Jump to content


Photo

TABLoiD


  • Please log in to reply
301 replies to this topic

#31 lajavi_krelac

lajavi_krelac
  • Members
  • 3,950 posts

Posted 01 August 2016 - 23:39

Bio moj drugar u Brazilu 6 meseci i proputovao poprilično i kaže da tamo postoje samo dve vrste žena, preružne i prelepe :D

Bio sam ja 3 meseca tamo (FIAT fabrika) al video Brazila nisam  :lol:  Kad smo stigli rekli su nam dokle je poželjno da se krećemo za dalje ne garantuju našu bezbednost. A to je bio neki krug oko 2, 3 kilometara, srećom u tom području imali smo sve što nam treba.. i markete, ambulantu, igrališta, bazen, čak i bioskop u koji nisam išao al ema veze   :D

Brazil ima ogromnih problema sa kriminalom, nigde gde sam bio nisam video nešto slično a to je recimo na jednom putu da neki momci šipkom obore lika sa motora i ukradu mu motor, ono je bilo fascinantno (u negativnom smislu) videti.

Znam da kad se kaže Brazil pomisli se na egzotiku i prelepe žene i ja verujem da je potencijal prirodnih lepota a i lepota žena tamo veliki ali Brazil dobije totalno drugačiju dimenziju kad odete i budete zapravo tamo.


Edited by dzone87, 01 August 2016 - 23:41.

  • 0

#32 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 01 August 2016 - 23:42

priča mi ovaj moj ortak, napolje ide u najobičnijoj majici i nekim bermudama, neki sitni reali i stari mobilni od 10E u džepu. totalni low profile i nikom ne upada u oči. na tu foru ga niko nigde nije ni pogledao.

 

edit: nije to svuda tako ali kad mu treba neki zeleniš, ovo je outfit. :D


Edited by barracuda, 01 August 2016 - 23:44.

  • 0

#33 lajavi_krelac

lajavi_krelac
  • Members
  • 3,950 posts

Posted 02 August 2016 - 00:00

Ne znam, nisam probao nikako, samo sam se držao onoga šta su nam ljudi tamo preporučili i njihovih saveta.  :D


  • 0

#34 logvinenkо

logvinenkо
  • Banned
  • 93 posts

Posted 02 August 2016 - 01:04

Nadam se da ti ne zivis u iluziji da su sve - ili cak vecina - operacija estetskih hirurga povezane sa ugradnjom silikona?

 

Ne. 

Neke jesu, neke nisu. 

Mozda se nismo ni razumeli. 

Ne mislim da bi za neciju atraktivnost kljucna stvar bila velicina ili oblik odredjenih delova tela.

Na neciji spoljasnji izgled najvise utice genetika, pa posle zivotne navike.

Zato i kazem da, objektivno, na svakom mestu postoje svakakvi ljudi.

Neki veoma lepi, neki malo manje. ;)  


  • 0

#35 F@tZadd

F@tZadd
  • Members
  • 17,083 posts

Posted 02 August 2016 - 08:11

Samo da vas pozdravim :D


Nisam procitao zvanicno obavestenje(objasnjnje ), zbog cega se ruski atleticari ne takmice pod svojom vec OI zastavom?


Nisam bio u Brazilu (jos uvek,na zalost :D ) ,ali sam imao cast da upoznam par brazilki (studentske razmene, seminari. ... ) prelepe su.
  • 0

#36 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 02 August 2016 - 08:39

Nisam procitao zvanicno obavestenje(objasnjnje ), zbog cega se ruski atleticari ne takmice pod svojom vec OI zastavom?
 

Ruski savez je suspendovan zbog organizovanog dopinga, Odnosno utvrđeno je da je veliki broj atletičara u skoroj prošlosti koristio nedozvoljena sredstva u saradnji sa ministarstvom sporta, koji je posle rezultate lažirao u saradnji sa ruskom anti-doping agencijom. Pošto je u pitanju jako veliki broj sportista, a takođe imajući u vidu da se radilo o organizovanom dopingovanju, organizovanom od strane državnih instituija, IAAF je suspendovao ceo savez, i dao mogućnost da učestvuju samo ruski sportisti koji ne žive u Rusiji, i koji su pod kontrolom drugih anti-doping agencija, ali pošto je ruski atletski savez suspendovan onda mogu samo da nastupe pod zastavaom MOK-a.

