imaju deep playoff runs
..makar dok ne vidimo na licu mesta

u tom smislu, jedva cekam france-australia tekmu /1.kolo
  • 0

#41 uini

uini
  • Members
  • 38,035 posts

Posted 05 August 2016 - 08:41

Pa sigurno nece biti lako, ali ako su došli po medalju, onda su im pobede nad Australijom i reprezentacijama slične jačine pod must. Nema mnogo ekipa na turniru sa kojima ćemo lako, pa čak ni ta Venecuela nije za potcenjivanje.


upravo. pobeda je ay must, kao i francuzima; australia bi se vrvtno zadovoljila jednom u prva dva kola ali sta ih kosta da probaju dobiti obe? imaju igrace koji ne priznaju nikome unapred da je bolji a to je jako vazno

na rivierinom linku 'rvat kaze da im je trener bezveze, pa eto
  • 1

#42 zorex

zorex
  • Members
  • 4,662 posts

Posted 05 August 2016 - 08:44

Vini poslovično oprezan :) Ne verujem nešto u Australiju, niti sam ubeđen da će igrati posebno tvrdo. Andreja ide manje-više kao zaslužni građanin (pokušaće da ga oprave do četvrtfinala - Krle style), na pripremama su bili loši. Opet, nisu Venecuela/Kina/Nigerija, imaju čime da se pošibaju. U teoriji, Deli - Mils su dobar par bekova, ali prvi je mnogo limitiran za Fiba košarku (grize on u odbrani, pogodi otvorenu trojku, ali kada mu Lebron ostavi sve vreme ovog sveta, overall tanko), a drugi najviše voli da igra iz nekog trećeg plana. Imo, boluju od iste boljke kao i Hrvati. Vođa i pravi plejmejker je Ingls (ista stvar sa Simonom), koji radi sve radnje, ali je nedovoljno kvalitetan. Kao prva tekma na turniru, stvarno mogu da budu solidna koska Francuzima, dok verujem da naši neće imati problema.


  • 0

#43 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 05 August 2016 - 08:51

Sada gledam rezultate Australije i igrali su vrlo solidna na dva zadnja turnira, ali su na kraju naletali u cetvrtfinalu i to je bio kraj.


  • 0

#44 riviera

riviera
  • Members
  • 4,746 posts

Posted 05 August 2016 - 08:51

Pa sigurno nece biti lako, ali ako su došli po medalju, onda su im pobede nad Australijom i reprezentacijama slične jačine pod must. Nema mnogo ekipa na turniru sa kojima ćemo lako, pa čak ni ta Venecuela nije za potcenjivanje.

Venecuela i Kina jednostavno nemaju kvalitetne igrace i zalutali su na turnir jer prvenstvo obe Amerike (-USA)  i Azija je preslabo tako da bi potcenjivanje u ovom slucaju bilo naseg tima kad ne bi ocekivali sigurne dve pobede.

 

Sto se tice Australije njih ne bi potcenjivao iako igraju u krnjem sastavu solidna su ekipa. polusala ali ja bih licno odmarao Tea protiv Delija-the butchera - ne isplati se rizikovati protiv onog sivonje.

 

 

evo da bacim i ovde linak ko zeli da se blize upozna sa protivnicima a i sa nama (?!) iz komsijskog ugla . spoiler alert u pitanju su blogovi fanatici koji pisu za dzabe iz gusta pa nemojte da placeta na manjak profesionalizma (kao neki :P )

Oi! Oi! Oi! [A]

A-RIO!


Edited by Riviera, 05 August 2016 - 08:56.

  • 0

#45 Ripper

Ripper
  • Members
  • 4,494 posts

Posted 05 August 2016 - 08:55

 

 

Kakva je ovo rapsodija bila, milina za gledati.


  • 0