Takođe, WADA je zbog toga što postoji realna opasnost da je to bila praksa i u drugim sportovima (na primer, nordijci u Sočiju), tražila je da se suspenduju svi sportisti iz Rusije. MOK to nije odobrio, ali je ostavio svakom savezu da sam odluči, ali samo pod uslovom da sportista ranije nije uhvaćen, ili da je u određenom periodu prošao nezavisnu anti-doping kontrolu. Zato je recimo ITF reagovao odmah i dao dozvolu, pošto su teniseri tokom cele godine pod prismotrom. 

Za sada je isključeno sa igara i dosta sportista u veslanju, dizanju tegova, modernom petoboju, i slično.


Edited by DonJuan, 02 August 2016 - 08:40.

  • 0

#37 F@tZadd

F@tZadd
  • Members
  • 17,083 posts

Posted 02 August 2016 - 09:26

Hvala DJ ,znam kompletnu istoriju slucaja, ali bio mi je interesantan detalj da sportisti ne mogu da se takmice pod zastavom maticne drzave.

Suspendovan je atletski savez ,a ne kompletan OT Rusije.
  • 0

#38 azazelkg

azazelkg
  • Members
  • 1,120 posts

Posted 02 August 2016 - 09:27

Jel tacno da jedino americki sportisti od svih koji učestvuju na igrama ne podlezu testiranju na doping, vec da za njih garantuje nacionalni komitet odnosno država?
  • 0

#39 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 02 August 2016 - 09:30

Jel tacno da jedino americki sportisti od svih koji učestvuju na igrama ne podlezu testiranju na doping, vec da za njih garantuje nacionalni komitet odnosno država?

Koliko ja znam nije.

 

Državne anti doping agencije su odgovrne za sportiste iz svoje zemlje, ali na velikim takmičenjima su obavezno testirani od strane nezavisne agencije.


  • 0

#40 steva8lfc

steva8lfc
  • Members
  • 20,686 posts

Posted 02 August 2016 - 09:31

Jel tacno da jedino americki sportisti od svih koji učestvuju na igrama ne podlezu testiranju na doping, vec da za njih garantuje nacionalni komitet odnosno država?

 

Naravno da nije... garantuje se samo za NBA igrace da se ne testiraju na marihuanu.


  • 0

#41 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 02 August 2016 - 09:40


Suspendovan je atletski savez ,a ne kompletan OT Rusije.

Tako je. IAAF je suspendovala ruski atletski savez. Zato smo i na zadnjem EP imali atletičarku pod zastavom IAAF.


  • 0

#42 Onion Knight

Onion Knight
  • Members
  • 2,320 posts

Posted 02 August 2016 - 13:28

Aleksandra-Krunic-1-670x561.jpg

 

Valjda nisam pogrijesio temu. :lol+:


  • 2

#43 Xpert

Xpert
  • Members
  • 22,572 posts

Posted 02 August 2016 - 14:08

Aleksandra-Krunic-1-670x561.jpg

 

Valjda nisam pogrijesio temu. :lol+:

Da se nadovezem odgovarajucim clankom. :D


  • 2

#44 Chaos Is Me

Chaos Is Me
  • Members
  • 16,595 posts

Posted 02 August 2016 - 14:10

Moj kum je bio po 10-ak dana u Sao Paolu i Belo Horizonteu (i u ruralnim krajevima, ali to nije sad tema). Kaže da nikad nigde nije video toliko prosjaka, sitnog kriminala, niti više čitao o ubistvima, pa čak i bio lično svedok nekakve pucnjave. Strancima se ne preporučuje bilo kakav izlazak van taksija. Kaže da japiji i bogataši bukvalno helikopterima idu sa krova na krov poslovnih zgrada i da se ni ne spuštaju među sirotinju. Uglavnom, neverovatno nebezbedna zemlja.


  • 1

#45 ziDAR

ziDAR
  • Members
  • 3,481 posts

Posted 02 August 2016 - 14:46

mom kolegi oteli ranac sa laptopom prvi dan kad se napravio pametan i nije hteo da ide taxijem 250 metara od hotela do kancelarije :D


  • 0